фрау Гітта• 21 июня в 19:19
Запропонували роботу. Поговоріть зі мною
Працюю заступником фінансового директора. Два роки.
Виросла в цій компанії за два роки з фін контролера, фін менеджера, заступника фін директора .
Зараз працюю на Литовську компанію, але так як живу у Польші, то оформлена офіційно тут.
Мій директор запропонувала роботу фінансовим директором у новій польській компанії.
1) зарплата та сама
2) мову знаю поганенько ще
3) з віддаленої роботи доведеться йти у офіс і скоріш за все переїхати у Варшаву ( я живу в Катовіце у власній квартирі з сімʼєю)
І от розумію що ніби це мій розвиток. Але чи вартує зараз воно то всього ???
Я хз
1) зарплата та сама
2) мову знаю поганенько ще
Я хз
фрау Гітта
• 21 июня в 19:21
Ответ дляОйЙой
Жить на аренде ? Это дорого
Если они не оплачивают квартиру, я бы не шла
Так отож…
ОйЙой• 21 июня в 19:21
Ответ дляфрау Гітта
Так отож…
Тогда нет смысла, не знаю вашу зарплату, но у вас своя квартира
А аренду Варшавы знаю
Колдунья-вещунья• 21 июня в 19:23
Уточните, бывают такие работы с очень хорошим графиком: 3 через 5. 3 месяца работаешь, 5 лет сидишь.
Н@Диете• 21 июня в 19:24
Ответ дляфрау Гітта
Так отож…
дурня вариант, честно, не стоит неудобств
Червона калина• 21 июня в 19:30
Ответ дляфрау Гітта
Так отож…
Ні, багато мінусів, окрім примарних +.
Мрію про космос• 21 июня в 19:30
Я бы тут учитывала ещё интересы мужа и ребенка. Работа, школа, адаптация. Учитывая это вряд ли поехала бы строить свою карьеру в ущерб семье.
Расскажите про Катовице, как вам город?
фрау Гітта
• 21 июня в 19:40
Ответ дляМрію про космос
Расскажите про Катовице, как вам город?
Мені подобається. Але якщо ви Києва то вам буде затісно тут
Булку Дай• 21 июня в 19:40
На таку саму зп я б не погодилась. У Варшаві у вас будуть витрати значно вищі+ відповідальність більша.
фрау Гітта
• 21 июня в 19:41
Ответ дляКолдунья-вещунья
Не зрозуміла
Булку Дай• 21 июня в 19:44
Якщо вам дуже хочеться спробувати- я б запропонувала поїхати на кілька місяців, організувати роботу бюра, як досвід. Але з відповідною оплатою делегації та оренди вам на час перебування у Варшаві
Разгуляшка• 21 июня в 20:39
Я би навряд чи погодилась . Бігти лише за перспективою росту в компанії? При таких умовах-ні