Смайликівна• 20 июня 2025

Болгарія в вересні

Всім привіт, хочу вибратися з дітьми на море.Розглядаю Болгарію, але є питання до тих, хто був.
Як море, погода на початку вересня?
По відгукам начиталась за ротовірус і багато ос. Що скажете на цей рахунок? І що з приводу регіону, що краще вибрати?
uma• 20 июня 2025
Про ос это точно фантазия.
Море становится прохладнее, погода все еще приятная. Но помните, что официальный сезон заканчивается 15.09. Большинство кафе, развлекух имеют договора аренды до этого числа. Потом только энтузиасты работают. В вашей части курорта может тупо закрыться 80% всего 🤷‍♀️ Сейчас, с наплывом украинских переселенцев, чуть продлился сезон, но общая тенденция в любом случае -финиш.
Бассейны уже грязные. Они грязные уже в начале августа. С 15.09 на абсолютно законных основаниях комплексы могут их уже спускать.
uma• 20 июня 2025
Зато вы быстро пройдете границу. так как едут все в обратную сторону 😝
Репетиторша• 20 июня 2025
О, жіночка з осами
Давно не було!
автор Смайликівна • 20 июня 2025
Ответ дляuma
Про ос это точно фантазия.
Дякую, а то не хочу стільки мучитися в дорозі і щоб не відпочинок був, а кошмар
За ос дякую, а то в мене в голові вже картинки 😂
uma• 20 июня 2025
Ответ дляСмайликівна
Мне на днях предстоит туда валить. Я уже в предвкушении дороги. Но еду уже до осени и имею кучу времени отойти от дороги. А те кто едет на 1-2 недели, то минус день на отходняк нужен. В том году были сильные ветра. Были водоросли. Были шторма. Чёрное море абсолютно не стабильное, если едешь на недельку, то может быть что угодно.
Кудесница_с_пургеном• 20 июня 2025
Ответ дляСмайликівна
Багато залежить від погоди, минулого року травень був спекотний там, а цього року в середині червня ще не всім тепло було. Так саме і про вересень, майте на увазі.
Кудесница_с_пургеном• 20 июня 2025
Ответ дляuma
Я поїду як раз на тиждень, але налаштовуюсь на максимальний позитив, не були на морі з 22 року, тому використаємо цей тиждень по максимуму. Але нам їхати годин 18 максимум.
Дівка в намисті• 20 июня 2025
Ответ дляuma
Про ос это точно фантазия.
Як на мене, ідеально. Тихо і людей мало. Шкода тільки, що висока вірогідність дощів і штормів