Багиня• 24 июня 2025
Податок на нерухомість. За який термін нараховується максимально
Максимальний термін, за який можуть нарахувати цей податок - три роки?
Просто Фіфа• 24 июня 2025
Мне насчитывают с 2023 года, насчитали в пришлом году за 2023. А две квартиры появилось в 2020
Строки давності були зупинені на час карантину (з 18.03.2020 до 27.05.2022) і під час воєнного стану
dp.tax.gov.ua
zir.tax.gov.ua
.
Це означає, що період зупинки додається до трирічного терміну, і за рахунок цього фактичний період нарахувань може бути довшим за 3 роки, але офіційно це — три роки плюс час зупинки.
dp.tax.gov.ua
zir.tax.gov.ua
.
Принцепесочка• 24 июня 2025
Ответ дляПросто Фіфа
ви сплачували?
Багиня
• 24 июня 2025
Ответ дляPrervana
dp.tax.gov.ua
zir.tax.gov.ua
.
dp.tax.gov.ua
zir.tax.gov.ua
.
Тобто якщо власник десять років володіє житлом , площа якого перевищує зазначену в законі і не сплачував податок, то нараховано буде за всі десять? Чи за три останні?
Принцепесочка• 24 июня 2025
Ответ дляБагиня
зайдіть в свій електронний кабінет платника і там буде вказано все
Просто Фіфа• 24 июня 2025
Ответ дляПринцепесочка
ви сплачували?
Да, но у меня странная ситуация, мне на почту не приходило письмо, я нашла в личном кабинете и оплатила. Но графа вручено там была пустая. И сейчас уже год мой платёж висит в статусе ’надмірно сплачено’. Как мне объяснили что эти счета сформировали но не распечатали и не отправили письма, по факту не выставили получается
Принцепесочка• 24 июня 2025
Ответ дляПросто Фіфа
в мене була сума майже 2 тис. я не сплачувала, зараз зайшла і також дата про вручення відсутня
Хвігура мічти• 24 июня 2025
Ответ дляБагиня
его начали начислять всего как года 3....
Багиня
• 24 июня 2025
Ответ дляХвігура мічти
Та не, вы шо
Сумка з негодою• 24 июня 2025
формально - начиная с марта 2017,
но налоговая всегда ленилась это делать.
сейчас в одном городе приходят только из 2-х районов, остальные 2 - не выставляли.
получили за 2023 пока
Хвігура мічти• 24 июня 2025
Ответ дляБагиня
Та не, вы шо
и это местный налог, так каждый год горсовет его определяет..в личные кабинеты пошло с 23 года
Вредняжка• 24 июня 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Ви мрія кожного податкового інспектора)
Я колись навідалася до податкової Подільського району в м.Києві:
- Де повідомлення про податок на землю?
- Нам не виділяють кошти на придбання конвертів. Купіть нам конверт - ми відправимо.
- Я вже тут у вас, надрукуйте, дайте в руки.
- Не положено.
- Ідіть нахуй
- Де повідомлення про податок на землю?
- Не положено.
- Ідіть нахуй
Багиня
• 24 июня 2025
Строк для стягнення боргу - три роки
- це правило працює? Чи доведеться платити за весь термін володіння розкішшю
Вредняжка• 24 июня 2025
Ответ дляБагиня
Строк для стягнення боргу - три роки
1. Це не розкіш
2. Так, три роки
Хвігура мічти• 24 июня 2025
Ответ дляВредняжка
Ви мрія кожного податкового інспектора)
- Де повідомлення про податок на землю?
- Не положено.
- Ідіть нахуй
- Де повідомлення про податок на землю?
- Не положено.
- Ідіть нахуй
та прекрасно они все начисляют в личном кабинете...а потом и пеню..)
Вредняжка• 24 июня 2025
Ответ дляХвігура мічти
.
Просто Фіфа• 24 июня 2025
Ответ дляВредняжка
Ви мрія кожного податкового інспектора)
- Де повідомлення про податок на землю?
- Не положено.
- Ідіть нахуй
- Де повідомлення про податок на землю?
- Не положено.
- Ідіть нахуй
Дааа, мне так и сказали что нет бумаги нет конвертов))) когда распечатают и отправят тогда и уйдёт мой платёж