А я кумедна• 21 июня 2025
Який зараз податок при купівлі-продажу нерухомості?
Дівчата, підкажіть, будь ласка, якщо вартість квартири 45-50 к , то скільки за переоформлення зараз виходить з такої суми?
Голубая фишка• 21 июня 2025
податок 5% плюс 5% військовий збір, якщо ви продаєте нерухомість, яка у власності менш як три роки, виключення - спадщина, або це другий чи більше продаж за календарний рік.
А я кумедна
• 21 июня 2025
Ответ дляГолубая фишка
У власності більше ніж три роки і скоріше за все та квартира є спадщиною від померлих батьків, бо продає донька. Як в такому випадку рахувати?
Голубая фишка• 21 июня 2025
Ответ дляА я кумедна
тоді ставка податку - нульова
А я кумедна
• 21 июня 2025
Ответ дляГолубая фишка
тоді ставка податку - нульова
Да? І немає воєнного збору? Тільки послуги нотаріуса і все, так виходить?
Голубая фишка• 21 июня 2025
Ответ дляА я кумедна
якщо немає податку, немає і ВЗ.
тільки послуги нотаріуса, якщо нотаріус приватний.
державний ще стягує держмито
і покупець сплачує збір в ПФ 1%.
державний ще стягує держмито
і покупець сплачує збір в ПФ 1%.
А я кумедна
• 21 июня 2025
Ответ дляГолубая фишка
якщо немає податку, немає і ВЗ.
державний ще стягує держмито
і покупець сплачує збір в ПФ 1%.
державний ще стягує держмито
і покупець сплачує збір в ПФ 1%.
Велике дякую за розʼяснення
неДоПриличий• 21 июня 2025
Ответ дляА я кумедна
5% +5% ВЗ +1% ПФ+1% мито, но его обычно на покупателя вешают
Мамина корзиночка• 21 июня 2025
Ответ дляГолубая фишка
тоді ставка податку - нульова
В пенсионный отчисления есть
ДелиВерка• 21 июня 2025
Какой бред здесь только не поочитаешь...
2 % налог и пенсионный у вас будет. И услуги нотариуса. Это у любого нотариуса и гос и частного
СпайдерВумен• 21 июня 2025
Подскажите, я продала участок, оплатила налоги. И весной получаю письмо: прийти в налоговую. Это что, при всех куплях-продажах теперь нужно идти в налоговую? Зачем? Я не пошла, но интересно, ведь много квартир продается, неужели все продавцы идут в налоговую?