вентиляторная• 19 июня 2025
Крадіжка в Юкрейниан Експресс
Дівчата стикаюсь в перше. Дайте пораду, в діях. З двох посилок вкрали багато речей. Вага DHL майже на 2 кг відрізняється від тої ваги, яку намалював Юкрейниан експрес. В цьому випадку які мох дії
вентиляторная
• 19 июня 2025
Вже написала, підтримка надала незрозуміле відео , кажучі , що це розпаковка і упаковка саме моєї посилки. На вимогу предоставити фото з чітким треком DHL і вагою на іх вагах кажуть такого фото не роблять.
Сонечко• 19 июня 2025
У меня когда то очень давно было, что ко мне от них пришли чужие вещи. Я тогда много заказывала. Как порядочная я их вернула. Возможно и у вас так(
вентиляторная
• 19 июня 2025
Ответ дляСонечко
Пакет магазинный распатрошен и отсутствуют вещи, это другое.
куркулиха• 19 июня 2025
Ответ длявентиляторная
Митниця зараз перевіряє фактично всі посилки. Особливо обʼємні. Це і митниця може бути.
куркулиха• 19 июня 2025
Мені нещодавно прийшла посилка з парфумами. Вперше коробка повністю розпакована і запакована в пакет. Недивлячись на інвойс, перевіряли ще вміст коробки.
А ще раніше взагалі була ситуація. Замовила 2 флакони на eBay, продавець мені подарував ще один. В інвойсі його авжеж не було. Митниця дорахувала ще й за нього митний платіж. Хоча я безпосередньо передавала всі підтвердження - інвойс, виписку з банку. Там не було того подарованого.
вентиляторная
• 19 июня 2025
Ответ длякуркулиха
Пакування юкрейніан експрес ціле, жовтої стрічки митниці нема. Вага DHL на 2 кг більша, ніж після прийому на склад намалював юкрейніан експресс
куркулиха• 19 июня 2025
Ответ длявентиляторная
У мене давно приходить без жовтої стрічки. Навіть в тій коробці, де нарахували митний платіж (ситуація вище), тобто я безпосередньо сплачувала митниці.
Пік Антна• 19 июня 2025
Ответ длявентиляторная
Ви просили перевірити вміст посилки? Це платна послуга.
Сонечко• 19 июня 2025
Ответ длявентиляторная
Могло быть на таможне. Там много пакетов вскрывают
вентиляторная
• 19 июня 2025
Ответ дляПік Антна
Не просила, але до цього випадку все було добре. Вага DHL майже завжди була така сама , як і в юкрейніан, а тут виходить випарилась , поки їхала до їхнього складу
вентиляторная
• 19 июня 2025
Ответ дляСонечко
Вес магазина отличается на 2 кг , после того, как получили на склад, до таможни не доехав
Пік Антна• 19 июня 2025
Ответ длявентиляторная
А наразі вже пізно попросити?
вентиляторная
• 19 июня 2025
Ответ дляПік Антна
А наразі вже пізно попросити?
Пізно, посилку я вже отримала
Пік Антна• 19 июня 2025
Ответ длявентиляторная
Дуже прикро. Я давно з ними, але вони якось не дуже розвивають свій сервіс, як на мене, не оновлюють. Останнім часом відправляю посилки Новою поштою від них, тому що не набираю 3 кг. Прошу відправити на поштомат - ні, ми не можемо, а мені йти майже 1 км до відділення, а поштомат 70 м...
вентиляторная
• 19 июня 2025
Ответ дляПік Антна
Також з ними давно, і таке розчарування. Питання, нащо вскривати пакування магазинне, коли надаються інвойси. Міст цього не робить. Якщо б було ціле магазинне пакування, питань би не було
Пік Антна• 19 июня 2025
Ответ длявентиляторная
Пізно, посилку я вже отримала
Спробуйте ще в магазин написати. Або на ДЧЛ, вони ж важать коли посилка виходить з їх складу, а ще є дорога.
Пік Антна• 19 июня 2025
Ответ длявентиляторная
Теж не знаю. Пошкоджене пакування товару в мене було недавно, вони обгортку порвали. Тому що там конверт був з Ібей, щільно все запаковано, а вони відкривали.
вентиляторная
• 19 июня 2025
Ответ дляПік Антна
Пакети DHL при отриманні складом були цілі, вага на них прописана на 2 кг більша, ніж після того, як юкрейніан розпотрошив магазинне пакування і написав вагу
Пік Антна• 19 июня 2025
Ответ длявентиляторная
Зрозуміло. Пробуйте ще подзвонити їм у нас, і спитайте, як вам бути в такій ситуації, надії мало, вони там як зомбі, але будьте наполегливою, і спитайте куди скаргу відправити. І оцінку в кінці розмови поставте обов´язково, в залежності від результату. Може хоч так хтось зверне увагу!?