Повітруля• 24 июня в 19:56
Невдало видавила прищ біля вуха(
Тепер така фігня зробилась, ще й болить коли торкаюсь. До лікаря на завтра записалась вже( На що це схоже?
Повітруля
• 24 июня в 19:58
Ответ дляЩепотка_совести
Там точно прыщ был?
Так( такий великий гнійний. А що?(
Небалувана Галя• 24 июня в 19:59
Ответ дляПовітруля
🤯🤯🤯
Такой кратер после обычного прыща маловероятен
Повітруля
• 24 июня в 20:00
Ответ дляНебалувана Галя
Ого, то я вичавила не те що треба. То шрам тепер певно буде
Небалувана Галя• 24 июня в 20:00
Ответ дляПовітруля
Мене дуже лякає те чорне пятно(
Чем вы обрабатывали?
Повітруля
• 24 июня в 20:00
Ответ дляНебалувана Галя
Чем вы обрабатывали?
Хлоргексидином і діоксизолем, потім левомеколем помазала
Небалувана Галя• 24 июня в 20:01
Ответ дляПовітруля
Шрам таки будет. Вопрос в том,хорошо ли вы обработали рану. Потому что после того,как фурункул вскрыт и вычищен, боли нет
Повітруля
• 24 июня в 20:03
Ответ дляНебалувана Галя
Я коли видавила його, то було таке відчуття що не до кінця це зробила( і далі було боляче щось робити, а одразу обробила антисептиками і все
Малинка• 24 июня в 20:10
Ответ дляПовітруля
На будущее все надо салициловым спиртом прижигать. Думаю, у вас воспалилось там, ничего страшного, пройдет, но на заживление понадобится время и возможно антибиотик.
Раз одела не бу• 24 июня в 20:13
Ответ дляПовітруля
Взагалі після такої процедури треба було разово змастити чимось на основі спирту.
Настоянкою календули чи навіть горілкою, щоб підсушити.
І все, більше нічого, і мазі не треба. Вже б через декілька годин стало нормально.
Кишмишная Мая• 24 июня в 20:14
В мене схоже було. Це інфекція і то не зовсім прищ був. Мабуть інфікований укус. Ніякі зовнішні антисептики не допомагали. Воно росло і ставало глибше. Допоміг швидко курс антибіотиків. У мене лишився шрам на нозі від цього. Чим швидше почнете пити антибіотики тим швидше пройде. Гарна новина вже на другий день прийому побачите покращення.
Кишмишная Мая• 24 июня в 20:16
До речі воно схоже було на прищ, тільки більш болюче і з чорною цяткою. Я теж пробувала видавлювати. Лікар сказав інфікований укус коли побачив фото як все те розвивалось. Інфекція усередині а не на шкірі, тому і заглиблення утворюється.
ЯкаКраля• 24 июня в 20:21
я зареклась трогать такое, жду пока само прорвет, не хочу последствий.
Мию вікна у мороз• 24 июня в 20:41
Какой-то стафилокок разгулялся, похоже на абцесс.Надеюсь врач назначит антибиотики
Голена блондинка• 24 июня в 20:42
Ответ дляПовітруля
Так( такий великий гнійний. А що?(
А вы мазали йодом его?
Небалувана Галя• 24 июня в 20:45
Ответ дляПовітруля
Дівчата, всім вдячна за поради, антибіотик є дома)
Ви вже використали 2 різновиди антибіотику, поки зупиніться
Голена блондинка• 24 июня в 20:46
У меня муж болел ветрянкой в марте, было как у вас в пару местах черное как некроз ткани и кратер глубокий 0,5 см, вот сейчас на ноге начало заживать, пока такое на данный момент, диаметр 1 см на прошлой неделе еще было черным
Остальные части тела уже зажили и кратеры поднялись, просто розовые пятна
Не за Будка• 24 июня в 21:02
Схоже на нарив, хірург має вскрити, видалити гній, перевязати і назначити антибіотики
Кукусик• 24 июня в 22:53
Ответ дляПовітруля
Мене дуже лякає те чорне пятно(
такое пятно есть на любой ссадине. нечего там пугаться
Черговий по кухні• 24 июня в 23:20
Ответ дляПовітруля
Не пейте сейчас! Антибиотик должен врач назначить. Там же разные группы, вы знаете какая именно вам сейчас нужна?
Повітруля
• 25 июня в 01:25
Ответ дляЧерговий по кухні
Прочитата що при такому п´ють амоксил чи аугментин. Випила ще ввечері аугментин. Бо щось дуже розболілось там( а зранку до лікаря