...на кращих для нас умовах? Якщо ні, то що може врятувати українців?
Ответ дляІнно4каа
от якраз таки, при будь кому іншому,такої страшної війни не було,а так у нас не компетентна влада,яка з самого початку війни не приймає сама рішень,а слухає Європу і США
Ну таке щось, чесно
При янику не було взагалі ніякої війни, якщо що
При потроху да, для когось війна була не страшна
Ответ длязавитушка
Чарівника, який махне паличкою і все зупиниться не буде. З російською агресією нам жити довго.
А у Порошенко досвід, як зробити так, щоб в умовах агресії більша частина суспільства жила і її не помічала настільки, шо вибрала в президенти актора чисто шоб поржать. От настільки люди не відчували ні війни, ні небезпеки.
і дипломатія по світу краще працювала
Калькулятор• 24 июня в 16:24
Ответ дляOlgusya
Добре, що може врятувати Україну? Це друге моє запитання після Разумкова. Яка стратегія у Зеленського? Вести оборону по Дніпру, якщо рашка просувається?
Яку людину треба у президенти щоб настав ’мир’? Медвечук, ви ж це і без мене мабуть знаєте
Ответ дляOlgusya
Теоретично нам би мали допомогати сильні країни.
Але цього не сталось.
Тому перспективи поки що не радісні
Але цього не сталось.
Тому перспективи поки що не радісні
Ответ дляvinika
Фуютина влаштує яник, кум його, потрох, будь хто, але не зеля. Знов таки ж, влаштують на його умовах. Типу під русню лігти
А чим його зеля не влаштовує? Знав про напад і ніяк не готувався, наказ на розгортання військ не дав, Чонгар і акваторію азовського моря розмінував, красіві по яким гарно їхали колони танки побудував. Шо тут путіну було поганого?
Ответ дляOlgusya
Ему не позавидуешь, это полный ****ц. Я даже боюсь озвучивать циничность своих истинных мыслей(
Если цитатой и не дословно ’империя всё, человек - ничто’.
Ответ дляOlgusya
Шо у Зеленського нема стратегії, не означає шо вона є у якось там Разумкова. Це тепер наш наступний месія? Тепер він буде заглядать путіну в глаза?
Ответ длязавитушка
ну пляшіть тепер на зелених граблях, чи то скоріш лопата, яка нас всіх закопує.
Сомневаюсь, что в данный момент кто то очень хочет на место Зеленского. Принять страну в стадии войны и брать на себя судьбоносные решения. Такие, чтобы могли уложить народу и все остались довольны
klaraneill• 24 июня в 16:33
Ответ дляOlgusya
Удалено администрацией...
вчера Ермака слышали? он высказал текущую точку зрения на этот вопрос))
Ответ длячаревна
ну він же в 2019 прийняв, дуже радісно на стадіоні скакав, всьо тикав Петі чого той війну не закінчив.
хай тепер за себе скаже, чого він війну не закінчив, бо розміри піпеца збільшуються з кожним днем.
Ответ длязавитушка
Он может её закончить в один день. Принять условия раши, война закончится, но и страны как Украина уже не будет.