svecola• 15 июня в 20:40

В Израиле иранские ракеты, дроны убили украинцев, трое деток среди жертв

Внаслідок масованої ракетної атаки Ірану по Ізраїлю 14 червня у місті Бат-Ям загинули п’ятеро громадян України. Серед них – троє дітей
Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на Міністерство закордонних справ України.

’За попередньою інформацією посольства України в Ізраїлі, 14 червня внаслідок масованої ракетної атаки Ірану проти Ізраїлю та влучання ракети у житловий будинок в м. Бат-Ям загинули п’ятеро громадян України, серед яких троє неповнолітніх дітей’, - поінформували у відомстві.

Починаючи з 13 червня внаслідок іранських обстрілів на території держави Ізраїль загинули 13 цивільних, ще 450 людей отримали поранення.
Mila228• 15 июня в 20:49
Всього загинуло 13 і з них 5 українців? Жах якийсь.
Svit_from_It• 15 июня в 20:52
Ответ дляMila228
капец просто. там русни не меряно и снова гибнут украинцы. что ж такое то
cheryl• 15 июня в 21:45
А іранські дрони скільки українських людей та діточок вбили? Чи вам похер?
**Ізраїль між тим розбив завод в Ірані по виготовленню тих самих дронів.
sky-labs• 15 июня в 21:53
Ответ дляcheryl
Не своевременно, нам с этого никакой пользы УЖЕ
cheryl• 15 июня в 21:56
Ответ дляsky-labs
Так питання не в тому - про загиблих українців в Україні у автора жодної теми. Їй похер що нас тут тисячами вбивають, їй дуже шкода лише отих трьох.
sky-labs• 15 июня в 22:02
Ответ дляcheryl
Она по раше в основном