КаваЗМолоком• 22 июня в 23:06

Чи робили ви ремонт без проекту?

Безпорадна Кроко• 22 июня в 23:07
Звичайно.Тільки так і робили.Який там проект.
Україна наше все• 22 июня в 23:08
Да, не вижу проблемы
Замурмишка• 22 июня в 23:08
А как иначе?
Сейчас бы делали
Квітка Миру• 22 июня в 23:08
Ви маєте на увазі - без дизайнера?
Болтушка Му• 22 июня в 23:10
Ага, при чем не себе
Мона Лиза• 22 июня в 23:13
Нет, робили з проектом
Брюльтик• 22 июня в 23:13
Сами делали в новострое. Чертили , рисовали где и что будет стоять.
КвартираЧья• 22 июня в 23:14
С проектом, но в голове в смысле сама себе дизайнер, все подобрано.
автор КаваЗМолоком • 22 июня в 23:21
Цікавить електрика, чи зможу все правильно промалювати.
Шукаю майстра,всі хочуть проект
БоХатая• 22 июня в 23:24
Ответ дляКаваЗМолоком
Шукаю майстра,всі хочуть проект
Погано шукаєте .
Зазвичай, майстру достатньо, якщо ви на стіні хрестиками позначите місця майбутніх розвиток і розташування техніки, і розкажете, яким бачите освітлення (одна люстра по середині, чи точкове, чи трекове і тп).
Він вам має запропонувати, як зібрати щиток, скільки автоматів, які зони і тп

Зробили за своє життя вже певно десяток ремонтів у новобудовах, з голими стінами без забудовника, проекта дизайну ніколи не було
Слава Українi• 22 июня в 23:42
Да. Чуть не додумала в плане розеток