Доброго дня!
Шукаємо терміново 12 хлопців віком від 18 до 22 років для зйомки в дебютному кліпі
перших українських ЛГБТК+-виконавців "Одностатеві".
Перша пісня має доволі провокативну назву "Пацани у цьому кращі" і несе собою послання молоді бути більш відкритим для експерментів зі своєю сексуальністю, йти проти соціально-прийнятих норм при становленні своєї ідентичності.
Кліп буде активно просуватися в соціальних мережах і має за мету підвищити обізнанність серед традиційно-обмеженних верств населення.
Зйомки відбуватимуться з 19 по 22 серпня в Києві.
Оплата та більш детальна інформація в Приватні повідомлення.
За сюжетом:
Хлопці спочатку цілують дівчат, але без зайвого энтузіазму, після чого, дівчата надягають їм пов´язку на очі, і в кадр потрапляє інший хлопець. З цього моменту, глядача з екрану охоплює справжня пристрасть двох юнаків. Ідентичний сюжет і з іншими персонажами для пробудування чіткої асоціації.
Пісня в стилі поп, в яку ми вдало підселили вушного чер´яка, щоб мелодія і текст з перших прослуховувань міцно карбувались в пам´яті молоді.
В якості бонусу, всім учасникам знімального процесу прикольний тематичний мерч: футболки, шопери, худі та кепки!
За сюжетом: