Брехушечка• 23 июня 2025
Страшна ніч, – Леся Нікітюк розповіла, як з новонародженим сином ховалася від ба
Страшна ніч, – Леся Нікітюк розповіла, як з новонародженим сином ховалася від балістичних ракет
Я біжу в укриття з дитиною. Страшна ніч,
– наголосила знаменитість.
Крім того, вона висловила співчуття сім´ям загиблих і постраждалих після російської атаки.
Ще і з малечею. Бідна Леся (
– наголосила знаменитість.
Ще і з малечею. Бідна Леся (
Миссис Буркул• 23 июня 2025
Боже, які ви злющі. Леся знаменитість. Її читають, слухають.
Тополі квартиру рознесло.
Давайте всіх затопчемо. Нехай матрьохи радіють
Тополі квартиру рознесло.
Всміхайлик• 23 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Бідна Леся? Вона єдина яка переживає нічні атаки? Чого взалі в тому Києві сидіти, на Хмельниччині все значно спокійніше
Її дім вже давно в Києві
Леся Українка• 23 июня 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Бедные в основном на выплаты и повыезжвли
Бедные и одинокие, а замужние или с сыновьями на месте сидят.
Всміхайлик• 23 июня 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
Вы прикалываетесь? В Хмельницком полнейшая тишина!
Ну да....вам так здається....
Джинци на Флісі• 23 июня 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Не знала, що в неї дитина вже є. Здається це ж тут не обговорювали
Было несколько тем.
Оябунчик• 23 июня 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Тополі квартиру рознесло.
Леся і Тополя, знаменитості, на яких ми заслужили
Дівчина Бобула• 23 июня 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
а что Леся не человек, всех жалко, каждого украинца, хочется выйти о орать от нашего бессилия, вот на фото - сегодня сердечко остановилось от страха, дочка и платок на голову ему одевала и успокоительное. был преданным другом...
Да, у нас теж на початку війни молодий німець пропав так
Миссис Буркул• 23 июня 2025
Ответ дляОябунчик
Куди краще Філя і Ніколай, правда ж?
Ms. Любмая жена• 23 июня 2025
Ответ дляВсміхайлик
Ну да....вам так здається....
Я ЖИВУ В ХМЕЛЬНИЦКОМ! В центре! Кажется мне....
Оябунчик• 23 июня 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Куди краще Філя і Ніколай, правда ж?
А у вас тільки ці дві крайності існують?)
Миссис Буркул• 23 июня 2025
Ответ дляОябунчик
Чим вас Леся не влаштовує?
Всміхайлик• 23 июня 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
Я тоже...
Мальчун-задирун• 23 июня 2025
Ответ дляДівчина Бобула
А у сім´ї Тополів немає квартири більше. Троє дітей...
Та да…бедные-несчастные мухами обосранные
Мадам Подлинник• 23 июня 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Тополі квартиру рознесло.
Якось вже нема емпатії чи хоч якогось співчуття ні до Нікітюк ні до Тополі. Цей «пир во время чумы» якось вже підзадовбав.
Ms. Любмая жена• 23 июня 2025
Ответ дляВсміхайлик
Я тоже...
Если бы жили, то знали бы, что тут тихо.
Робот Вертер• 23 июня 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Який красунчик( щиро вам співчуваю.
Сьогодні вночі моя вперше з лютого 22 року злякалась, велика вівчарка а очі як в переляканої дитини, тремтить,сиділи з нею удвох між ліжком та тумбочкою майже до ранку, обіймались, вже почало здаватись що її серце не витримає
Мадам Подлинник• 23 июня 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Чим вас Леся не влаштовує?
Той самий цирк, тільки українською
Корсет_на_шурупах• 23 июня 2025
Ответ дляРобот Вертер
Який красунчик( щиро вам співчуваю.
всех жаль, все устали. Мне кажется мир живет на максималке и взорвется скоро.
Оябунчик• 23 июня 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Чим вас Леся не влаштовує?
Нічим, низькопробні неякісні потуги на гумор в стилі кварталу і передач на Новому категорії B
Окремо бісить експлуатація образу «простої дівчини з народу», може досить обидлячувати людей, а краще намагатися тягнути їх до інтелектуально і духовно вищого рівня?
НаливайКа• 23 июня 2025
Ответ дляОябунчик
это да, недознаменитости, недогерои, на безрыбье раки
Всміхайлик• 23 июня 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
Тревоги постоянно...просто вы спите и не читаете что то на раково то на катион ...слава Богу что разворачиваются но вы ж не провидица и не знаете как оно будет...
Женщинас• 23 июня 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Тополі квартиру рознесло.
Давайте еще скинемся им на новое жилье или билеты заграницу! Нашли кого жалеть, прикормленную ’элиту’.
Миссис Буркул• 23 июня 2025
Ответ дляМадам Подлинник
Он, у Безумної теж нема. Звиздіть таке, що ні в які ворота.
Ку ка ку ка ку• 23 июня 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
Советчицам виднее. Не спорьте.
Дівчина Бобула• 23 июня 2025
Ответ дляМальчун-задирун
А що вас за муха вкусила? Чи насрала?
Вони звичайна сім´я, не якісь мажори чи олігархи. Така сім´я, як інші
Мальчун-задирун• 23 июня 2025
Ответ дляДівчина Бобула
А що вас за муха вкусила? Чи насрала?
Угу, именно
Миссис Буркул• 23 июня 2025
Ответ дляМадам Подлинник
Той самий цирк, тільки українською
А що їм треба робити? Звільнитись з роботи і піти вулиці підмітати?