ЛюблюДевчонок• 02 июня 2025
Які установки з дитинства ви вже свідомо змінили у своєму житті?
Наприклад спочатку справа, а потім відпочинок, чи що не можна показувати слабкість.
Репетиторша• 02 июня 2025
Щоб не пропало, треба мучитися, витратити час і гроші на по великому рахунку непотрібну річ, але зате не викинули.
Свекруня• 02 июня 2025
1. Не треба доїдати все, що залишилось на тарілці. Хоча чесно кажучи мене і не дуже примушували. А от у чоловіка це біда розміром 110 кг
2. З моря треба приїхати з чорною засмагою, інакше не видно що на морі відпочив
3. Вища освіта обовʼязкова, тобто диплома бакалавра не достатньо
Яжбоматусяблін• 02 июня 2025
Надо делать на результат, а не ради удовольствия, не надо лечиться, заниматься спортом, дополнительно учиться, отдыхать нужно максимально бюджетно, не с нашим счастьем. Дети это зло, дураки рожают по двое детей
Та до фига,
Доктор Хаос• 02 июня 2025
Я на первом месте, больше отдыха, деньги очень важны, мнение окружающих-не важно
Фрикаделька• 02 июня 2025
Що мають бути спеціальні речі ’на вихід’, тобто цю сукню не вдягаєш, бо то на свята, чи то кавовий сервіз для гостей, чи оцей бюст для лікаря.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 02 июня 2025
Чтобы нормально жить - надо много пахать. Семью надо всегда ставить на первое место, потом себя. Надо всех в семье обслуживать. От этих установок давно избавилась.
Свекруня• 02 июня 2025
Ответ дляРепетиторша
В моєму дитинстві дід в таких випадках казав «пофарбувати та викинути». Якось в нашій родині не було такого, що увесь мотлох збирався, зберігався, ремонтувався
Свекруня• 02 июня 2025
Ответ дляЛЮБА
У меня была только одна - что люди скажут ( точнее родня , не дай бог отказать ) , принять в гости на все лето , уступить лучшее , короче с этим бабушкиным - родня главнее , боролась в себе долго .
Це в мене свекруха така, тримається за ці родинні заʼязки як скажена.
Ответ дляСвекруня
Бабушки уже давно нет, но знаете как первый раз сложно говорить нет , и смотреть как офигивают люди , которые привыкли всегда от моей бабушки слышать - да ))) но я как представила опять в нашей квартире филиал отеля все включено на все лето, причем +5 звезд , на N человек ( родня с детьми и внуками + их друзья ))) , сразу смелости набралась ))) короче до своих 20 лет разогнала всех летних халявшиков ! Мама была в шоке , но ей то же понравилось )))
Контрольница• 02 июня 2025
Нічого в мене не змінилося.Сидить в мені та радянська дитина,з ідеальним світоглядом і світосприйняттям.З вірою в людей і справжніми відносинами будь з ким.
Не скажу що це погано.Сім місць роботи,і завжди я на перших ролях в колективі.Хоча і користувалися мною досить часто
Сегодня не целуюсь• 02 июня 2025
можна не доїдати все що на тарілці
пофіг що скажуть люди
вища освіта не дорівнює багато грошей
нема речей на потім чи на свято - користуйся та вдягай сьогодні як хочеться
як відвалилась підова у черевиків то тре йти в магазин за новими, а не в майстерню
пофіг що скажуть люди
вища освіта не дорівнює багато грошей
Свекруня• 02 июня 2025
Ответ дляЛЮБА
Це правильно. Оце жебрацьке мислення, типу навіщо платити за готель та ресторан, якщо є родичі, мене дратує. Якщо хтось заробив гроші на простору квартиру або ще краще живе біля моря, то вони для себе, а не для родичів, яким охота надурняк відпочити
Свекруня• 02 июня 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
можна не доїдати все що на тарілці
пофіг що скажуть люди
вища освіта не дорівнює багато грошей
пофіг що скажуть люди
вища освіта не дорівнює багато грошей
Частково не погоджусь із 2 пунктом. Звісно, що не треба ставити чужу думку вище своєї, але взагалі її не враховувати неможна. Так чи інакше ми живемо у суспільстві і взаємодіємо з іншими людьми, ми маємо зворотній звʼязок від них, можемо отримати поміч, підтримку, а можемо відчути байдужість або навіть ворожнечу. Тому тут треба тримати баланс
Сегодня не целуюсь• 02 июня 2025
Ответ дляСвекруня
ну звичайно баланс тре тримати
я про забобони типу що люди сказуть якщо ти...
розлучилась, вдягла коротку спідницю у 40, поїхала у відпустку без дітей, завела молодого коханця, схудла, поправилась, пофарбувала волосся у зелений і тд
про речі які по суті не стосуються інших людей але спонукають їх до обговорення тебе
чи про поради яких ти не прсила
Ответ дляСвекруня
Тут дело не в принять родного и близкого тебе человека , тут дело в поведении этих родственников - уборка , готовка, стирка , все было на принимающей стороне , как и закупка продуктов на всех( гости даже хлеб не пркупали),хоть то было еще в далеких 80 и начале 90 годов , но нафига это мне надо ? Да и это вся радость на протяжении с мая по конец сентября )))
Свекруня• 02 июня 2025
Ответ дляЛЮБА
На море напевно живете?
Ответ дляСвекруня
На море напевно живете?
Уже много лет нет, но мой родной город Одесса ))) хотя поверьте , и в Киев на халяву желающие были , но к тому моменту я научилась говорить нет . Но мой дом всегда открыт для пару человек , в любое время дня и ночи , как и их для меня .
ХуАнита• 02 июня 2025
Робота це важко, щоб мати багато грошей - треба важко й багато працювати.
Але більшість усвідомлень такі були правильними - що самонавчання то основа основ, що вища освіта вторинна, що працювати найкраще саме на себе, що добре жити можна і треба, тощо