Бринзолетта• 19 июня в 14:01
Как сохранить отношения и чувства на расстоянии?
Поделитесь своими позитивными историями пожалуйста. Как поддерживаете отношения с мужьями военнослужащими? Ездите к ним?
Очень переживаю об этом...
Бринзолетта
• 19 июня в 14:10
Ответ дляSo_so
У большей части моих подруг мужья в армии. Что я вижу, наоборот, с чувствами всё острее чем раньше, рвутся друг к другу, к детям((
Спасибо, Вы подарили мне надежду.
Бринзолетта
• 19 июня в 14:11
Ответ дляніколи такого не було
на майже кожні його вихідні приїжджаю.
Вы молодец! Ему постоянно дают отпуск?
ніколи такого не було• 19 июня в 14:12
Ответ дляБринзолетта
Вы молодец! Ему постоянно дают отпуск?
це не відпустка. вихідні просто.
Бринзолетта
• 19 июня в 14:14
Ответ дляніколи такого не було
це не відпустка. вихідні просто.
Он в тылу чтоли? Знаю, что не дают так часто выходные. Моему еще ни разу.
ніколи такого не було• 19 июня в 14:16
Ответ дляБринзолетта
ні. робочі виїзди безпосередньо на ноль. працюють змінами тому ясно що є і вихідні. Вихідні проводять там де у них ппд. Багато хто з дівчат та дружин також приізжають. Мені до донецької області взагалі близько.
ЭкстрасенсиХаЯ• 19 июня в 14:22
Дівчата, підкажіть, а через який час дають першу відпустку? Чи бодай вихідні?
ніколи такого не було• 19 июня в 14:24
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
відпустка не раніше ніж через пів року. Вихідні - дивлячись як вони працюють. По-різному. У деяких і з відпустками складно (
Кудесница_с_пургеном• 19 июня в 14:25
Багато рвзних історій. Мій не на фронті, але важко працює. Не бачились рік, то відносини стали важкі, наче і тягне один до одного, але наче треба знову звикати до людини, дуже чужі стали. Єдине врятувало, що не було часу, то довелося швидко звикати.
В когось починають гуляти, але я думаю, що тут що відстань, що ні-захоче і поряд буде загуляє.
Я з своїм спілкувалась кожного дня і все нормально. Подруга також підтримувала на відстані теплі стосунку, дзвоники кожен день, зізнання в коханні,виглядало навіть так, наче в нас з чоловіком вже все погано порівняно з ними. Але потім виявилося,що в її чоловіка вже рік є жінка. Може всі мого була, просто вміє шифруватися,. Так що ніяк ви цьому не заподієте. Треба робити все, щоб інколи зустрічатися, підтримувати один одного, спілкуватися, в там вже як вийде, від цього ніхто не застрахований.
Инфотуфелька• 19 июня в 14:26
Мои знакомые, у которых я спрашивала, говорили что им было не до гулянок, использовали любую возможность чтобы приехать к семье.
ЭкстрасенсиХаЯ• 19 июня в 14:32
Ответ дляніколи такого не було
Навіщо так роблять? Навмисно руйнують сім´ї?
ніколи такого не було• 19 июня в 14:38
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
В сенсі? Не думаю що керівництво прям навмисно приймає рішення зруйнувати щось. Відпустки наче і на звичайних роботах кожні 6 місяців. А вихідні мала на увазі що дивлячись який графік, яка посада і взагалі що конкретно виконує і чим займається людина. Посад дуже багато.
ЭкстрасенсиХаЯ• 19 июня в 14:40
Ответ дляніколи такого не було
Але ж це очевидно... Якщо не дають можливість жоч раз на місяць зустрітись з дружиною.
На звичайних роботах люди увечері йдуть додому і вихідні стабільно вдома. А тут чоловіка висмикнули насильно з сім´ї і що потім?
ніколи такого не було• 19 июня в 14:47
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я не знаю що вам сказати. У нас такої проблеми поки що немає. Відпустки є. Вихідні також є. Покидати своє розташування не можуть тому їзжу я. Та і взагалі багато чого залежить від керівництва
Бринзолетта
• 20 июня в 05:51
Ответ дляніколи такого не було
А Вы прям в расположение приезжаете? Где спите? Не могу представить...