Кумася• 23 июня в 20:30
Как часто вы делаете анализы крови (для профилактики)?
Файно Замало• 23 июня в 20:58
Раз в полгода. Развёрнутый крови, комплекс на липопротеины -показывает холестерин ,витамин Д
Додекаэдр• 23 июня в 21:03
Я мене завжди все життя хороші аналізи крові. Роблю раз на рік, але не частіше. Є проблеми зі здоров´ям, але аналізи завжди ідеальні. Мабуть на початковій стадії нічого ті аналізи не показують.
Без комплексів• 23 июня в 22:50
По мірі необхідності. Тобто, коли збираюся на консультацію до лікаря (переважно, це кардіолог, ендокринолог, невролог), здаю необхідні аналізи і проходжу необхідні обстеження.