Пишу вірші, дорого• 25 июня в 19:54

Містичні істоти яких ви зустріли

Часом люди стикаються з непізнаним, накшалт Домовика, Перелесника (інкуба), Чугайстра, Лісовика, Мавки чи Кікімори, тощо. Розкажіть. кого ви з потойбічних істот зустрічали в своєму житті

Результат:
вже голосів: 53
31 (58.49%) Нікого такого не бачила
12 (22.64%) Стикалася з іншим непізнаним
9 (16.98%) Зустрічала Домовика
1 (1.89%) Стикалася з Лісовиком
0 (0%) Зустрічала Перелесника(інкуба)
0 (0%) Бачила Мавку, Русалку, Кікімор
ПоЗиТиВнАя• 25 июня в 19:55
Єдиноріг, Кентавр з Драконом рахуються?
Карусель-весель• 25 июня в 19:55
По-моему, кот самая міфічна істота в доме)
ПоЗиТиВнАя• 25 июня в 19:56
Згадала, Русалоньку і Мавку бачила.
В кінотеатрі.
автор Пишу вірші, дорого • 25 июня в 19:56
Ответ дляКарусель-весель
В український міфології є такий дух - Коць, у вигляді домашнього кота-духа). Він сідає на груди та не дає дихати людині, накшалт сонного параличу
Алина-1240• 25 июня в 19:57
Призраки и что то темное видела
Карусель-весель• 25 июня в 19:58
Ответ дляПишу вірші, дорого
О, ну вот это по-нашему, а то там всякие дядьки)
Хотя, если вдуматься, бм тот еще Кощей) Плюнула плешь ему и послала к лешему
автор Пишу вірші, дорого • 25 июня в 19:58
Ответ дляАлина-1240
Призраки и что то темное видела
Розкажіть, будь ласка про ваших привидів)
Алина-1240• 25 июня в 19:59
Ответ дляПишу вірші, дорого
Не хочу я про них рассказывать.раза хватило увидеть)
Я не тону• 25 июня в 20:00
Чоловіка рахувати? Містичний такий він у мене....
автор Пишу вірші, дорого • 25 июня в 20:00
Ответ дляАлина-1240
Страшно було?
автор Пишу вірші, дорого • 25 июня в 20:01
Ответ дляЯ не тону
З’являється раптово по ночам?)
Natal_ka91• 25 июня в 20:01
Сонний параліч, і темну напівпрозору фігуру біля ліжка мами в дитинстві бачила
автор Пишу вірші, дорого • 25 июня в 20:03
Ответ дляNatal_ka91
А як Ви подолали сонний параліч? Кажуть, то такий дух Коць або Кікімора, а ще може невпокоєний дух людини....
Папобус• 25 июня в 20:05
У меня два домовика я их кормлю, а они шмотки свои раскидывают. И лесовиков частенько встречаю если ближе к трамвайной линии в пуще гуляю( синие вонючие) стороной их обхожу
Алина-1240• 25 июня в 20:07
Ответ дляПишу вірші, дорого
Страшно було?
Что то да, что то нет
Мааарковная• 25 июня в 20:07
СБ, никого не встречала за 40 лет.
Если бы у меня были визуальные галлюцинации и мне являлись домовенки с лесовичками, меня бы это сильно напрягло.
Алина-1240• 25 июня в 20:08
Ответ дляПишу вірші, дорого
Страшно було?
Темное нет, наоборот прилив энергии, призраки да
Жена сантехника• 25 июня в 20:10
Плазмоиды
автор Пишу вірші, дорого • 25 июня в 20:12
Ответ дляЖена сантехника
Плазмоиды
В давнину люди бачили вогняні кулі, які залітали в хати самотнім жінкам, та вважали, що то дух Перелесник(інкуб), який кохається з жінками та забирає їх енергію.
lammama• 25 июня в 20:14
Меня ночью что-душило, потом я стала читать молитву,оно отпустило и сказало мужским голосом: я ухожу,я сказала уходи.
автор Пишу вірші, дорого • 25 июня в 20:16
Ответ дляlammama
Ого, то може був домовик або злий дух, але вони бояться хреста та молитви. Це було лише раз?
Алина-1240• 25 июня в 20:17
Ответ дляПишу вірші, дорого
Автор, им пофиг на молитвы и хресты.часть с них в церквях и монастырях обитает
lammama• 25 июня в 20:18
Ответ дляПишу вірші, дорого
Это было недавно такое.А вообще раньше много раз было на другой квартире,я даже видела ЭТО и слышала шаги.В синей светящейся одежде ОН стоял возле окна а потом исчез.
автор Пишу вірші, дорого • 25 июня в 20:19
Ответ дляАлина-1240
Але ж вони тікають від молитв та хреста
lammama• 25 июня в 20:20
Главное начать кричать во сне и проснуться от своего крика.И читать молитву.
автор Пишу вірші, дорого • 25 июня в 20:20
Ответ дляlammama
То ви злякалися та що робили?
Алина-1240• 25 июня в 20:20
Ответ дляПишу вірші, дорого
Але ж вони тікають від молитв та хреста
Да нет
Ленне-Рейма• 25 июня в 20:20
Я нікого не бачила. Але коли помер мій свекор, лежав в морзі, в ми спали на його ліжку-то воно дві ночі трусилося так, що я чуть в штани не наклала. Після похорону не повторювалося.
ЖующаЯКонфету• 25 июня в 20:21
Ответ дляАлина-1240
Призраки и что то темное видела
Для вас це не дивно)
автор Пишу вірші, дорого • 25 июня в 20:21
Ответ дляЛенне-Рейма
Ого, то напевно був сам свекр(душа), бо ще минуло 3 дні зі смерті....