Olgusya• 24 июня 2025

Якби зараз Україну очолив умовний Разумков, чи припинив би путін війну?

...на кращих для нас умовах? Якщо ні, то що може врятувати українців?
rybka21• 24 июня 2025
Ответ дляAntoninaya1
Час покаже
я не про майбутнє. про теперішній час
ось ’вона заручається’ ви написали в теперішньому часі.
чим вона взагалі цікава і на що спроможна
lilul990• 24 июня 2025
Ответ дляalex-3f3c
Всі за кордоном розуміють що ця влада розмінює життя людей на час перебування у корита, в нормальних країнах таких не люблять, час яких вже вийшов, вони не легітимні, їх ніхто не обирав, а вони зубами вчепились в корито і кидають людей на фарш щоб якомога довше бути при владі
Коли вам за кордоном прийде повістка від польського уженду - не кажу за всіх, тільки за Польшу - я побачу шо ви заспіваєте

Закордонні аналітєги
Vlada-Maria• 24 июня 2025
Ответ дляOlgusya
Удалено администрацией...
чаревна• 24 июня 2025
Ответ дляМанула
Тільки Зеленський та його 5-6 потужних менеджерів! Ніхто крім нього!
Буде царювати до останнього. Він же найвеличніший, найпотужніший і увага нове - найдосвідченіший!
Може хоч ви знаєте, яка у цього потужніка стратегія?
По поводу ’найдосвідченіший’ если вы имеете ввиду военные действия, то там принимают решения другие люди. Кроме тех, где им надо доро на то или иное.
Даже если допустить, что завтра он уйдёт в отставку. Его же заклюют, что бросил всех.
завитушка• 24 июня 2025
Ответ дляМоpгана
Розплутую: їм потрібна проросійська і залежна Україна, якщо ні - тоді знищити.
І не прикидайтеся, що ви цього не зрозуміли
Я вас розплутаю ще більше -їм не потрібна ніяка проросійська Україна, їм потрібно, щоб не було ніякої України і слова навіть такого щоб не було.
Людям на окупованих видають паспорти проросійської України чи паспорти росії? От і відповідь. По їхньому нема ніяких українців, а є тільки росіяни. При захопленні наші території будуть просто регіонами якось там юго-западного федерального округу чи як там у них називається. Ось і все.
Аnnеt• 24 июня 2025
Ответ дляAntoninaya1
А між ’будет какая-то там Украина’ і не буде взагалі такої держави, бо народ буде знищений, що обираєте особисто Ви?
нет пока такого выбора. Украина есть, народ есть и с каждым днём украинцы всё дальше от россии и идеи, что с рашей можно хоть как-то нормально сосуществовать.
vinika• 24 июня 2025
Ответ дляІнно4каа
в 2014 р так масово тікали закордон,по всій Україні літали ракети і шахеди? чи може були закриті кордони для чоловіків і за ними зараз бігали,як за злочинцями? Вам було коли краще жити 10 р тому чи зараз під постійними обстрілами?
Мені, як і іншим в тих регіонах, дуже фуїво жилось, потім в 2022 ще гірше стало. Але чомусь тема, що хай би там так і жили, аби інших не зачепило.
А тепер навіть і Херсон та Запоріжжя ´свідоми´ готові віддати.
Ну то таке(
Особисто мені не болить мій Донецьк, але дуже шкода территорії, точніше людй, після нападу 2022.
Vlada-Maria• 24 июня 2025
Ответ дляАnnеt
какой мир? им не нужен мир. им нужна пророссийская и зависимая Украина. мир при хуйле и его патрушевых, медведевых и кириенко невозможен. мир в Украине - это потеря Украины, а терять нас они не хотят.
ні, трошки не так: їм потрібно, щоб Україна зникла з карти світу, щшяхом приєднання територій і вписування в рашкіну конституцію
kpss2017• 24 июня 2025
Ответ дляlilul990

Закордонні аналітєги
А вы все о войне в Польше мечтаете ? 🤣
Марика-bf42• 24 июня 2025
Ответ длязавитушка
Чарівника, який махне паличкою і все зупиниться не буде. З російською агресією нам жити довго.
А у Порошенко досвід, як зробити так, щоб в умовах агресії більша частина суспільства жила і її не помічала настільки, шо вибрала в президенти актора чисто шоб поржать. От настільки люди не відчували ні війни, ні небезпеки.
Так, у нього досвід на всі випадкі життя, на любий смак. Кругом був, все бачив, друзів повно, яких хоч)
Аnnеt• 24 июня 2025
Ответ дляVlada-Maria
а хлебало у них не разорвётся?
Манула• 24 июня 2025
Ответ дляOlgusya
У грудні 2014 року вів голубой огоньок разом з Галкіним у москві
Незважаючи на початок війни і заворушення у Горлівці, у квітні 2014 року команда «Студія 95 квартал» вирішила не скасовувати запланований концерт і приїхала в повному складі. Після концерту «квартал» разом із шанувальниками вирушив до місцевого пабу «Берлога», «щоб повечеряти». Там з ними проводили теплу зустріч і вже новоспечені завербовані росспецслужбами «сепаратисти».
(с.)
Моpгана• 24 июня 2025
Ответ длязавитушка
Антоніну розплутуйте, мене не треба
viter33• 24 июня 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Що ми знаємо про Разумкова? Рівно - нічого. Зовсім нічого, особливо щодо його поглядів про закінчення війни. Як він це планує зробити?
’просто перестати стріляти’((((
Antoninaya1• 24 июня 2025
Ответ дляrybka21
я не про майбутнє. про теперішній час
Цитую: Тимошенко створила та очолила парламентське міжфракційне об´єднання із захисту прав військовослужбовців, ветеранів, убд. Це новина від 24 червня, программа поки ще ’сира’, але ж на 1000 колись повелись, тож розрахунок вірний.
rybka21• 24 июня 2025
Ответ дляVlada-Maria
Удалено администрацией...
viter33• 24 июня 2025
Ответ дляOlgusya
А вам не здається, що для пуйла тригерна сама персона Зеленського?
Для хуйла тригерне існування України та українців
Воно ж неодноразово казало - України не існує, українців не існує, це все видумки лєніна на австрійського ген.штабу
Українці ( в уяві хуйла) - це якісь ’відступлені’ росіяни, яких треба ’навернути на шлях істинний’
rybka21• 24 июня 2025
Ответ дляAntoninaya1
та вона на папері чи в медіапросторі може створювати що завгодно, хоч новий трансатлантичний воєнний блок. але її політичне життя давно завершилось. коли повелись на 1000, вона була ще жива. то ж не порівнюйте.
rybka21• 24 июня 2025
Ответ дляviter33
от цікаво як виходить...українців як нації не існує, але нацисти - існують.
frumoasa17• 24 июня 2025
Ответ дляlilul990

Закордонні аналітєги
Польща почала українцям давати громадянство в спрощеному порядку? Не громадяни якою стороною до армії чужої країни?
Манула• 24 июня 2025
Ответ длячаревна
Щодо ’найдосвідченіший’, то це він сам сьогодні видав на гора в черговому інтерв´ю.
Най спочатку створить уряд національної єдності як це зробив Нетан´яху.
Бо його одноосібне царювання з єрмаком ні до чого хорошего не призвело і не призведе... Але ніт, цього не буде, його ЕГО вище над долею країни
rybka21• 24 июня 2025
маня підхопила естафету
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3732581
ПадаюВреверансах• 24 июня 2025
Ответ дляOlgusya
Це він так акцентує увагу, що мол я би договорився, так там нема з ким.щеня якесь при владі.
Сука короче
viter33• 24 июня 2025
Ответ дляrybka21
Це психічно хвора потвора , маніакально зациклена на відновленні ссср (читай - великої раші)
Всі, хто з цим не згоден - будуть націоналістами, нацистами,....
vinika• 24 июня 2025
Ответ дляOlgusya
Не лояльний. Ви слухали інтервʼю з ним?
А ви слухали трампона?
frumoasa17• 24 июня 2025
Ответ дляМанула
Єрмак бісив колишню адміністрацію. Європейців теж. Як писали, що вони взагалі не розуміють, хто це такий і які його функції, яку інституцію влади представляє. Але ні, бубочка йому не дасть під зад ногою.
lilul990• 24 июня 2025
Ответ дляfrumoasa17
Усьо взнаєте ближче до кінця року
Vlada-Maria• 24 июня 2025
Ответ дляrybka21
та ну йулю й пєтю тягають вже може рік в цьому контексті
причому, самі ж зелупені. Як лиш черговий у них зашквар - так відразу і Порошенка тягнуть)
Vlada-Maria• 24 июня 2025
Ответ дляOlgusya
і тусив з правою рукою Гіркіна
frumoasa17• 24 июня 2025
Ответ дляlilul990
Усьо взнаєте ближче до кінця року
Не громадяни не служать, як і в Україні. Не треба видавати бажане за дійсне.