Гуртожиток було знищено повністю і багато загиблих, як і багато загиблих у цехах, в деяких з яких робили цукерки? Гуртожиток стояв на проходній. Всі мовчать чомусь
олена олена• 21 июня 2025
Ответ дляkanuka
Незнаю, там много было цехов, предприятие сдавало в аренду помещения, может на фасовке какой-то.
Какой-то…
Ответ дляТатьяна-57fb
а вы што не привыкли за 4 года к вранью ,уже выборы проведут наверно осенью и вмостятся . все кто щас еще на 5 лет , скажут што их выбрали 75 % сами будут жить в евространах а нас продолжать добивать , Израилю освобождать места для бежанцев так што то ипсо шо куда попали , у нас все харашо мы пабедим кацапов через 5 лет , когда тут будет пустыня без домов
в европе война на носу.
Ответ для-sofi-
Зайдите на сайты новостей кацапов. Там по списку и по районам, куда ударили и что повредили. Сколько трупов.
У них все известно. Прячут наши от нас.
Это точно, я сразу прочитала про НАУ и думаю какие дроны в НАУ в общаге, а потом офигела, оказывается и притула и марафон всё сняли и показали
Ответ дляМаска-0b9f
Влада никак отойти не может от того,что раша возвращает нам тела тысяч погибших.Они то думали,что их уже и в природе не существует,а тут на тебе
Нічого, вони справляться, тема вже опрацьована до дрібниць - то берці не такі, то майка не по-уставу, а той взагалі в сзч, як тільки тіло кацапи вернули незрозуміло.
А по темі, всі загинувші будуть рахуватися пропавшими без вісти і не на виробництві пропали, а по дорозі додому.
Файна_зупка• 21 июня 2025
Ответ дляpupsi4ek
У гуртожитку багато загиблих, навіть кістки знайти не можуть, але тиша
зачем врете???
олена олена• 21 июня 2025
Ответ для Файна_зупка
зачем врете???
Вона вже пішла іншу тему про зрадоньку створювати… гуртожиток вже не цікавить
Ответ дляМаска-0b9f
Та да, и ещё 2 тысячи везут, но самое ужасное, что сказали их идентифицировать смогут не раньше чем через год, бедные родные, какая это боль
ShkaFFchik• 21 июня 2025
Ответ для-sofi-
У них все известно. Прячут наши от нас.
Это какие сайты?
Саме страшне, що у нас немає чим протистояти новій тактиці руZні, обирають якесь місто у якості цілі та масовано його атакують дронами та ракетами ...
Такі трагедії не тільки в Києві, тільки в червні від масованих комбінованих атак також страждали Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Кременчуг ...
SantaMonika• 21 июня 2025
Ответ дляМанула
Не знаю, ось пан призедент вирішив, що в нас всього достатньо і підписує контракти на експорт наших дронів …
Файна_зупка• 21 июня 2025
Ответ дляолена олена
В гуртожитку на нічній зміні був?
полно корпусов, где круглосуточная охрана, что за дичь вопросы, там в конце концов велмарт и атб, где сотрудники ночью работают в зале, убирают, разбирают продукцию.
Файна_зупка• 21 июня 2025
Ответ дляkanuka
В интернете полно видео радиозавода, он сильно разбит, родные просят властей найти , мать сына например, другие других родственников, я просто не понимаю, или там сильные завалы, или тел нет, згорели получается?
у вас видео, у меня глаза и уши. этим все сказано.
Ответ дляолена олена
А тому що вони однаково роблять. Тільки ви автора вигороджуєте, а притул і компанію засуджуєте
Я взагалі про зелю і компанію писала. В компаю до зе входить і притула. І автор сказала вже постфактум, в той час як оці всі ДО атаки і це привело до великої кількості загиблих. Ви різницю відчуваєте?
Ответ дляIrinnkA
Так, вони втратили життя і ніхто ці жертви навіть не заніс до загальних. Не треба казати де приліт, а треба сказати, що по Києву наприклад 50 загинувших. А це ну реально фу. Наче їх не існувало, а люди не менші герої ніж ті, що в окопі.
Достатньо подивитися статистику по загиблим у Києві за лютий та березень 2022 року. Там цифра більша, ніж за всі роки, разом взяті. Бо тоді КМДА реально публікувала дані. А потім припинила. Зрозуміло, що влада приховує масштаби трагедії, але для чого ? Чому розганяється думка про ’безпечний Київ’? Про ’в дтп гине більше’? Якщо реально гине в пази більше людей. Мені відомо за підприємство у області, де за один приліт 30+ трупів, а офіційно ’постраждало’ чи 6, чи 9.
rainbow2018• 21 июня 2025
Ответ дляgizzaGinora
Давай, йди на пікабу з цією новиною
Щоб кацапи пораділи.
Бо саме такі , як ти і здають ці цехи кацапам
Щоб кацапи пораділи.
Удалено администрацией...
Ответ дляSantaMonika
Хто в темі, той і так знає
А не пишуть, бо нема ще ідентифікації тіл і то займе час, поки признають по ДНК, то зараз вони як пропавші, ну і хто таке ж пише - тоді хто працювати буде на таких обʼєктах
Да да, а які ідентифікують то всі руські, ото волшебство...
Да і такі дурні що прямо з паспортами руськими тіла передають... На кого це розраховано?!
Наша влада не хоче платити сім´ям загиблим. Причина як завжди 💰 гроші!
Для нашої влади це основне.
Renesmeе 16• 21 июня 2025
Автор а звідки у вас інформація, тобто був ракетний обстріл, а всі ці люди були не у сховищі?