Olgusya• 24 июня в 16:15

Якби зараз Україну очолив умовний Разумков, чи припинив би путін війну?

...на кращих для нас умовах? Якщо ні, то що може врятувати українців?
_Злата Ibra_• 24 июня в 22:37
Ответ дляOlgusya
А вам не здається, що для пуйла тригерна сама персона Зеленського?
Нее
_Злата Ibra_• 24 июня в 22:37
Ответ дляOlgusya
Зупинитися по лінії зіткнення.
А потом что, будет перемирие на несколько лет. Или реальное окончание?
_Злата Ibra_• 24 июня в 22:37
Ответ длязавитушка
Українців може врятувати грамотна дипломатія + перестати красти гроші в космічних масштабах, а почати витрачати на зброю і оборону.
👍
_Злата Ibra_• 24 июня в 22:38
Ответ длязавитушка
Порошенко
Ну с 2014 по 2019 грамотной дипломатии тоже не было
автор Olgusya • 24 июня в 22:55
Ответ для_Злата Ibra_
Якщо коротке перемир´я, то люди в перерві хоча б зможуть виїхати і зберегти свої життя! Зараз чоловіки можуть виїхати?!
_Злата Ibra_• 24 июня в 23:00
Ответ дляOlgusya
А вы уверены если будет просто перемирие, то откроют границы?
завитушка• 24 июня в 23:04
Ответ для_Злата Ibra_
План такий -Разумков обіцяє відкрити кордони, ми за нього голосуєм, він відкриває кордони, ми всі валим, в кінці Разумков останнім вимикає світло.
Стоп, шось таке я вже наче десь бачила)