Весела пiсенька• 27 мая в 03:53
Есть кто?( Не знаю, ехать в скорую или ждать утра?
10 дней назад был сильный удар в область сухожилия на стопе ( чуть ниже большого пальца). Была гематома, делала рентген перелома нет. Мазала мазью, но пока без результата, но палец сгибать дико больно до сих пор. Последние 2 часа ворочусь в кровати,думаю что то не то. Включила свет, нога от стопы до колена красная, немеет, даже не могу согнуть пальцы (((( отдает ужасно в стопу резью. Переживаю, может нерв повередился настолько? Левая нога белая, а правая пылает вся. Не знаю что делать((
Весела пiсенька
• 27 мая в 03:57
Может, сделать мрт утром
Не знаю покажет ли оно сухожилия? Может там разрыв или надрыв, или внутренняя инфекция (хотя при травме не было крови, только сильная гематома)
Love_Love_Love_• 27 мая в 03:58
Може бути внутрішня інфекція, але ви кажете що не було рани,може бути ураження нерва.
Весела пiсенька
• 27 мая в 03:59
Ответ дляLove_Love_Love_
Викликайте швидку, як мінімум дзвоніть туди.
Може бути тромбоз
Я вже набрала їх, сказали можна на миколайчука підʼїхати.. Але думаю , може дочекатися вже 8 ранку і зробити мрт в параскеви
Love_Love_Love_• 27 мая в 04:00
Вам потрібно узд, аналіз крові, огляд невролога. А вам далеко їхати?
Весела пiсенька
• 27 мая в 04:02
Ответ дляLove_Love_Love_
Я біля спартака, буквально пару хвилин
Love_Love_Love_• 27 мая в 04:04
Ответ дляВесела пiсенька
Я біля спартака, буквально пару хвилин
Тим більше.
Їдьте туди. І так не заснете.
Нашо вам зранку ті черги в Параскеви, а якщо реально щось серйозне, чому воно так себе повело аж через 10 днів
Їдьте туди. І так не заснете.
Весела пiсенька
• 27 мая в 04:06
Ответ дляLove_Love_Love_
Тим більше.
Їдьте туди. І так не заснете.
А яким таксі зараз можна? Болт не працює…
Love_Love_Love_• 27 мая в 04:07
Ответ дляВесела пiсенька
Уклон мав би приїхати
Весела пiсенька
• 27 мая в 04:08
Ответ дляLove_Love_Love_
Уклон мав би приїхати
Зараз гляну.. дякую
Love_Love_Love_• 27 мая в 04:08
Ответ дляВесела пiсенька
Зараз гляну.. дякую
Відпишіться що там у вас.
Виздоровлюйте.
Налогообложу• 27 мая в 04:10
Автор, їдьте в швидку. Це ж явно якісь ускладнення, так як покращення не наступило. Здоров’я вам і Божої опіки!
Весела пiсенька
• 27 мая в 04:12
Ответ дляНалогообложу
Дякую. Вдягаюсь якраз
Завжди з рушником• 27 мая в 04:22
Да, вызывайте скорую. Если нога отекла, красная, то ситуация срочная. ‼️
Весела пiсенька
• 27 мая в 04:27
Ответ дляРаздражевская
Автор, скорая
Напишите, как вы
Напишу обязательно. Жду уклон как раз уже. Ехать недалеко Слава Богу
Капризуля• 27 мая в 04:34
Ответ дляВесела пiсенька
Чат говорит срочно на скорую
Вообще не факт• 27 мая в 04:58
Ответ дляВесела пiсенька
Пусть все обойдется 🙏
Весела пiсенька
• 27 мая в 05:01
Ответ дляКапризуля
Чат говорит срочно на скорую
Сьездила, сказал что не видит признаков инфекции и днем идите к травматологу….. Запишусь утром в платную на мрт
Говорю-балакаю• 27 мая в 06:17
Ответ дляok1904
От у випадку мами так лякали. Зробили ми УЗД судин 500 грн (в 9 разів дешевше ніж МРТ двох зон ), немає тромбозу і близько.
В мене був тромбоз. Симптоми схожі з автором. Краще перевірити. Це небезпечно.
Автор, і так, можна зробити УЗД судин, тромби покаже.
ПлакалаВАвто• 27 мая в 07:00
Ответ дляВесела пiсенька
Запишіться, але сходіть до травматолога. Мрт не завжди показове, може кт чи доплер сосудів потрібне
Тільки не про гроші• 27 мая в 08:05
Вам би ще аналіз крові зробити і все таки ще раз в швидку зранку аоїдьте, або може одразу в відділення травми підійдіть чи в клініку до травматолога
Мені здається то вам якийсь профан зараз попався на огляді ((
Але й нік у вас, але добрий такий, позитивний
Одужуйте!
Весела пiсенька
• 27 мая в 08:36
Ответ дляГоворю-балакаю
Я в лікарню «експерт» поїхала, платний виклик травматолога є, приїхав на 7 ранку.
Тендиніт. Тому і набрякла нога, пошкоджений сухожилок… Добре, що не щось страшне. Перелякалась дуже. Але краще перебдіти))
Весела пiсенька
• 27 мая в 08:38
Ответ дляТільки не про гроші
Одужуйте!
Дякую💕💕 я вже відписалась в темі. Сходила платно в клініку
Весела пiсенька
• 27 мая в 08:38
Ответ дляLove_Love_Love_
Відпишіться що там у вас.
Виздоровлюйте.
Відписалась 😊 дякую дуже за підтримку