Ms. Искренность• 19 июня 2025

Я не знаю як мені жити далі, ненавиджу все навколо.

Вже просто накипіло на душі, ненавиджу все і всіх навколо, і себе в тому числі. Живемо в невеликому містечку з мамою, мені 25 років, працюю в місті. В нас своє чимале господарство, будинок, город, кури і все інше. Ми залишились вдвох, втратили рідних через війну....Не так давно загинув брат, досі не можемо відійти від цього, мама постійно плаче, намагається відволікатись фізичною роботою, в неї графік доба через троє часу значно більше вільного ніж у мене. Вона постійно хоче щоб я була біля неї, щоб все і скрізь робили разом. Пересапує той город по 150 разів, я просто хочу відпочити в вільну хвилину, вона постійно шукає якусь роботу, аби тільки не сидіти, і мене підключає до цього всього. Не можу нормально нікуди поїхати, бо починається допит куди з ким, навіщо, щоб недовго, щоб не затримувалась. Цей контроль мені починає неподобатись. Я себе напевно накрутила, чи що..я почала підвищувати на маму голос, помічаю що часто роздратована, ненавиджу всіх і все навколо, інколи просто хочеться піти в поле і кричати
Чесно брешу• 19 июня 2025
Зніміть у місті житло
неДодекаэдр• 19 июня 2025
А чому не переїхати від мами?
У всіх ваших 100 темах вам це радили.
Ви тоді обоє влаштуєте своє життя
So_so• 19 июня 2025
Ей нужна помощь. Может поговорите хотя бы с семейным доктором, что ей можно попить?
автор Ms. Искренность • 19 июня 2025
Ответ дляSo_so
Вона сама знає, що їй потрібно, це вже пройдений етап
Дружная семейка• 19 июня 2025
Я давно живу от мамы отдельно
NeverwinTerra• 19 июня 2025
Як уже сказали вище - треба жити окремо. Сепарація має відбутися.
Гіперопіку мами зрозуміти можна проте Ви не маєте проживати не своє життя.

Успіхів Вам, авторе.
Непозбувна Бентега• 19 июня 2025
Скажите ей: мамо, внуков хочешь? Или чтобы мы с тобой остались две горбатые уработанные старухи, непонятно для его этот огород пересапуючи?
Поэтому дай спокій и возможность дочке быть молодой, симпатичной, ухоженной, и встречаться с мужчинами.
Та_шо_ж_таке• 19 июня 2025
Я так ’живу’ с 2015 года. Не живу а существую с одной мыслью как сделать так, чтобы этот мир исчез вместе со мной одновременно. Как схлопнуть эту реальность. Как аннигилировать и расщепиться до эфира. Я не хочу ничего этого. Всё это могут хотеть только боты. Которых здесь 95%.
КоролеВешна• 19 июня 2025
Пожалейте свою маму. Просто поймите ее. Вам было бы легче-лучше, если бы мама от горя слегла, потеряла интерес к жизни?
Моя мама меня тоже всегда контролировал, мы перестали ссорится, когда я съехала. Но когда свои дети и сейчас возраст мамы, я понимаю ее каждый шаг и все слова. И мои дети на меня обижаются в свою очередь.
Конечно, до вас это не дойдет, вас сейчас просто все раздражает. Но пожалейте свою маму, представьте, как ей тяжело в душе, съедьте в отдельное жилье и просто поддерживайте ее морально
Не любовница• 19 июня 2025
Ответ дляMs. Искренность
Вам тоже надо .
Швидкоруч• 19 июня 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Вы очень мудрый человек. Таких единицы.
Бронетапці• 19 июня 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
у вас, мабуть, депресія(.
Та_шо_ж_таке• 19 июня 2025
Ответ дляБронетапці
у вас, мабуть, депресія(.
а у вас вечный сон
Та_шо_ж_таке• 19 июня 2025
Ответ дляШвидкоруч
Вы очень мудрый человек. Таких единицы.
вы серьёзно или шутите?
Ann_Arbor• 20 июня 2025
Зїхати від мами і жити окремо.
Але перед цим продумати добре яку аргументацію їй подасте до такого рішення. Щоб на додачу до всього ви ще не отримали образу від неї і відчуття провини.