ТаЕщеОптимистка• 25 июня 2025
Іспанія, Вільяхойос, Коста Бланка в Бенідорм, Кальп- де краще пляж?
Де краще місце шоб було де погуляти
Я туди лечу перший раз і не можу ніяк визначитись куди саме…
Дякую
Україна наше все• 25 июня 2025
А що саме у вашому розумінні хороший пляж?
Щодо погуляти, Війяхойса - це дуже маленьке містечко, його можна обійти за декілька годин. Але плюс в тому, що там є зупинка трамваю і можна поїхати в Аліканте, Бенідорм, Алтею або Денію. і Кальп і Бенідорм значно більші за розміром міста, тож і погуляти варіантів набагато більше.
Турагенція Tourdream• 26 июня 2025
Ла Віла Джойоза, дуже класне містечко. Місто, де пахне шоколадом, бо там шоколадна фабрика Валор знаходиться. До речі, туди можливо безкоштовно сходити на екскурсію.
І пляж там дуже гарний, широка пляжна полоса, пальми прямо на пляжі.
Але дійсно, місто не таке велике, як Бенідорм. Але й більш затишне, меньше людне.
ТаЕщеОптимистка
• 26 июня 2025
Ответ дляТурагенція Tourdream
Дякую вам дуже😊
Напишіть будь ласка свої улюблені містечка в Іспанії де є хороший пляж
І багато зелені, де живе ваша душа?
Дякую
І багато зелені, де живе ваша душа?
Дякую