Кружите меня,кружите• 2 часа назад

Видели уже про интернет?

❗️Весь інтернет у світі відключиться: від завтра Іран атакуватиме об´єкти Microsoft, Apple, Google, Nvidia та низки інших компаній, — КВІР
Вам телефонограмма• 1 час назад
Ну нарешті хоч щось змусить мене зробити детокс від порадниці і я приберу в хаті😮‍💨
автор Кружите меня,кружите • 1 час назад
Все ржут, всем смешно, прям дежавю, как и перед войной было

📍Через цей регіон проходить близько 17-20% світового інтернет-трафіку, що з´єднує Європу, Африку та Азію. Іран неодноразово погрожував пошкодити ці артерії зв´язку в межах військового або політичного протистояння.
📍Ормузька протока: Це одна з найкритичніших точок. Пошкодження кабелів у цьому вузькому місці може призвести до масштабних перебоїв у роботі сервісів, сповільнення зв´язку та фінансових втрат у багатьох країнах світу.
📍Окрім фізичного втручання, можливі масштабні кібератаки на інфраструктуру провайдерів або використання проксі-груп (наприклад, єменських хуситів) для диверсій на морському дні.
Кнопкотиць• 1 час назад
Ответ дляВам телефонограмма
Та що ви тут читаєте?
Понімаю я почала турецький серіпл дивитись Чукур і мала необережність не глянути скільки серій.
Це всьо вже....жизні другої нема.
Стопка книг нечитаних, а я дурньою страдаю
А_я_ЛОЖУ!• 1 час назад
Ответ дляКнопкотиць
Та що ви тут читаєте?
Це всьо вже....жизні другої нема.
Могу сделать быстрый пересказ)
Вам телефонограмма• 1 час назад
Ответ дляКнопкотиць
Та що ви тут читаєте?
Це всьо вже....жизні другої нема.
Та не повірите, якась така безглузда залежність.. От просто зайду, поскролю теми, посварю себе, як можна такий ідіотизм читати, вийду. І так по кругу. В своє виправдання- книги читаю, серіали не дивлюсь😅Але в мене спілкування живого дуже мало, може тому мене сюди тягне..
Кнопкотиць• 1 час назад
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Могу сделать быстрый пересказ)
Ви осилили весь?
Я така зла на себе.
А_я_ЛОЖУ!• 1 час назад
Ответ дляКнопкотиць
Ви осилили весь?
Я така зла на себе.
Да) И не только его) Но я, конечно, отличаюсь в этом плане упорностью и чугунным задом
А_я_ЛОЖУ!• 1 час назад
Ответ дляКнопкотиць
Ви осилили весь?
Я така зла на себе.
Вообще, конечно, сценарий порой хромает и как всегда гг малость с вчсв, но тандем Вартоло и Медета это нечто, Санчо Панса и Дон Кихот)
Вподобайден• 1 час назад
Завтра выходной
Нагайна• 1 час назад
Ответ дляКнопкотиць
На правді, і ядерки не треба. Якщо знайдуть спосіб відключити інтернет, то все рухне навколо. Це буде колапс невіданих масштабів.
І так прогнозують, що в майбуьньому інтернет стане дорогим задоволенням
Так оно и есть, люди сейчас пишут почитаю книжку и т.д, типа ничего страшного, ибо не верят в это или не понимают масштабов
Наверняка• 1 час назад
Ответ дляНагайна
Разве к нам интернет оттуда идет, не из развитых стран?
Домовенок Кузя• 1 час назад
А що якщо Іран просто хоче щоб всі переглянули ’Чукур’ і не мучились безглуздими серіалами? Може це все навмисний план щоб ми всі почали читати книжки і нарешті вилізли з інтернету 🤣
Нагайна• 1 час назад
Ответ дляНаверняка
Я не знаю откуда он идёт к нам. Просто эта инфа про отключения интернета по всему миру уже давно шла. Первые такие Сообщения я видела ещё месяца 2-3 назад.
Прилипало• 1 час назад
Як тепер кацапські боти зароблятимуть на кусок хліба? 😉 😹😹😹😹😹
Це ж цілі ферми безробітніх - 🐸🐸🐸🐸🐸🐸 🐭🐭🐭🐭🐭🐐🐐🐐🐐🐐🐐
PORKA• 1 час назад
Ответ дляАноним_Русалка
Божеее а як же Тредс і Тік ток, ой лишенко
Люди бідкаються, влада розводить руками
PORKA• 59 минут назад
Ответ дляА_мій_самий_самий
Квир (англ. queer — «странный», «необычный») — это зонтичный термин, используемый для обозначения любого человека, чья сексуальная ориентация или гендерная идентичность отличаются от общепринятых гетеросексуальных и цисгендерных норм.
Це абревіатура вартових ісламської революціі
Обнемашечка• 51 минуту назад
новость недели две тягают
Бабка-ежика• 45 минут назад
Ответ дляОбнемашечка
новость недели две тягают
більше, не факт, що це станеться саме завтра. Але те що це буде, це висока ймовірність.
Алгонавт• 40 минут назад
Ну есть ещё беспроводная связь , мобильная к примеру
Алгонавт• 38 минут назад
Ответ дляНагайна
Я слышала только про отключение в Рашке
Копирайторша• 22 минуты назад
Ответ длякультУра
Блин, с завтрашнего дня придется дрочить по памяти. Порно журналов ни у кого не завалялось?
Лучший комент!
Коник-стрибунець• 21 минуту назад
Я помню тему тут на советчице несколько лет нпзад,там много всего было,в том числе что интернет будет 20-30%.....