Замулена ріка• 24 июня в 22:23

Ванна, кухня на 20 м2

Є приміщення,на якому треба розмістити ванну кімнату,кухню і малесеньке місце для відпочинку,типу диван,теоевізор.
Чи робили б ви більшу ванну, чи простір залишили на кузню-вітальню,а ванну маленьку зробити?
тяжкаялюдина• 24 июня в 22:25
Маленька- це скільки? І що планується в ванній?
Пралка, сушка, біде….?
ФсеСама• 24 июня в 22:26
Малютку душевую и останется 17 метров на приличную студию
автор Замулена ріка • 24 июня в 22:27
Ответ длятяжкаялюдина
Пралка, сушка, біде….?
Планується душова кабіна/чи ванна(в залежності від того,зроблю велику чи маленьку) туалет,умивальник,пральна машина.
Маленька,це десь до 3 м2
Велика десь 5-6м2
Пацаааааааан• 24 июня в 22:28
Ми обрали більше місце для ванної...кухня малесенька але зручна для мене.
автор Замулена ріка • 24 июня в 22:29
Ответ дляПацаааааааан
Не пожалкували?
Все на кухні поміщається?
тяжкаялюдина• 24 июня в 22:29
Ответ дляЗамулена ріка
Маленька,це десь до 3 м2
Велика десь 5-6м2
До 3кв.м звичайно це мало для всього, що ви напланували. Я б обовʼязково запланувала сушильну машину в ванній
Пацаааааааан• 24 июня в 22:31
Ответ дляЗамулена ріка
Не пожалкували?
Все на кухні поміщається?
Ні, не жалкую. Але у кожного свої пріорітети- обирайте самі!
Удальонка• 24 июня в 22:33
А как вы собираетесь все это впихнуть в 3м2? Это мало
У меня ванная большая, удобно
Prervana• 24 июня в 22:38
Ни на что не намекаю, но в домах Киева решали проблему вот так...)
from Ukraine• 24 июня в 22:40
Ну в 3 квадрата и ванну и туалет Вы не поместите, не говоря ещё и о стиралке. Стиралку в кухню встроить как вариант, если сушилку не планируете. Но я бы сделала ванную комнату с стиралкой и сушилкой квадратов 5. И на 15 осталась кухня
автор Замулена ріка • 24 июня в 22:41
Ответ дляPrervana
Це жесть)
Пацан к успеху шел• 24 июня в 22:50
Ответ дляЗамулена ріка
Це жесть)
Та ніяка не жесть)) У нас душова кабіна стояла на кухні, більше її нікуди було поставити. Так і жили десь рік, а може й довше. Потім добудували ще кімнату.
Я вся ваша• 24 июня в 22:53
Ответ дляЗамулена ріка
Маленька,це десь до 3 м2
Велика десь 5-6м2
У мене гостьовий санвузол 2,5 м2 - там повноцінний душ з тканинною шторкою, в якому поміщаєшся вдвох, умивальник з тумбочкою, повноцінний унітаз із гіг душем і бойлер, ще вбудована шафка. Там нема відчуття тісноти. Отак би й планувала - решту простору на маленький кухонний куточок і хороше спальне місце, пралку б теж сюди.
Тётушка Лошадь• 24 июня в 22:56
Ответ дляЗамулена ріка
Маленька,це десь до 3 м2
Велика десь 5-6м2
Смарт 20 метрів і ванна 6???? Чи я ввечорі вже тупенька ??? Перечитала- ванну більшу
автор Замулена ріка • 24 июня в 22:56
Ответ дляЯ вся ваша
Де спати,є окрема кімната.
Пацан к успеху шел• 24 июня в 22:56
Я б робила душову, пралка, на неї сушилка, унітаз і умивальник. Для мене важливіша більша кухня, аніж ванна. Але це я, а як буде краще для вас, вирішувати лише вам.
автор Замулена ріка • 24 июня в 22:56
Ответ дляТётушка Лошадь
Ні,це не смарт.
Є окрема кімната.
Це приміщення де треба розмістити те що я написала
Тётушка Лошадь• 24 июня в 22:59
Ответ дляЗамулена ріка
Ні,це не смарт.
Є окрема кімната.
Тільки більшу, в мене 4 метри,то ванна не стала, тільки душ. Дуже мало
Я вся ваша• 25 июня в 08:49
Ответ дляЗамулена ріка
Де спати,є окрема кімната.
Все одно краще більше загальне приміщення, очі дуже швидко втомлюються від тісного простору там, де проводиш час. 17м2 це геть небагато. Якщо від них «відрізати» ще - то відчуття як в камері буде.