Вилами по воде• 21 июня в 19:19

Ви караєте своїх дітей? Як виховуєте?

Говорю, обговорюю, не порушую її межі. Намагаюсь адекватно реагувати на різні бзіки. В загальному нормальна дитина.
Але от допомога від її відсутня. Говорю декілька днів витерти в коридорі підлогу. Світла плитка… сьогодні приходжу з ринку, повно сумок, з кімнати не вийшла навіть, підлога так і не витерта. Просила перекинути одяг з пральної в сушку, не зроблено. Посуд поставили в раковину…
Просто сльози на очах. Що я роблю не так. Моїй матері не треба було це все озвучувати, все робилось без вказівки.
Сумно…
Ширли-Мырли• 21 июня в 19:23
А у вас це робилось тому що вас карали і ви боялись? Ні на що не натякаю, просто цікавлюсь.
Кусман Сиру• 21 июня в 19:23
Так в матері запитайте
Як ій так вдавалося виховати таку акуратну і трудолюбиву дитину, як ви?
автор Вилами по воде • 21 июня в 19:26
Ответ дляШирли-Мырли
Ну, от могли не випусти гуляти. Фізично ніяких покарань не було. Але все якось робили. Було боязко образити маму, бо шкода її було. З мамою теплі і хороші відносини.
автор Вилами по воде • 21 июня в 19:27
Ответ дляКусман Сиру
Так в матері запитайте
Та тут мова ж навіть не про трудолюбство. Це елементарні речі, які не є фізично складними
Ширли-Мырли• 21 июня в 19:29
Ответ дляВилами по воде
Ну якщо ви вважаєте що мамин стиль виховання для вас підходящий - використовуйте його. Тримайтеся, все буде добре
Баба_Воля• 21 июня в 19:29
Мене тримали в страху, тому я була зручною дитиною, яка робила все з першого погляду матері, частенько били, стидиоа, шантажувпла, щоб я робила як вона хоче. Не можна було їйсказати-ні. Зараз мені 45, страх так і не минув, з матір´ю не хочу спілкуватися, постійні докори.
Ширли-Мырли• 21 июня в 19:30
Ответ дляБаба_Воля
Оо, сестра. А головне що хазяєчкою я так і не стала
Мозговая пилочка• 21 июня в 19:36
У меня старший помогает, младший категорически нет. Хз что делать. Вообще ноль жалости, сострадания, понимания
Снежнакомка• 21 июня в 19:37
Не наказываю, у дочери (15 лет) мой характер, если что-то требовать, то делать будет наоборот... Спасает юмор... Вот сегодня заходу в её комнату, бардак, на кровати всё верх дном и на подушке дрыхнет кошка... а мы акне лечим...подхожу, обнимаю малую и с улыбкой говорю, что какая красота у неё, и постель заправлена и наволочку наверное менять не надо, поцеловала в лоб и ушла... Через час всё было убрано, постель поменяла, кошка спит на покрывале. А если б ругала, то было б хлопанье дверей и мрачное выражение лица до конца дня...
бювет_в_обед• 21 июня в 19:45
Ніколи не караю
Це не має ніякого позитивного сенсу
бювет_в_обед• 21 июня в 19:46
Ответ дляСнежнакомка
В мене схожі методи з 13 річним сином
Милота• 21 июня в 20:19
Ответ дляШирли-Мырли
А мене навпаки ніколи не заставляли нічого робити, вийшла заміж і сама всьому навчилась, стала хазяйкою навіть кращою, ніж мама. Тому я не реагую і не сварю сина, коли не прибере в кімнаті. Просто приходжу в кімнату і кажу, що сьогодні прибирання, і прибираю разом з ним. Поки він на столі складає все та пилососить, я пил протру та підлогу помию. Сам він нічого робити не буде, або просто забуде. А так, і йому веселіше, і я не нервую.
Админко• 21 июня в 23:47
Ответ дляМилота
У Вас супер метод, прийму до уваги 👍