годовасик• 20 июня 2025
Скільки квадратів потрібно для сімʼї з трьох осіб
Яка площа житла оптимальна? На якій площі проживаєте ви, яка кількість людей, тісно чи достатньо?
Чавонадо• 20 июня 2025
У нас была трёшка на двоих. Сейчас четырехкомнатная на троих. У каждого своя комната + гостинная
кнопкодав• 20 июня 2025
Ответ дляЗадираю носа
У меня 2 спальни, и кухня гостиная на 25 квадратов. Всем всего хватает. 2 санузла.
У меня отдельно гостиная, и лучше бы вместо мастер сан узла был бы кабинет)
хутряна володарка• 20 июня 2025
Коли син був малий жили втрьох в 2к хрущі 40 кв м. Було норм, але кухня дуже маленька. Зараз 71 кв. , але у нас кухня-гостинна , у сина окрема кімната і у нас окрема спальня. Ідеально. Єдине реально не вистачає ще одно унітазу, хоча 2 санвузли, але унітаз один
Vita_Nikolaeva• 20 июня 2025
автор - это вы многим комментам слезки здесь ставите?
а какие у вас возможности? что можете себе позволить? или что хотите сами?
Принцепесочка• 20 июня 2025
Нас троє, 78 кв. Кожному по кімнаті.
Коридор частково заміняє гостьову
Фляшка на трьох• 20 июня 2025
Залежить від того, що ви собі можете дозволити по фінансам.
Мені, наприклад, дуже важливо що б було багато місць зберігання. Тобто - у нас з чоловіком гардеробна 12 м2, у сина - 8 м2.
Плюс до цього дві кладовки в квартирі і одна - в окремому приміщенні (там зберігаємо спорт інвентар).
Квартира 180 м2 і мені вона не здається великою.
Але ми колись жили і в 80 м2. Мене тоді дуже пригнічувало, що речі в шафах були спресовані.
Khmelnichanka• 20 июня 2025
70-80 кв. метрів цілком достатньо.
В Україні в мене 4 -х кімнатна квартира на нас 3-х ( ідеально суто з точки зору планування).
Не в Україні - зараз живемо в такій же квадратурі, але наявні 3 кімнати.
Все ок, та мені було б крпще, щоб було не 2 спальні і величезна вітальня, а 3 спальні в невеличка вітальня.
Володарка мрій• 20 июня 2025
Ответ дляФляшка на трьох
и ви всіма тими речами в кладовках користуєтесь? спортінвентар, то зрозуміло)
Мені коли не вистачало місця в шафі, я просто перебирала і викидала зайве. Але насправді я ношу не таку і велику кількість речей, решта - просто вісить, вони в гарному стані, але вже якось немає бажання одягати.
Давно без алко• 20 июня 2025
Зависит от возможностей и планировки.
Нас 4ро. Дети разнополые и с большой разницей. Были бы однополые погодки - жили бы в одной комнате.
Сейчас планируем ремонт в 3шке(почти 70кв.м2), будет 4ка и 2 полноценных сан.узла. Маловато, но что есть. Я бы добавила ещё минимум 10-15м2 и было бы ок.
Пульт от линолеума• 20 июня 2025
Жили в хрущі в двушці втрьох, 46 м, було тісно. Зараз 98 м трикімнатна, кухня велика - комфортно
Пошаманю• 20 июня 2025
втрох кiмнатна 70 квадратiв 3 чела, малувато, хтiлось би 100+ жеби мяча поганяти, тенiс i не тiк
Звезда в шоке• 20 июня 2025
Ответ дляЗадираю носа
У меня двушка 75, а у вас 4ка 86, норм 😁
може бути і однушка в 150 квадратів. Питання лиш в раціональності і продуманості планування
Два-три тижні і фсьо• 21 июня 2025
На двох мені ок 70-75м2, обовʼязково відокремленою спальною і ще хоча б однією кімнатою. Втрьох - плюс кімната, можна від 90м2
От як зараз по іпотеці рахують норми: 52 на сімю + 21 за кожного наступного , тому 73. Але є інші норми будівництва , зараз вони більші чим колись, і 73 це такий мінімум комфортний, 3 кімнатки зараз в середньому 80-90 без шику - і це оптимал. У мене в подруги 83 на 2 і я не можу сказати, що у неї багато місця для життя. Дуже багато значить не площа, а планування і логіка архітектора ( якщо вона там була), оптимальне використання площі. Я до прикладу не виношу довгих коридорів, взагалі навіть широких. Для мене хол має бути практично квадрат. І також не люблю замкнуті простори , а перетікаючий внутрішній простір. А спальня має бути компактна, не замала, і не завелика. Ніяких прохідних просторів і тд. Ніяких вагонних довгих віталень, та і спалень, як колись планували.
Как нефиг делать• 21 июня 2025
Ми колись жили втрьох плюс кіт в 80, трьошка, то було чудово. Можна ще було б один санвузол, бо зранку хочеться зібратися всім в справах