НаБалКоніХодять• Изменено 19 июня в 22:03

Травмувала пʼяту. Як переконатися, що не перелом?

Зараз не в Україні і оперативно звернутися до лікаря не можу.
Сталося от що: бігла у капцях з тонкою підошвою і невдало стрибнула на бордюр. Сильно вдарилася але побігла далі. Лише вдома, знявши взуття, зрозуміла, що дещо боляче наступати на пʼяту. Синця чи набряку немає. Ходити навшпиньки можу без дискомфорту. У взутті із мʼякою підошвою також не відчуваю дискомфорт.
Партизанка• 19 июня в 22:04
К травмату идите
ДелайКак_Я• 19 июня в 22:04
Как минимум, к семейному врачу
автор НаБалКоніХодять • 19 июня в 22:06
Ответ дляДелайКак_Я
Как минимум, к семейному врачу
Дякую, до нього 2000 км
Мerida• 19 июня в 22:07
На пятке с переломом люди спокойно ходят. Вам нужен доктор.сами вы не поймете
Стигла полуниця• 19 июня в 22:08
Это не перелом, иначе б наступить даже не могли от боли. Может трещина быть....в какой жопе мира вы находитесь, что к врачу быстро не можете попасть?
Дівчина Бобула• 19 июня в 22:09
Ви відповіли на питання самі: нема набряку, не спухла, на носочках ходити можете, виходить, що немає перелому, просто забій, але боліти може довго.
Кручу хвости• 19 июня в 22:09
Я так в студенчестве прыгнула на обе пятки (из окна аудитории на 1-м этаже ), потом через день не могла наступать на пятки около месяца - ходила осторожно на носочках. Боль адовая, конечно.
Тоже сразу не смогла сделать рентген по скорой. А когда сделала, результат показал, что трещины на обеих пятках.
Автор, идите по скорой на рентген, не ждите
ДелайКак_Я• 19 июня в 22:09
Ответ дляНаБалКоніХодять
Дякую, до нього 2000 км
Пожалуйста. А Вы хотите, чтобы Вам онлайн не профессионалы поставили диагноз? Удачи!
Доставучая• 19 июня в 22:12
Ви смієтеся.Після перелому,через годину ви б вже не змогли навіть на ногу стати.
Займалася професійно спортом.Спочатку ти ще можеш навіть з майданчика піти самостійно ,але через годину набряк і біль якщо ступаєш на ногу.
автор НаБалКоніХодять • 19 июня в 22:14
Ответ дляКручу хвости
В цій європейській країні рентген можна чекати і чекати. Особливо коли мешкаєш у селі, де корів більше, ніж людей.
Я прочитала в інеті все, що могла. Вранці видно буде. Якщо погіршення, то може і перелом, а якщо хочь найменше покращення, то скоріше забиття.
Инста_Богиня• 19 июня в 22:17
Дещо боляче це точно не перелом
Инста_Богиня• 19 июня в 22:18
Ответ дляНаБалКоніХодять
Ви взагалі не в курсі відчуттів при переломі?