неДоПриличий• 30 мая в 13:31

Як, ну от як підримувати стосунки на відстані?

У кого чоловіки на службі? З якими весь час на відстані і лише іноді рідкі зустрічі. Як ви справляєтеся , розкажіть свої секрети як підтримувати стосунки, як вберегти тепло у відносинах?
Алина-1240• 30 мая в 13:32
Никак.не возможно поддержать то, чего фактически нет
Кофе в лобби• 30 мая в 13:33
Це щоденні відео зустрічі. Вплоть до того що він знає яка у вас сьогодні вечеря, і як ви з сусідкою посварились , і щоб він читав разом з дитиною книжки.
Бува і таке• 30 мая в 13:35
свого чоловіка бачила крайній раз 4 місяці тому ((
так, таке життя. я його безмежно кохаю. які є варіанти?
автор неДоПриличий • 30 мая в 13:36
Ответ дляКофе в лобби
Це де така служба можлива? Скажіть, може хоч перевод оформимо …..
MacOS-ница• 30 мая в 13:36
Не знаю, меня такое не устраивает
автор неДоПриличий • 30 мая в 13:37
Ответ дляБува і таке
Так а відповідь на питання де…?
Заліковий троль• 30 мая в 13:40
Розмови бажано кожен день
Багато фото в спільний чат
Просити , щоб він вам розповідав , що може
Про котів, побратимів, вечерю. Анекдоти військові...

І ви йому все розповідайте і пишіть.
Колгоспниця• 30 мая в 13:40
Моя сестра їздить у прифронтове місто, коли чоловіка міняють, то вони там і зустрічаються на декілька днів, іноді тиждень
Деякі жінки живуть постійно там
автор неДоПриличий • 30 мая в 13:41
Ответ дляКолгоспниця
Деякі жінки живуть постійно там
А діти є у них, з ким вони в цей час?
Колгоспниця• 30 мая в 13:41
Ответ длянеДоПриличий
А діти є у них, з ким вони в цей час?
Є дитина, вже студентка
Кофе в лобби• 30 мая в 13:42
Ответ длянеДоПриличий
Так а відповідь на питання де…?
Що ви така рєзка?
Ну грєлку купіть щоб тепло берегти
Бува і таке• 30 мая в 13:46
Ответ длянеДоПриличий
Так а відповідь на питання де…?
яку ви хочете відповідь? моя сила в коханні. вважаю, якщо не кохаєте один одного , то ніщо не допоможе підтримувати стосунки.
автор неДоПриличий • 30 мая в 13:47
Ответ дляБува і таке
Питання до тих хто кохає !
Як підтримувати , повторюся
Стефанія• 30 мая в 13:52
Никак, мне надоело через год все на себе тянуть и театр по видео
Anubis88• 30 мая в 14:19
Заставить любить никого нельзя, но я с презрением отношусь к тем кто бросил свою вторую половинку в тяжелый момент. Для военного поддержка близких очень много значит. А у многих подрыскали жены за кордон и похуй им на мужа. Или если после ранения Ия он уже не нужен резко стал… Та они за Вас там страдают и умирают а тут «задовбало на собі все тягти»… Шо вас там блять задовбало сидячі в безпеці.
ДаЗдраПерма• 30 мая в 15:26
Ответ длянеДоПриличий
Питання до тих хто кохає !
Як підтримувати , повторюся
Спілкуватися, а як інакше?
в месенджері спілкуюсь. за два роки бачила чоловіка 2 тижні в листопаді і все.

По квартирі поставила камери спостереження і дала йому доступ. В них можна говорити
Попразендовна• 30 мая в 23:29
Ответ дляСтефанія
вы развелись? по вашей инициативе?
Попразендовна• 30 мая в 23:30
Ответ дляДаЗдраПерма
Спілкуватися, а як інакше?

Він говорить? :)