60 метрів сметани• 25 июня 2025
Іспанія(море). Порадьте автобусний тур.
Може хтось їздив у такий екскурсійний тур з відпочинком на морі. Порадьте турфірму, з якою поїхали б знову.
Я не Тролль• 25 июня 2025
Ответ дляТрахтибидох
Типу 3 дня туда, скупатися у морі і 3 дня назад?
Саме це і є автобусний тур.
І Акорд робить саме такі))
Але в юності їздила.
Зараз би вже не хотіла так.
Але якщо треба зовсім бюджетно, то ок.
Я чула гарні відгуки про Адріатику
І Акорд робить саме такі))
Але в юності їздила.
Зараз би вже не хотіла так.
Але якщо треба зовсім бюджетно, то ок.
Я чула гарні відгуки про Адріатику
60 метрів сметани
• 25 июня 2025
Ответ дляТрахтибидох
10-12 днів
60 метрів сметани
• 25 июня 2025
Ответ дляЯ не Тролль
Саме це і є автобусний тур.
І Акорд робить саме такі))
Але в юності їздила.
Зараз би вже не хотіла так.
Але якщо треба зовсім бюджетно, то ок.
Я чула гарні відгуки про Адріатику
І Акорд робить саме такі))
Але в юності їздила.
Зараз би вже не хотіла так.
Але якщо треба зовсім бюджетно, то ок.
Я чула гарні відгуки про Адріатику
Якось не дуже відгуки...Лотерея
60 метрів сметани
• 25 июня 2025
Ответ дляКупи слона
Акорд тур
Пишуть, що за кілька днів можуть відмінити тур
Трахтибидох• 25 июня 2025
Ответ дляЯ не Тролль
Саме це і є автобусний тур.
І Акорд робить саме такі))
Але в юності їздила.
Зараз би вже не хотіла так.
Але якщо треба зовсім бюджетно, то ок.
Я чула гарні відгуки про Адріатику
І Акорд робить саме такі))
Але в юності їздила.
Зараз би вже не хотіла так.
Але якщо треба зовсім бюджетно, то ок.
Я чула гарні відгуки про Адріатику
Моя сестра їздила в Париж так. Покатати покатали, а на різні визначні місця на 20 (утрирую) хв заїхали, фото для інста поробили і по коням. Про це місце по дорозі в автобусі розказали і по 30 євро здерли.
пАлАвинкА• 25 июня 2025
Ответ дляТрахтибидох
Ну это и надо тем кто туры покупает
Я тут была 😆, дает то за что уплачено
пАлАвинкА• 25 июня 2025
Знакомая так всю Европу посмотрела , в инсте указано было в 25 странах 🥹даже камеру взяли дорогую и бегом так все смотрят по 2-3 раза в год
В гости звали?• 25 июня 2025
Мне кажется, только аккорд на рынке остался. Раньше были Алголь, феерия тур, но вроде они больше не работают
Вкуси мене• 25 июня 2025
Ответ дляЯ не Тролль
Саме це і є автобусний тур.
І Акорд робить саме такі))
Але в юності їздила.
Зараз би вже не хотіла так.
Але якщо треба зовсім бюджетно, то ок.
Я чула гарні відгуки про Адріатику
І Акорд робить саме такі))
Але в юності їздила.
Зараз би вже не хотіла так.
Але якщо треба зовсім бюджетно, то ок.
Я чула гарні відгуки про Адріатику
ми в Адріатику забронювали на серпень, але більше екскурсійний, ніж пляжний
Вкуси мене• 25 июня 2025
Ответ для60 метрів сметани
всі туроператори можуть відмінити тур, якщо не набралось 50% бажаючих, нажаль, тільки одні хоча б за тиждень попереджають, інші, такі як танго тревел можуть за 2-3 дні повідомити про скасування туру
60 метрів сметани
• 25 июня 2025
Ответ дляВкуси мене
Ви вже раніше їздили з Адріатік?
Вкуси мене• 25 июня 2025
Ответ для60 метрів сметани
Ви вже раніше їздили з Адріатік?
їздили знайомі залишились більш задоволені ніж Аккордом, і самі автобусі кращі, і готелі, але з гарантованим виїздом, це лотерея, нажаль
Вкуси мене• 25 июня 2025
це разом з відпочинком на морі додатково та з вечерями, але для нас ціна трохи кусається (
60 метрів сметани
• 25 июня 2025
Ответ дляВкуси мене
Якраз щойно читала за цей тур. І відгук про додаткові екскурсії.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3731387
60 метрів сметани
• 25 июня 2025
Ответ дляВкуси мене
Знайомі не розказували про примусовість до екскурсій?
Медсестричка• 25 июня 2025
Ответ дляТрахтибидох
Кошмар . Кому нужно это все, за такое доплачивать ещё должны , эти автобусные туры 🤢🤢
Секретница• 25 июня 2025
А не проще сесть где-то в Rayair за 20 евро и там самостоятельно снять отель на Booking? Автобусом мучительно.
Я не Тролль• 25 июня 2025
Ответ дляСекретница
Дешевше не вийде тільки))
Я 650 євро оплатила зараз за 3 дні/2 ночі в Римі.
Це готель 3 зірки недалеко від метро, переліт Райн ейр, їжа, проїзд по місту та вхідні квитки в Колізей.
Це на двох, але все одно дорогувато.
А ніхто ж летіти на 2 дні не стане, тому вийде значно дорожче.
В минулому році за 400 євро викупила готель в Риміні на сніданках.
Але дорога, вся інша їжа та алкоголь і все одно вийшло 1200 -1300 євро на двох +- за тиждень.
І це ще дуже бюджетно, бо пляжі платні, наприклад, в Італії.
Це одразу до 300 євро тиждень за 2 лежаки і парасолю
Це на двох, але все одно дорогувато.
Секретница• 25 июня 2025
Ответ дляЯ не Тролль
Дешевше не вийде тільки))
Це на двох, але все одно дорогувато.
Дешевле, может и не выйдет, но зато это намного комфортнее. В автобусом туре привезут в тот же Рим, продержат на экскурсии два часа под адской жарой, после ночи без сна в автобусе, а на Колизей времени и не останется, дальше нужно ехать. А так можно в своём темпе выбрать, что хочешь посетить, в жару поспать, на экскурсию пойти вечером и т.д.
Я не Тролль• 25 июня 2025
Ответ дляСекретница
Це правда.
Тут погоджуюся.
Платиш за свій комфорт.
Тут погоджуюся.
Платиш за свій комфорт.
Секретница• 25 июня 2025
Ответ дляЯ не Тролль
Це правда.
Тут погоджуюся.
Платиш за свій комфорт.
Тут погоджуюся.
Платиш за свій комфорт.
Я раньше ездила а автобусные туры, теперь выбираю билеты на Rayair на Skayskanner. Там показывает, куда дешевле полететь в нужные даты. Выбираю, например в Барселону. Потом иду на GetYourGuide и выбираю, что хочу посетить, в какой день. Плюс отель на Booking.
Вкуси мене• 25 июня 2025
Ответ дляСекретница
можно брать туры без ночных переездов
Турагенція Tourdream• 25 июня 2025
Автор, є звичайні автобусні тури на відпочинок у Іспанії. Тури, де Ви проживаєте увесь період у одному готелі, ніяких переїздів. А екскурсії вже по місцю можна взяти, по бажанню.
От у нас наприклад вчора туристи поїхали у такий тур до Льорет де Мар. Тур старував з Києва, але можна приєднатися у містах по дорозі.
Чеширская кошечка• 25 июня 2025
Ответ дляТурагенція Tourdream
Це Альфом?
Чеширская кошечка• 25 июня 2025
Ответ дляТурагенція Tourdream
Так
Підкажіть,будь ласка довго їхати, є місця комофрт в автобусах цього напрямку?