куркулиха• 21 июня 2025
Спф с лица достаточно смывать средством для умывания и всё?
Или мицелярной водой перед умыванием?
Забрызжу ядом• 21 июня 2025
Я всегда перед умыванием пользуюсь мицелляркой. Даже утром, чтобы убрать остатки средств
Брюлик в стразах• 21 июня 2025
Я змиваю ось таким бальзамом, він і макіяж змиває добре, а міцелярна більше підходить для зняття макіяжу
Ро30BbIu_CJIoHuK• 21 июня 2025
Обовʼязково змиваю міцеляркою. Інакше пори забиваються і потім висипання.
Не пириживай• 21 июня 2025
У мене спф на фіз.фільтрах, він не змивається повністю гелем для вмивання, я його потім відчуваю. Тому спочатку стираю міцеляркою. Але бачила відео дівчинки зі спец УВ-камерою, то сонцезахист не змивається гелем і міцеляркою також. Вона змивала гідрофільною олією.