Дайте подуться• 22 июня в 09:56

Какое школьное правило вы считали бессмысленным в детстве, но

но поняли во взрослом возрасте?
Морожена_курка• 22 июня в 09:56
Никакое
Найщасливіша• 22 июня в 09:57
Никакое
Пирожкиня• 22 июня в 09:58
Поднимать руку перед ответом. Не бегать по коридорам.
Допоможіть знайти• 22 июня в 09:58
В моем детстве все было правильным. И в школе в том числе. Не тот бардак. который сейчас.
Я супер-пупер• 22 июня в 09:59
Ответ дляПирожкиня
Я і досі не розумію чому неможна бігати по коридорах.
Доктор Варвар• 22 июня в 09:59
Школьная форма
Пирожкиня• 22 июня в 10:00
Ответ дляЯ супер-пупер
Ніхто не хоче нести відповідальність за чужі розбиті носи.
Гарачий Чокалад• 22 июня в 10:00
Ответ дляЯ супер-пупер
Щоб не вбитися
Залізна тьотя• 22 июня в 10:01
Форма дисциплінує. Це правда. Хоча б піджак зверху.
Ну і волосся. Коли волосся зібране- ти сам стаєш уважнішим.

Просто зараз діти ходять в худі натягнувши капюшони, зверху навушники. І весь світ зачекає….
Як мама таких підлітків, я вважаю, що краще б були ті піджаки і заколоте волосся
Несу пургу• 22 июня в 10:02
Ответ дляЯ супер-пупер
Потому что много детей и высокий риск травматизма
В кого тако було• 22 июня в 10:02
Нет таких. Те, что не понимала, не понимаю и сейчас
Я супер-пупер• 22 июня в 10:03
Ответ дляГарачий Чокалад
Щоб не вбитися
Заборона не вихід, треба давати альтернативу. Дітям потрібно рухатись, це фізіологічно, інакше вони не зможуть навчатись. На приклад в школах Китаю та перервах класні керівники виходять з дітьми в коридор та грають в активні ігри
Бжоли-бандерівці• 22 июня в 10:03
несгибаемый дресс-код))), моя школа была заточена настолько шаг право, шаг влево расстрел. Спустя много лет так и не поняла, как это могло влиять на нашу учебу, а выделяться очень хотелось, так как родители могли себе это позволить, да и училась я в школе где все были выше среднего достатка.
Залізна тьотя• 22 июня в 10:03
Ответ дляЯ супер-пупер
Нам розказували про кожний шкільний випадок травмування. Тому в нас таких питань ніколи не виникало 🤨 навпаки, в старших класах було чергування в коридорах, де самі ж діти слідкували за порядком
Весотехник• 22 июня в 10:04
Ответ дляЯ супер-пупер
У нас в школі дітей на перерві виганяють на вулицю, державна школа, Київ. В коридорах ніхто не бігає.
Несу пургу• 22 июня в 10:05
Ответ дляЯ супер-пупер
Это все конечно классно в Китае. Но учитывая реалии Украины- зарплату учителя- то если бы им нужно было еще «на переменах играть в коридоре», то учителей вообще не останется
Я супер-пупер• 22 июня в 10:05
Ответ дляЗалізна тьотя

Підтримую. Шкільна форма та й взагалі зовнішній вигляд впливає на атмосферу в школі та навчальний процес.
До речі я помітила, що чим вище статус навчального закладу тим більш доречно вдягнені діти. Деякі школи мають свої елементи одягу - жилети або піджаки.
Гарачий Чокалад• 22 июня в 10:06
Ответ дляЯ супер-пупер
У дітей є ранкова руханка і регулярні уроки фізкультури.
Заюшка_хозяюшка• 22 июня в 10:07
Ответ дляВесотехник
перемены длинные? - у моих по 5-10 минут и выйти вся школа не успеет
Я супер-пупер• 22 июня в 10:07
Ответ дляВесотехник
Напевно це не цілий рік, а лише коли погода дозволяє. В нашій школі діти навчаються у 2 зміни, вимога через розмір укриття - всі одразу не вміщуються. Через це перерви 10 хв. За цей час не встигнеш спуститися в роздягальню, перевзутися і ще погуляти на вулиці
Я супер-пупер• 22 июня в 10:08
Ответ дляНесу пургу
Там класи великі, мінімум 40 дітей і по 2 класних керівника. Стосовно зарплат не скажу
Весотехник• 22 июня в 10:08
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
На великих, після другого, третього та четвертого уроку.
Весотехник• 22 июня в 10:09
Ответ дляЯ супер-пупер
В будь-яку погоду, батьки мають забезпечити непромокний одяг і гумаки. Або перевдягайку
Це молодшої школи стосується, старшаки тільки в хорошу погоду виходять м´яча поганяти
Пирожкиня• 22 июня в 10:09
Ответ дляЯ супер-пупер
У вас ще й змінне взуття залишили? Пощастило. У нас заборонили як раз через те що в укриття треба бігти через вулицю і нема часу на перевзування.
Заюшка_хозяюшка• 22 июня в 10:09
Ответ дляВесотехник
хорошее правило в принципе
Я супер-пупер• 22 июня в 10:10
Ответ дляГарачий Чокалад
Цього не достатньо. Зараз ця ранкова руханка хвилин 10 у кращому варіанті, або взагалі немає. А далі 5-6 уроків і фізра не кожен день. А потреба в фізичній активності є після кожного уроку
Скромняшка• 22 июня в 10:10
Школьная форма. Сейчас считаю это правильным.
Я супер-пупер• 22 июня в 10:12
Ответ дляВесотехник
Молодші класи так, цілком реально. Вони зазвичай не вище 2 поверху, одяг та взуття у них в кабінеті і їм не треба як старшим класам за перерву перейти в інший кабінет, який цілком можливо на іншому поверсі та в іншому крилі школи
Весотехник• 22 июня в 10:12
Ненавиділа форму, і зараз не розумію її сенс. Добре, що її в Україні відмінили. Як може одяг дисциплінувати? Моя старша підлітка в худі з синім волоссям, широких штанах і навушниках. Дуже дисциплінована, все встигає, всі гуртки відвідує, в школі гарно вчиться.
Я супер-пупер• 22 июня в 10:13
Ответ дляПирожкиня
В нас укриття в школі, перевзуваються за бажанням. Особисто моя дитина майже всю зиму проходила в демі взутті,тому не перевзувалась