Госпожа_тамагочи• 21 июня в 18:50

дівчата, в скільки приблизно зараз поховання обходиться? Київ

бабуся дуже погана вже.. лікарі кажуть готуйтеся. якщо це буде кремація та є місце на цвинтарі, куди потім прах поховати
Я-ваш шанс• 21 июня в 19:00
Я недавно поховала маму перед істя Києва. 2000 мараіет в морзі, 15400 (труна 4200,металевий хрест1000, все в труну, великий вінок 1200, копачі, спц.транспорт)
поминальний обід 350-550 залежить від складу і меню,
відспівували в церкві, то тут не пам´ятаю навіть, бо люди несли гроші, я ними і розраховувалисч, наче : півча(500+500),
на церкву1200,отцю, може щось не так, не памятаю.
В пенсійному вже як все завершилося написала на допомогу, то в той же день до вечора дві пенсії зійшло на карту.
Я-ваш шанс• 21 июня в 19:02
Можна прах підховати на мІсці поховання інших родичів. В мене виявляється є таке право дозволяти, бо на мене оформлена земля коли ховала сестру, маю відповідну довідку. Земля виділялася безкоштовно
автор Госпожа_тамагочи • 21 июня в 19:02
Ответ дляЯ-ваш шанс
так і будемо робити
Я-ваш шанс• 21 июня в 19:02
В Києві марафет в морзі ув 3500 два роки назад
МамОмужа• 21 июня в 19:05
В Киеве в сентябре похоооеы через ритуаль н фирму обошлись в чуть более чем 40 тыс грн. С кремацией. Они все делали сами, я ничем не занималась. Поминальный обед на 20 чел. еще был, не помню уже, до 20 тыс обошлось.
Я-ваш шанс• 21 июня в 19:07
Ответ дляМамОмужа
Я сама за все домовлялася, оформляла, дешевше вийшло.
АсобеннАя• 21 июня в 19:07
У грудні ховала тата. Коли знайшла його мертвим, зателефонувала у швидку і поліцію, приїхав якийсь чоловік, як виявилось пізніше, з приватного моргу. Оформили замовлення на усі їхні послуги морг-труна-вінки-автобус і тп, на 45 тис грн. Певно , можна дешевше усе знайти, але я тоді була не в змозі тверезо думати. На Лісовому кладовище ще близько 3-5 тис (офіційний платіж, копачі), там же у церкві сказали - скільки можете , обіду в кафе не було, нас лише 8 чоловік, зібрались дома, замовили доставку їжі.
автор Госпожа_тамагочи • 21 июня в 19:09
Ответ дляАсобеннАя
у церкві - то відпівання ви маєте на увазі?
Нетутешня• 21 июня в 19:10
Боярка, рік тому кремація і все інше- 20 тис. без обіду
АсобеннАя• 21 июня в 19:10
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Так, на Лісовому є церква, труну заносили у церкву і там було відспівування
Оно само купилось• 21 июня в 19:11
То ж залежить від ваших можливостей. Тільки чого варта труна - можна за 2 тис, а можна за 20 тис. І так далі
автор Госпожа_тамагочи • 21 июня в 19:14
дівчата, я не знаю, як мені бути, я взагалі одна у неї. можливо друга іі онучка (моя сестра) приїде, а можливо і ні. більш родичів немає. як мені одній все це організовувати?
і питання ще з приводу помінального обіду. якщо родичів нема більше, є сусіди, які питають, як вона, наче вони раніше спілкувалися. то я маю щось приготувати та сусідів звати? чи просто цукерок печива купити роздати сусідкам її? пиріжків якихось? чи як?
ЛісАпетная• 21 июня в 19:15
35 все включено, але було поховання, а не кремація. Поминки окремо.
автор Госпожа_тамагочи • 21 июня в 19:16
Ответ дляОно само купилось
так, я розумію. але все одно ж хочу якось прикинути в середньому
АсобеннАя• 21 июня в 19:26
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Бабуся дома чи у лікарні?
Замовте усе в фірмі, яка цим займається. Дорожче, але простіше.
Сусідам цукерки/печиво, обід замовляти чи готувати необов´язково.
ВсеПроВсехЗнаю• 21 июня в 19:28
Ответ дляЯ-ваш шанс
що значить марафет? бальзамування і вдягання? 2 тисячі 1,5 роки тому
ВсеПроВсехЗнаю• 21 июня в 19:30
Ответ дляНетутешня
Боярка набагато дешевша, ніж Київ, я зрівнювала ціни, і навінки, і на труну.
автор Госпожа_тамагочи • 21 июня в 19:32
Ответ дляАсобеннАя
Бабуся дома чи у лікарні?
бабуся вдома. але можуть у хоспіс забрати на наступному тижні. Да хотіла б грошей менше витратити, тому що й так зараз багато витрачаю. Але не знаю, чи впораюся сама з організацією всього. і ще якщо чесно мені дуже моторошно, що я сама буду їхати на кремацію і одна там буду. сусіди будуть самі заходити, коли дізнаютсья, що її більше нема і давати ім цукерки та печиво? Підкажіть будь ласка, що кажуть в таких випадках, коли дають це?
ВсеПроВсехЗнаю• 21 июня в 19:33
Ответ дляГоспожа_тамагочи
якщо вони прийдуть на поховання, то обід. Зараз особо ніхто і не ходить. Або якщо Ви їм ще автообус замовите і повезете на прощання. І то, звідки Ви знаєте, що вони захочуть їхати. Таке собі. Можна цукерки роздати потім.
ВсеПроВсехЗнаю• 21 июня в 19:34
Ответ дляГоспожа_тамагочи
а можете мені про хоспіс розповісти. Бабуся при свідомості чи вже ні? хоспіс приймає в любому стані?
автор Госпожа_тамагочи • 21 июня в 19:35
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
ні, звісно вони не прийдуть на поховання. і не поїдуть. я памятаю, коли батько помер, то на обід помінальний прийшли сусіди просто, які його знали. але родичів було небагато, то все дома робили, от сусіди і прийшли в квартиру
ВсеПроВсехЗнаю• 21 июня в 19:36
Ответ дляГоспожа_тамагочи
тоді просто цукерки роздасте і все, ну я так би робила.
автор Госпожа_тамагочи • 21 июня в 19:37
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
бабуся при свідомості, але часом вона як відключається. і кудись дивиться ніби крізь мене. моторошно. і проблеми у неї з диханням, тому лікар сказала що може в хоспіс, в понеділок будемо вирішувати
ВсеПроВсехЗнаю• 21 июня в 19:39
Ответ дляГоспожа_тамагочи
а їй скажете, що на лікування? А хоспіс в такому стані бере?
автор Госпожа_тамагочи • 21 июня в 19:39
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
може хоч бутерброди якісь приготувати щоб у мене вдома була нарізка та вино щоб випили хто зайде? але теж схиляюся до цукерок
автор Госпожа_тамагочи • 21 июня в 19:41
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
бере, якщо треба полегшити біль та симптоми різні. яке лікування. вона розуміє що помирає. скажу що там ій полегшать біль
ВсеПроВсехЗнаю• 21 июня в 19:43
Ответ дляГоспожа_тамагочи
у мене б моя не згодилася, боїться страшне, щоб її нікуди не здали. То я не планую нічого, бо таке життя, але буду пробувати тримати вдома до останнього, поки буде розуміти що і як. Скільки їй років? вона хворіє чи від старості?
ВсеПроВсехЗнаю• 21 июня в 19:44
Ответ дляГоспожа_тамагочи
а ще цікаво, в таких випадках в лікарню ж теж не беруть? хіба може в добробуті чи щось подібне. Але ж там і ціни
МамОмужа• 21 июня в 19:45
Ответ дляЯ-ваш шанс
Самой дешевле, конечно. Но у меня смерть произошла в субботу утром, лето, жара, нужно было вскрытие срочно чтоб в воскресение похоронить. Легче было через фирму, я сама б не вывезла все это.
автор Госпожа_тамагочи • 21 июня в 19:46
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
хворіє і від старості. 85. в сенсі не здали? я ж не в колонію здаю, а туди, де буде краще знеболення та кисень. я теж до останнього ттримаю, сподіваюся так і буде. але час покаже