Пугачиха• 23 июня 2025
Как бы ответили продавцу?
Дело было на Дарынке (в Киеве есть такой крытый рынок).
На плечиках висят вещи, я их смотрю, отодвигая один за другим.
Мне позвонили, и я отошла. Потом подошла и продолжила смотреть.
Подходит продавец и выдает: "вы что, их гипнотизируете?"
Как бы вы ответили?
Борщик• 23 июня 2025
Ответ дляПугачиха
Я так і зробила. Але неприємно чомусь.
Привет вашей низкой самооценке
Чеширская кошечка• 24 июня 2025
Ответ дляПугачиха
Я так і зробила. Але неприємно чомусь.
От тому я купую онлайн/офлайн в офіційних магазинах і з можливістю повернення. Там ніхто не запитує чого я пів години оглядаю річ і не вважає що я повинна купити усе до чого торкнулась. На базарі вже сто років нічого не купувала. Продавці обіжульки - експерти в моді які краще знають що мені пасує, мене напрягають.
Доросла дівчинка• 26 июня 2025
На Дарринку взагалі треш. Продавців бульше аніж покупців. Ціни - космом. А продавці покупців ледь за ноги не хватають.