ТаЕщеОптимистка• 25 июня 2025

Іспанія, Вільяхойос, Коста Бланка в Бенідорм, Кальп- де краще пляж?

Де краще місце шоб було де погуляти
Я туди лечу перший раз і не можу ніяк визначитись куди саме…
Дякую
Україна наше все• 25 июня 2025
А що саме у вашому розумінні хороший пляж?
Щодо погуляти, Війяхойса - це дуже маленьке містечко, його можна обійти за декілька годин. Але плюс в тому, що там є зупинка трамваю і можна поїхати в Аліканте, Бенідорм, Алтею або Денію. і Кальп і Бенідорм значно більші за розміром міста, тож і погуляти варіантів набагато більше.
кураГАЛЯ• 25 июня 2025
Автор, мила, ви все так в житті зважуєте?
То вже , певно, 10- та тема.
Турагенція Tourdream• 26 июня 2025
Ла Віла Джойоза, дуже класне містечко. Місто, де пахне шоколадом, бо там шоколадна фабрика Валор знаходиться. До речі, туди можливо безкоштовно сходити на екскурсію.
І пляж там дуже гарний, широка пляжна полоса, пальми прямо на пляжі.
Але дійсно, місто не таке велике, як Бенідорм. Але й більш затишне, меньше людне.
автор ТаЕщеОптимистка • 26 июня 2025
Ответ дляТурагенція Tourdream
Дякую вам дуже😊
Напишіть будь ласка свої улюблені містечка в Іспанії де є хороший пляж
І багато зелені, де живе ваша душа?
Дякую