Привіт з ботойбіччя• 25 июня в 10:22
Хмельницький чи 7 км Одесса? де дешевше купити текстиль для дому?
Привіт з ботойбіччя
• 25 июня в 10:24
Ответ дляРожки-да-ножки
Та краще в інтернеті
пощупать хотілось би
Да, я блондинка!• 25 июня в 10:25
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
невеликим)
І ви заради того невеликого опту будете витрачати гроші на дорогу до Одеси чи Хмельницького?
в цьому є якийсь сенс? Зараз стільки інтернет-магазинів... навіщо кудись їхати? prom відкрийте, там того текстилю...
Привіт з ботойбіччя
• 25 июня в 10:26
Ответ дляДа, я блондинка!
написала вище. хотілося б на дотик, бо ці полікотони да поліестери не виликають довіри
Уходя дверю не хлопать• 25 июня в 10:27
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Замовте 1 шт., подивіться на якість і потім дозамовте ще
Невидимка• 25 июня в 10:50
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Так попросіть через інтернет вислати вам зразки тканин. Пришлють клаптики тканин