Алгонавт• 25 июня 2025

Що робити осінью?

Нижче вже є тема "Київ- як жити далі?" Звісно, що після таких сумних прогнозів деякі сім´ї вже поїхали з дітьми.Багато Киян відпочивають зараз в Закарпатській області, але ж після повернення додому знову наступає страх, відчай і тривога.Тому не розумію чому одразу не виїхати , поки це ще можливо для жінок і дітей.Можливо є ще третій варіант?
Пригаю-цибаю• 25 июня 2025
Поки на місці,буде гірше-поїду,як вспію.Живу одним днем
Неваляшкина• 25 июня 2025
Ответ дляАлгонавт
Так, вони вже почались з кінця травня.
А з серпня минулого року ви де були? Вони і не припинялися, ті обстріли. Кілька ночей без шахедів було за весь час
автор Алгонавт • 25 июня 2025
Ответ дляТвоя космішна
Мы выехали.
Як Ви зараз?Вже адаптувались?задоволені країною?
автор Алгонавт • 25 июня 2025
Ответ дляНеваляшкина
А Ви порівняйте кількість і потужність обстрілів минулого року і цього року, а також кількість влучань і жертв.
Твоя космішна• 25 июня 2025
Ответ дляАлгонавт
Да, все отлично
автор Алгонавт • 25 июня 2025
Ответ дляТвоя космішна
Да, все отлично
Дуже рада за вас, нехай все і надалі буде добре
Да Щас же• 25 июня 2025
Ответ дляЗамріяна
А як ви в неї влізли? Може так само і вилізете?
Так само,як і ви.Але ж ви в Европі,куди нам до вас.Вас це ж не бентежить.
Да Щас же• 25 июня 2025
Ответ дляНеваляшкина
Ви в отключке були весь травень і червень?
Да Щас же• 25 июня 2025
Ответ дляМайор Медуза
А що такого страшного може статися восени, ч ого ми ще не пережили? і чого саме восени?
Ви почитайте Телеграм ,новини.Просвіщайтесь трошки.
Весняний Марафон• 25 июня 2025
Ответ дляДа Щас же
Ви в курсі, що адміни телеграм каналів отримують прибуток від кожного підписника? Думайте хоч трохи.
И.О. человека• 25 июня 2025
Ніхто не знає як воно буде - восени нас лякали, якою важкою буде зима без світла - пережили, обстріли стали частіше і зі страшними наслідками, так. Але кожен вирішує для себе сам - їхати чи не їхати, не у всіх є змога через різні причини. Я доньку відправила ще у березні 22 вчитися закордон, одну в 17 років, це наш вибір. Лишаюся тут, у Києві, бо тут чоловік, мама, свекруха і мій дім. Мені реально спокійніше, що моя вже доросла дитина спить у тиші і без тривог.
Да Щас же• 25 июня 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
Выбор между ракетными обстрелами, жужжанием шахедов над головой и мыслями вот этот сейчас точно прилетит в мой дом, а я без трусов и жизнью в немецком лагере в палатке в поле с общим туалетом и душем, с ожиданием покормят ли тебя сегодня и чем - ну такое. Я выбираю смерть, ой, не так, Киев
Не переживайте так,немцы покормят.А потом и квартиру дадут.
ГейСюда• 25 июня 2025
восени
Да Щас же• 25 июня 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Думайте хоч трохи,коли пишете абрукадабру.Ми в курсі,розумні не тільки ви,ми теж розумні.
Да Щас же• 25 июня 2025
Ответ дляГейСюда
восени
Працюєте перекладачем,продовжуйте і далі,працюйте,працюйте.
Замріяна• 25 июня 2025
Ответ дляДа Щас же
Я в 40 км від фронту