Бесконечность-не предел• 04 июня в 20:42
Порадьте подарунок дівчинці 10ти років
Привіт! Шукаю не банальний подарунок дівчинці 10 ти років. Чим цікавиться не знаю. Скоріше всього усім, чим і інші діти в її віці. Було б добре якби подарунок був розвиваючим і обов´язково компактним, щоб можна було з собою у валізі привезти. Бюджет біля 2 тис грн
САМ_ТАКОЙ• 04 июня в 20:54
Дети разные и интересы у них разные могут быть в одном и том же возрасте... Моя любила рисовать, аниме и все возможные сумки, рюкзачки...
Горня капучіно• 04 июня в 21:00
У дочки неделю назад был др 10лет. Из того, что подарили и понравилось: огромный набор для слаймера, фигурка фанко поп, чашка с любимым актером, наушники, духи, скетч маркеры, робуксы, книги манга. Но это все из ее интересов. Нужно знать чем девочка увлекается.
Вумна вутка• 04 июня в 21:03
Якщо дівчинка носить прикраси, то можна набір кольє тамбораслет з горлицею. Моїй сподобалось, носить. Можливо якусь книгу, на приклад Чарлі та шоколадна фабрика або Кораліна, чи щось пригодницьке.
Ще вони полюбляють косметику, типу наборів Mr.Scraber. Лего взагалі безпрограшний варіант, але у валізі багато місця займе
Вумна вутка• 04 июня в 21:06
Ответ дляЛуноходик_Ик
Я своїй дарувала парфуми, косметику, це їй тоді було найкраще
Хто отут вліпив 👎? У вас дівчатка не дівчатка? Моїй 11 років, повним ходом тиряє мої парфуми і це при тому, що в неї є власні. І на косметику позіхає. Нещодавно купила їй блиск Діор, то вона аж піщала від радощів.
Вумна вутка• 04 июня в 21:08
Авторе, зверніть увагу на ось цей бренд, він зараз популярний у дівчаток-підлітків. Як власне і місти Вікторія сікрет
Я своїй на Святого Миколая купляла піжаму в біло-рожеву смужку у стилі ВС та міст ВС
Горня капучіно• 04 июня в 21:09
Ещё вспомнила, набор для создания украшений Mideer. Выглядит очень круто, качественно
Пугачиха• 04 июня в 21:21
Ответ дляВумна вутка
Ни дочка, ни ее подружки никогда не интересовались лего. Девочки в плане подарков настолько индивидуальны, что угодить сложно.
Вумна вутка• 04 июня в 21:23
Ответ дляПугачиха
Моя любить Лего і половина її подружок теж. В них зараз в тренді Лего квіти, ті що 18+. А минулого року вона зібрала майже всю колекцію Лего Гаррі Поттер, окрім великого замку, він занадто дорогий
Бесконечность-не предел
• 04 июня в 21:35
Ответ дляЛуноходик_Ик
Дякую, можливо щось з парфумів придивлюсь
Бесконечность-не предел
• 04 июня в 21:36
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ця дівчинка теж любить малювати(принаймні раніше любила), але що саме їй дарувати не можу придумати, не в трендах я 😄
Бесконечность-не предел
• 04 июня в 21:37
Ответ дляМовчу, але хочу
Купите рюкзак, молодежный, не детский.
Який , наприклад? Якщо не важко, покажіть варіанти які могли б сподобатись?
Бесконечность-не предел
• 04 июня в 21:38
Ответ дляГорня капучіно
Подтвтлась що таке робукси. Знаю що вона раніше гралася в майнкрафт але не знаю чи фанатів зараз
Бесконечность-не предел
• 04 июня в 21:39
Ответ дляВумна вутка
Покажуть будь ласка фото що то таке той тамбораслет?
Бесконечность-не предел
• 04 июня в 21:40
Ответ дляВумна вутка
Забула прикріпити
О цей бренд я знаю, міст 62 мій улюблений , з карамелю та миндалем
Бесконечность-не предел
• 04 июня в 21:42
Ответ дляГорня капучіно
Покажуіть, будь ласка, як виглядає, бо щось в пошуку зовсім інше вибиває. Оригамі, пластилін та інше. Наборів для прикрас не побачила
Вумна вутка• 04 июня в 21:42
Ответ дляБесконечность-не предел
🙈 тамбораслет це «та браслет». Це я так коряво написала.
Ось такий набір.
Бесконечность-не предел
• 04 июня в 21:43
Ответ дляПьяная вишня
Моя на первые серёжки собирает
Думаю прикрас з золота в неї достатньо, та й навряд той дизай що я їй куплю сподобається
Бесконечность-не предел
• 04 июня в 21:49
Ответ дляВумна вутка
Ось такий набір.
Дякую, милий набір. Я знайшла машину яка допомагає робити прикраси але не зрозуміло вона йде з намистинами в наборі чи окремо. І розмір досить об´ємний, не знаю буде на нього місце в валізі. Але хотілося б щось таке щоб дитина розвивалась, вчилась робити речі своїми руками
Вумна вутка• 04 июня в 21:51
Ответ дляБесконечность-не предел
А це не занадто дитяче? Моя придбала в Монпасьє інструменти, намистини, вісюлькі всілякі та фурнітуру і сама робить браслети та брелоки
Бесконечность-не предел
• 04 июня в 21:54
Ответ дляВумна вутка
Мені здається це був би хороший подарунок, набір для виготовлення прикрас чи іграшок
Бесконечность-не предел
• 04 июня в 21:55
Ответ дляВумна вутка
Це спінер який сам нанизує намистини на нитку
Горня капучіно• 04 июня в 22:17
Ответ дляБесконечность-не предел
Робуксы это ’деньги’ в Roblox, но нужно знать играет ли она там
Бесконечность-не предел
• 04 июня в 22:53
Ответ дляГорня капучіно
Дякую