Дайте подуться• 22 июня в 09:56
Какое школьное правило вы считали бессмысленным в детстве, но
но поняли во взрослом возрасте?
Найщасливіша• 22 июня в 10:18
У меня золотая медаль, я гордость школы, любимица преподов и прочие бла-бла. Те, кто вел себя нормально и учился хорошо, поступали так и с формой, и без нее. То же и с двоечниками и хулиганами. Не влияет одежда, цвет и длина волос, количество проколов в теле на дисциплину и знания никоим образом.
Никогда не понимала вставание перед учителями, буллинг от них же, прессинг насчет оценок и прочие прелести. Ну и не бегай, не ори на переменах, а как размяться и сбросить напряжение от уроков.
Відкушу все що стирчить• 22 июня в 10:22
Ответ дляДоктор Варвар
Школьная форма
і який в ній сенс?
Відкушу все що стирчить• 22 июня в 10:25
Ответ дляЗалізна тьотя
Форма дисциплінує. Це правда. Хоча б піджак зверху.
Ну і волосся. Коли волосся зібране- ти сам стаєш уважнішим.
Просто зараз діти ходять в худі натягнувши капюшони, зверху навушники. І весь світ зачекає….
Як мама таких підлітків, я вважаю, що краще б були ті піджаки і заколоте волосся
Не дисциплінує. Це неправда. В піджаках незручно. І уважність з волоссям ніяк не пов´язана. В худі і з розпущеним волоссям значно зручніше. А це головне. Дитина не думає, що їй тут жме, тут тягне, а слухає вчителя. Мене дивують дорослі, які й досі вважають, що шкільна форма покращить якість навчання
Доктор Варвар• 22 июня в 10:25
Ответ дляВідкушу все що стирчить
і який в ній сенс?
Сенс, чтобы все были одинаковые, сосредотачивались на учебе, а не на шмотках, и не было разделения по крутизне шмоток. То есть дети должны в школе учиться и не отвлекаться на что´то.
Кукарикуууууу• 22 июня в 10:25
как считала школу просыранием времени так и считаю
10 лет коту под хвост, ради чего? тупые вопросы ’что хотел сказать автор’
геометрия которая никогда никогда мне в жизни не пригодилась
биология химия и физика где я ничего не помню, Хотя эти предметы сейчас потенциально интересные
Відкушу все що стирчить• 22 июня в 10:26
Ответ дляВесотехник
У нас в школі дітей на перерві виганяють на вулицю, державна школа, Київ. В коридорах ніхто не бігає.
У нас в Україні виганяти дітей на вулицю можна два місяці з дев´яти
Доктор Варвар• 22 июня в 10:27
Ответ дляКукарикуууууу
Школа дает общие згания, чтобы за мамонтом с палкой не бегали.
Кукарикуууууу• 22 июня в 10:28
Ответ дляДоктор Варвар
нет, она дает понимание как будет на работе и во взрослой жизни (будет = нужно государству) - послушание и с 9 до 15 сиди ’работай’ те учись
Эти общие знания можно уложить в 3 года
Найщасливіша• 22 июня в 10:30
Ответ дляДоктор Варвар
чтобы не было разделения и все были одинаковые, надо еще унифицировать обувь, канцелярию, бренд телефонов, рюкзаки, исподнее, косметику, места отдыха, кружки и жилищные условия. Ведь всем этим можно меряться и на всё это можно отвлекаться))
Доктор Варвар• 22 июня в 10:32
Ответ дляНайщасливіша
жилищные условия в школе ни при чем. На уроках. И отдых.
Весотехник• 22 июня в 10:32
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Якщо нормальний одяг і взуття, і є запасне, то все добре.
Доктор Варвар• 22 июня в 10:33
А когда все ходят как разношерстное стадо, ощущения коллектива вообще нет.
Розбещена цяточка• 22 июня в 10:33
Ответ дляЗалізна тьотя
Удалено администрацией...
Відкушу все що стирчить• 22 июня в 10:34
Ответ дляДоктор Варвар
Навіщо вам відчуття колективу?
Якось вже і колхозів немає, і партійних зборів... а колектив все ще хочется відчути деяким людям... Так щоб в формі строєм...
Весотехник• 22 июня в 10:35
Ответ дляДоктор Варвар
Буде розподіл по крутизні взуття, гаджетах і рюкзаках. І відпочинку
Забрала і не сказала• 22 июня в 10:36
Ответ дляЗалізна тьотя
Чим худі хірше за незручний піджак? Донька ненавидить піджаки, а я і сама на роботу в худі. Навіщо той незручний одяг? Доречі, Ви бачили форму русанівського? В них брендовані худі )
Залізна тьотя• 22 июня в 10:38
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Одяг за розміром зручний.
Ким працюєте? Розумієте важливість дрес коду?
Водите авто? І там теж не розумієте, навіщо мати зручно вбране волосся?
Коли йдете на свято, теж вдягаєте в худі і тішите себе «Я в ньому виглядаю так само, як інші в святковому вбранні»?
Загальний вигляд дуже впливає.
Вдягнути не себе розтягнуте худі+ мати нерозчесане волосся і мати випрасувану сорочку і гарну зачіску — це різні відчуття.
Загальний вигляд дуже впливає.
Забрала і не сказала• 22 июня в 10:39
Ответ дляЯ супер-пупер
Підтримую. Шкільна форма та й взагалі зовнішній вигляд впливає на атмосферу в школі та навчальний процес.
До речі я помітила, що чим вище статус навчального закладу тим більш доречно вдягнені діти. Деякі школи мають свої елементи одягу - жилети або піджаки.
Якщо це класний стильний зручний одяг, то це класно. Але тільки зовні. На загальну атмосферу навчання він не впливає. Так дозволити собі може тільки гарна приватна школа. Де форма, мабуть, щоб не хизувались брендами)
Залізна тьотя• 22 июня в 10:39
Ответ дляКукарикуууууу
В моєму колі і лікарі, і біологи, і наукові співробітники…. Всім знання знадобилися.
Робіть висновки
Розбещена цяточка• 22 июня в 10:45
Ответ дляЯ супер-пупер
Школа, где учился Билл Гейтс. Стоимость обучения 33 тысячи $ в год.
Відкушу все що стирчить• 22 июня в 10:45
Ответ дляЗалізна тьотя
Одяг за розміром зручний.
Загальний вигляд дуже впливає.
Сорочки це незручно хоч вони випрасувані, хоч ні. Подивіться на топ-розробників в Гуглі чи якійсь іншій компанії. Вони в сорочках і піджаках? Ви Джобса бачили? А сенатора, який прийшов на інавгурацію Трампа? І так, я воджу машину, і я не розумію, як розпущене волосся впливає на водіння
навіщо ви свої якісь комплекси і страхи переносите на інших? І школа - це не свято, тому приклад ви навели зовсім недоречний. Гарна зачіска в вашому розумінні 100% не є гарною зачіскою в моєму)
Відкушу все що стирчить• 22 июня в 10:46
Ответ дляРозбещена цяточка
божешмій
в худі... отакої
Найщасливіша• 22 июня в 10:53
Ответ дляДоктор Варвар
очень даже при чем. Было бы у детей желание поговорить и повыпендриваться - они найдут время и тему для этого. А уж если учитель не умеет заинтересовать уроков, то почему бы на уроке не отвлечься на что-то поинтереснее.
Фуліганка• 22 июня в 10:53
Ответ дляПирожкиня
Ніхто не хоче нести відповідальність за чужі розбиті носи.
Я не бегала по коридорам , но когда спускалась по лестнице пацан подставил под ножку и скатилась вниз по лестничному проёму. Через месяц ( я ещё была на больничном с ногой) этот пацан случайно ошибся адресом и позвонил в нашу квартиру , мой папа открыл двери, ну а дальше кто-то отхватил крепких пиздюлей.
Я супер-пупер• 22 июня в 10:53
Ответ дляЗабрала і не сказала
Впливає одяг, він дисциплінує і допомагає не відволікатись що у Тані штани нового модного фасону, а у Олі такий короткий топ, що коли піднімає руку враження що цицьки ось-ось випадуть.
Насправді ціна питання невелика. Як на мене раз на рік кожна родина може виділити умовно 1-1,5 тис грн на жилет чи жакет, який шиють школі на замовлення оптом. Навіть якщо 2 тис грн, все одно це не космічні суми
Розбещена цяточка• 22 июня в 10:54
Ответ дляЗалізна тьотя
Одяг за розміром зручний.
Загальний вигляд дуже впливає.
Согласна. Удобное чистое худи и отличная прическа лучше, чем затасканная рубашка, из которой торчит немытая голова.
Я супер-пупер• 22 июня в 10:57
Ответ дляКукарикуууууу
Проблема не в шкільній програмі, а в тому що саме вам вона не зрозуміла.
Ви навіть не здогадуєтесь як геометрія, фізика, хімія тощо впливають на мислення, загальний розвиток, вміння навчатися в подальшому. Мета шкільної геометрії не навчити вас вимірювати кути на кухні або будувати бесектрису від пралки до унітазу. Але навряд чи ви зрозумієте про що я взагалі кажу
мадам Везувий• 22 июня в 11:02
Ответ дляЯ супер-пупер
Я і досі не розумію чому неможна бігати по коридорах.
Интересно, долго бы эти люди ещё там проработали?
Но если вы работаете ночным сторожем, то вам всё можно