...на кращих для нас умовах? Якщо ні, то що може врятувати українців?
Ответ дляOlgusya
Теж так вважаю. Прямим же текстом кажуть про Єрмака - нуль на масу. Якби Україну зараз очолив хтось інший, може й Трамп би допоміг більше. Бо Зеленський і для нього особистий тригер через історію з сином Байдена
Всі за кордоном розуміють що ця влада розмінює життя людей на час перебування у корита, в нормальних країнах таких не люблять, час яких вже вийшов, вони не легітимні, їх ніхто не обирав, а вони зубами вчепились в корито і кидають людей на фарш щоб якомога довше бути при владі
Antoninaya1• 24 июня 2025
Ответ дляАnnеt
какой мир? им не нужен мир. им нужна пророссийская и зависимая Украина. мир при хуйле и его патрушевых, медведевых и кириенко невозможен. мир в Украине - это потеря Украины, а терять нас они не хотят.
Щось я заплуталась: їм потрібна Україна чи вони хочуть її знищити?
Antoninaya1• 24 июня 2025
Взагалі цікаво спостерігати, як стартувала передвиборча кампанія. Ще й пан-атаман в Англіях.
Ответ дляalex-3f3c
ще й організували злочинну організацію по ловінню чоловіків
А самі тцк і поліція здорові, підготовлені чоловіки
Касабланка8888• 24 июня 2025
Ответ дляOlgusya
Зупинитися по лінії зіткнення.
Так наши хотят остановить на линии БЗ , это узкие не хотят. Вы не читаете их заявления и условия остановки войны?
олена олена• 24 июня 2025
Ответ дляOlgusya
Хоча б зупинка по ЛБЗ! Без зазіхання на Херсон і Запоріжжя
А чому на вашу думку пуйло раптом перестане зазіхати? Що може його до цього підштовхнути?
Ответ дляAntoninaya1
им нужна пророссийская Украина, а прозападную они хотят уничтожить. будет какая-то там Украина, но со всей клоунадой, какую сейчас устраивают в Крыму и Мариуполе: пионеры, кокошники, победобесие, реанимация совка и прочее.
Antoninaya1• 24 июня 2025
Ответ дляrybka21
вона не стартувала
вона продовжується
На тому тижні з´явилася новина про Йулюю, сьогодні обережненько тут з´явився кандидат, рошенко теж з´являвся в стрічці новин.
олена олена• 24 июня 2025
Ответ дляOlgusya
Так. І яка стратегія в Зеленського? Сектор Гази?
А що він на вашу думку повинен би був зараз зробити?
А, прочитала вашу думку про піти у відставку.
Ок. А що повинен буде зробити наступний? Які конкретно кроки, щоб війна закінчилася?
Ответ длячаревна
Сомневаюсь, что в данный момент кто то очень хочет на место Зеленского. Принять страну в стадии войны и брать на себя судьбоносные решения. Такие, чтобы могли уложить народу и все остались довольны
Тільки Зеленський та його 5-6 потужних менеджерів! Ніхто крім нього!
Буде царювати до останнього. Він же найвеличніший, найпотужніший і увага нове - найдосвідченіший!
Може хоч ви знаєте, яка у цього потужніка стратегія?
Antoninaya1• 24 июня 2025
Ответ дляАnnеt
А між ’будет какая-то там Украина’ і не буде взагалі такої держави, бо народ буде знищений, що обираєте особисто Ви?
Antoninaya1• 24 июня 2025
Ответ дляrybka21
та ну йулю й пєтю тягають вже може рік в цьому контексті
Нє. Йуля зара з козирів заходить, заручається підтримкою військових.
Ответ дляAntoninaya1
Ну тобто, умовно кажучи, якщо президентом стане яник чи порох, можна буде домовитися, зберігши життя, міста, країну нарешті? А хіба не основна задача президента врятувати народ, державу, а не триматися за владу?
Це рашенські люди 100%, вони всі за владу, але ...
Ответ дляalex-3f3c
Шо тоді казати про нетаньяху? Просто йому більше повезло - Ізраїль це американська база на близькому сході а ми так...
Ответ длязавитушка
Оказалось? може це і так було відомо, тим хто мав досвід роботи в міжнародній політиці? Ну а якшо хтось тільки но зістрибнув зісцени, де 20 років ногами дригав, то такій людині багато чого потім може ’оказатись’.
На кожному кроці нові відкриття.
Дивлячись на старперов, трампона, уйхла та того ж потроха, що вам відповісти?