ТаПрямТам• 23 июня 2025

Могут ли первые месячные начаться в 15-18 лет?

Были ли такие случаи у вас или ваших знакомых
Marmu• 23 июня 2025
так, все видаляю
Русланка з гілки• 23 июня 2025
У доньки в 15, але серед її ровесниць це пізно
автор ТаПрямТам • 23 июня 2025
Ответ дляMarmu
так, все видаляю
А как это связано с первой беременностью?
Marmu• 23 июня 2025
Ответ дляТаПрямТам
ніяк
Русланка з гілки• 23 июня 2025
Ответ дляТаПрямТам
Це пов´язано з низьким рівнем жіночих гормонів, думаю.
автор ТаПрямТам • 23 июня 2025
Ответ дляРусланка з гілки
А в 43 уровень гормонов повысился?
Анонимус Я• 23 июня 2025
У меня по моему в 15 начались или в 14, не помню точно. Но я астеник, худая была очень. Никак не повлияло на жизнь, беременности ок, проблем по женски нет
Накладні мюслі• 23 июня 2025
У меня начались в 15.
У меня всегда была недостаточная масса тела.

Забеременела с первой попытки, беременность и роды были безпроблемными.
Подвійна веселка• 23 июня 2025
У меня начались почти в 16.
Подвійна веселка• 23 июня 2025
Ответ дляНакладні мюслі
У меня начались в 15.

Аналогично.
Я не чарівниця вам• 23 июня 2025
В 15 ещё норм. Но в 18 аж никак. Хотя по правильному уже в 15 мама должна отвести к гинекологу что бы убедиться что это просто оиндивидуальная особенность, Ане что то не так.
Русланка з гілки• 23 июня 2025
Ответ дляТаПрямТам
А в 43 уровень гормонов повысился?
Ні, просто проблема з вагітністю і треба було більше спроб, що вийшло. Теорія ймовірності
всемВсёИмного• 23 июня 2025
Раніше вважалося, що пізно - це після 16, зараз треба бити на сполох, якщо відсутні в 14.
всемВсёИмного• 23 июня 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Аналогично.
була товста і почалися майже в 15. Це від маси не залежить. Гінеколог говорив, що більше від спадковості, а зараз ще й від харчування. Чим корисніша їжа - тим пізніше
сою не люблю• 23 июня 2025
У мене майже в 15 років почалися. Вага на нижній межі норми була.
Неновая почта• 23 июня 2025
У мене почались в 15,5 років. Не знаю, чи це повʼязано, але я була маленька і худа. А в доньки в 12,5.
Непогодка• 23 июня 2025
Ответ длявсемВсёИмного
якщо дівчинка мініатюрна в 14, який сполох?
автор ТаПрямТам • 23 июня 2025
Ответ длявсемВсёИмного
Почему?
Майор Медуза• 23 июня 2025
У подруги в 17 чи 18 років, але думаю що в неї якісь були проблеми з гормонами, бо дуже багато було волосся на всьому тілі по чоловісому типу.
всемВсёИмного• 23 июня 2025
Ответ дляТаПрямТам
Почему?
что почему? це інформація від гінеколога. Зараз місячні раніше у дівчат, вважається, що через харчування
всемВсёИмного• 23 июня 2025
Ответ дляНепогодка
це мені говорив на консультації гінеколог. Зараз місячні у дівчат починаються раніше, ніж колись. Вважається, що через харчування. А до чого тут мініатюрна чи ні? я була така дебела, але розпочалися десь біля 15. А подруги моєї дитити такі маленькі дві - в 10 та 11 років відповідно. Не залежить воно від ваги
Galina_vinsport• 23 июня 2025
За 1,5 месяца до 15-летия начались, но у всех одноклассниц уже были.
Непогодка• 23 июня 2025
Ответ длявсемВсёИмного
це ви зараз тут вигадали
менархе залежить від кількості жирової тканини
і це дійсно підтвердить будь-який свідомий гінеколог
а не ’зараз раніше, ніж колись’
колись це коли? в 14 столітті? як дівчат вже заміж видавали і вони народжували. без місячних, треба розуміти.
Кручу хвости• 23 июня 2025
Так. У невістки в 16 почалися.
всемВсёИмного• 23 июня 2025
Ответ дляНепогодка
це ви зараз тут вигадали
а не ’зараз раніше, ніж колись’
нафіга Ви мені це пишете? я недавно ходила до дитячого гінеколога на консультацію. Колись - це моє покоління. Тепер через їжу, в якій багато гормонів змінюється гормональний фон у дітей. Короче, до побачення. Навіть себе не розумію, чтого це я взагалі удосужилась відповідати