НеВРотик• 24 июня в 11:00

Дівчатка, якщо чоловік знайомить мене майже зі всіма в його оточенні.

Батьки, друзі, брат з сім´єю.

Що це може означати? Наче ж нічого поганого. Але поведінка в нього трохи дивна, дуже гарячий характер. Нам не по 18 років, а по 40. Тобто оце знайомство ні на що не впливає. Люди ми дорослі та самодостатні (я так точно).

Наче такий його підхід - знайомити з близькими - свідчить про серйозність намірів. Але....может це якась маніпуляція чи прикриття?
Рогнеда Карповна• 24 июня в 11:03
Може, а може і ні)
Анонимарик• 24 июня в 11:05
Прикриття
Дай подивлюся• 24 июня в 11:07
Ничего не значит
Мerida• 24 июня в 11:07
Это может быть частью.характера. и друзья с родственниками уже видели 500 штук таких знакомств. Это ж ни к чему не обязывает
Бриджит_Фрикандо• 24 июня в 11:09
Значить серйозність намірів. Вам же не по 20 років.
Хоче почути думку близьких та знайомих.
Відкритий простий чоловік.
Поліцейський патруль• 24 июня в 11:10
Це зовсім нічого не означає. Мій знайомий усіх своїх жінок знайомить з мамою. А часам досі не одружений в 40 років.
Г@Л@В@ломка• 24 июня в 11:12
Вы же сами себе отвечаете - трохи странный. И это трохи очень замаскировано на начальном этапе. Дальше больше
Стильна штучка• 24 июня в 11:13
Значит, что вы презентабельная с его точки зрения. Для того, чтобы сказать о серьезных намерениях, одного этого недостаточно
Ух яка ж Я• 24 июня в 11:15
Ответ дляПоліцейський патруль
У мене брат такий, деякі з його жінок залишилися моїми та маминими приятельками
Тільки не про гроші• 24 июня в 11:17
Мы не знаем вашего мужчину и ваши отношения.
Для нарциссов и психопатов, например, ничего не значит в вашем понимании. Вы - ресурс для огранки его бриллианта, не боле в их случае. Он даже женится может, а на следующий день наставить вам рога, избить и выбросить из квартиры.

Так что сильно не обольщайтесь как было при вашей бабушке, что знакомство с родителями, это полпечати в паспорте и любовь до смерти в один день.
НеГолосую• 24 июня в 11:17
Одолжит денег и сольется, автор!
автор НеВРотик • 24 июня в 12:04
Ответ дляАнонимарик
Прикриття
Від чого?
автор НеВРотик • 24 июня в 12:05
Ответ дляДай подивлюся
Ничего не значит
Да, но

Я например сознательно его не знакомлю. Когда я пойму что все это серьзно - тогда буду его вовлекать в мою семью.
НеГолосую• 24 июня в 12:07
Ответ дляНеВРотик
Від чого?
А сам он, наверное, голубой из соседних тем
автор НеВРотик • 24 июня в 12:08
Ответ дляМerida
Так, я скоріше погоджуся.
Це просто тип поведінки.

Але не свідчить це про якісь риси? Наприклад, типу я знайомлю її зі всіма - хай вони всі знають що я теж в змозі, що в мене все гаразд.
Так саме робив один мій знайомий. Типу йому завжди жінки відмовляли, тож коли нарешті зрослися відносини то знали всі - всі соц мережі, всі друзі та члени родини.
автор НеВРотик • 24 июня в 12:09
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Хоче почути думку близьких та знайомих.
Відкритий простий чоловік.
Розумієте, поведінка в нього не дуже

Він дуже гарячий, запальний. Це не є свідченням зрілості та наміру мене берегти
автор НеВРотик • 24 июня в 12:15
Ответ дляТільки не про гроші

Я не обольщаюсь. Он мне нравится, но что-то в его поведении меня настораживает.
Но я вовлечена и увлечена. Мне сложно рассмотреть.
автор НеВРотик • 24 июня в 12:15
Ответ дляНеГолосую
Одолжит денег и сольется, автор!
Нет, всегда платит он
Мerida• 24 июня в 12:26
Ответ дляНеВРотик
Так, я скоріше погоджуся.
Це просто тип поведінки.

Вы никогда не залезете в голову другому человеку. Да и не нужно это. Вы для себя решайте. Вам ок или не ок
Вишня на торті• 24 июня в 13:14
Автор,а можна питання?Якщо вам некомфортно з ним,то чому ви з ним до сих пір в стосунках тоді?Ще невідомо,що він за вашою спиною про вас говорить їм.
Можливо,нічого поганого,а можливо теж саме,що і ви про нього,а то і гірше.