Гжегож Бженчишчикевич• 19 июня в 15:34

Что вы кушаете вместо яиц на диете?

От яиц , печени или поджелудочной моей плохо. Вплоть до поноса.
Если съем одно - все нормально. Если больше , то возможно будет плохо.
Вообще от жирной пищи плохо, тошнит.
Лепешечка• 19 июня в 15:35
Яйця стали жирною їжею? Можливо, Вам треба лікувати жкт?
dulenok• 19 июня в 15:35
а чего у вас яйца жирные?
Кукарачка• 19 июня в 15:35
А если только белок яйца?
Вам бы к врачу.
Лепешечка• 19 июня в 15:36
М´ясо перепілок, кроля?
Капризуля• 19 июня в 15:37
Желтки не ешьте просто и не будет жирно. А жиры всё равно надо употреблять в меру, иначе желчный вам скоро о себе ой как напомнит, не обрадуетесь.
автор Гжегож Бженчишчикевич • 19 июня в 15:38
Да я в целом написала. Я ж не написала что яйца жирные. Вообще в целом помимо яиц, от жирной пищи плохо .
У меня хронический гастрит .
Примерно год назад глотала шлангу, было все нормально в желудке.
Ещё аутоиммунный тиреоидит. Нельзя есть пищу с высоким содержанием йода
Кукарачка• 19 июня в 15:39
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
У меня хронический гастрит .
Кролик, индейка, цыплята без шкуры в вареном виде или измельченном. В вашем случае даже запечённые, наверное, тяжело будет
Пускаю бісики• 19 июня в 15:39
Может нежирную рыбу на пару и птицу варить?
Последний вагон• 19 июня в 15:41
а що гастроентеролог каже?
120-120-120 (не худею)• 19 июня в 15:44
Ответ дляКапризуля
А почему?
долой_лама• 19 июня в 15:45
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
У меня хронический гастрит .
У дитини гастродуоденіт, гастроентеролог писав в дієті, що яйця можна тільки рідкі варені, тобто ’всмятку’
МастерЮля• 19 июня в 15:46
Вперше чую, що комусь погано від яєць. Чого тільки тут не прочитаєш🤪 Автор, лікуватися треба мабуть
Капризуля• 19 июня в 15:47
Ответ для120-120-120 (не худею)
А почему?
Желчь выделяется на жирную пищу, если есть всё обезжиренное будет застой и могут образовываться камни.
120-120-120 (не худею)• 19 июня в 15:47
Ответ дляКапризуля
Ага, спасибо
долой_лама• 19 июня в 15:48
Ось дієта, яку дитині прописували, можливо щось Вам підійде
Банан-барабан• 19 июня в 16:11
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
У меня хронический гастрит .
якщо АІТ то крім яєць вам ще не можна всю молочку крім ГХІ і глютен.
те, що можна, на картинці YES
Almamater• 19 июня в 16:12
Не їжте більше одного, і проблем нема.
Банан-барабан• 19 июня в 16:13
Ответ дляМастерЮля
це називається харчова алергія і це взагалі не смішно
МастерЮля• 19 июня в 16:18
Ответ дляБанан-барабан
Алергія то трохи інше все таки
Банан-барабан• 19 июня в 16:30
Ответ дляМастерЮля
Алергія то трохи інше все таки
коли ви кажете що трохи інше то яку саме алергію ви маєте на увазі?

Харчова алергія:
Виникає у відповідь на вживання певних продуктів, таких як молоко, яйця, горіхи, морепродукти, пшениця, соя та інші.

Алергія на пилок (сезонна алергія):
Викликана пилком дерев, трав та бур´янів, і часто загострюється у весняно-літній період.

Алергія на шерсть тварин:
Може виникати при контакті з шерстю, слиною або лупою тварин.

Контактний дерматит (контактна алергія):
Виникає при контакті шкіри з алергенами, наприклад, косметикою, металами, побутовою хімією, латексом тощо.

Алергія на укуси комах:
Може бути дуже серйозною і вимагати невідкладної медичної допомоги.

Алергія на ліки:
Може виникати на антибіотики (наприклад, пеніцилін), протизапальні препарати та інші.

Алергія на плісняву та грибки:
Розвивається внаслідок контакту зі спорами плісняви, яка часто росте у вологих приміщеннях.

Алергія на фізичні фактори:
Сонячна алергія (фотодерматит): Реакція на сонячне світло.
Холодова алергія: Реакція на низьку температуру.

Алергія на хімічні речовини:
Може виникати при контакті з побутовою хімією, косметикою, парфумами, латексом або деякими металами.

Алергічний риніт:
Запалення слизової оболонки носа, яке може проявлятися нежиттю, закладеністю носа, чханням та свербінням у носі.

Алергічний кон´юнктивіт:
Запалення слизової оболонки очей, що характеризується почервонінням, сльозотечею та свербінням очей.

Алергічна астма:
Запалення дихальних шляхів, що може спричиняти кашель, задишку, свистяче дихання.

Анафілактичний шок:
Найважча форма алергічної реакції, яка вимагає невідкладної медичної допомоги.

Атопічний дерматит:
Хронічне захворювання шкіри, що характеризується свербінням, почервонінням, сухістю та лущенням шкіри.

Кропив´янка:
Шкірне захворювання, що характеризується появою сверблячих припухлостей та висипань.
МастерЮля• 19 июня в 16:43
Ответ дляБанан-барабан

Харчова алергія:

Алергія на пилок (сезонна алергія):

Алергія на шерсть тварин:

Алергія на укуси комах:

Алергія на ліки:

Алергія на плісняву та грибки:

Алергія на фізичні фактори:

Алергія на хімічні речовини:

Алергічний риніт:

Алергічний кон´юнктивіт:

Алергічна астма:

Анафілактичний шок:

Атопічний дерматит:

Кропив´янка:
Харчова алергія проявляється проносом?