Сокодавка ще та• 25 июня 2025
Як вам такі сережки?
Ответ дляМрію про космос
Цікаво побачити , які ж актуальні
Чтоб упустить ссылки на тренды этого лета, давайте просто возьмем вас и меня. У меня один вкус, у вас другой. И на одну и ту же сумму, мы с вами купим абсолютно разные украшения. У меня украшений много. Но ношу я золотые малюсенькие пусеты с малюсеньким бриллиантиком. Уже 6 лет ношу. Снимаю, только когда на выход, под платье что-то более масствное просится. Остальное время- нон-стоп ношу одно и то же. При этом, серьги автора мне не нравятся. Выглядят устаревшей моделью и сочетанием цветов на ней. У вас же может быть другой вкус, другой характер, вы носите другие украшения. И серьги автора вам зайдут. Мы все разные.
Изначально постановка вопроса у автора не правильная. Серьги не носить ни вам, ни мне. И единственныы человек, который должен говорить да или нет - автор
Мрію про космос• 25 июня 2025
Ответ дляМerida
Так, Ви все правильно написали. Але це слово ,,актуальне’ трохи бісить.
Сиреневая цапля• 25 июня 2025
Ответ дляМрію про космос
Почему? Ну они правда выглядят устаревшими, и что? А вы так агрессивно реагируете, потому что у вас похожие? Они вам нравятся? Носите на здоровье.
Ганцю в кєдах• 26 июня 2025
Ответ дляМрію про космос
Цікаво побачити , які ж актуальні
Наприклад, голова Кози-дерези із матеріалу по типу 💩 і палки від львівської майстерні із хер зна чого. Ще-криворучнозліплений голуб білий у кераміці розміром і вагою -щоб видно було спершу голуба, а потім вашу голову вже, і пів країни у тому, думають, що моднА. А, колосок із аліку, отой максимально рагульський, щоб одна половина блакитне каміння, а інша-жовте, щоб на відстані 50 км було видно, що ти-патріот , нє, не так, : ПАТРІОТ💪🏻. Або ж ціпка як у собаки на дворі-також норм або мільярд тоненьких різних ниточок по шиї. Ну ще можна покорчити із себе олдмані і кліпси взяти, такі, із пуленбір, щоб блищало максимально і коштувало мінімально, можна у баби поритися у комоді, але ж… навряд у когось на таке гроші були🥲 нема у баби олдмані кліпсів, а були б-не стрьом було б носити, а так можна обсирати і казати ʼциганщина та совокʼ😏
Мрію про космос• 26 июня 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Ні, у мене і близько не такі. А реакція така, тому що хтось хоче показати, що носить все сучасне, останнього тренду, а інші непотріб
Киця-бриця• 26 июня 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Так подобаються, маленькі і ніжні
А есть фото на ушах?
Сокодавка ще та
• 26 июня 2025
Ответ дляМрію про космос
Дівчата, та є у мене і трендові речі. Просто рубіни сережок ідеально по кольору підійшли до рубінів хрестика, що дуже рідко буває, тому і купила, це бренд Сова. Це класика і актуальними вони будуть завжди, хто , щоб не казав.
Ошеламиссимо• 26 июня 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Так и носите с удовольствием, что вы этих жаб слушаете. Нашли где спросить, тут вечно всем незадоволені
Сокодавка ще та
• 26 июня 2025
Ответ дляМerida
Дякую за думку, то я і сказала : так
Сиреневая цапля• 26 июня 2025
Ответ дляМрію про космос
Я не ношу все современное, у меня очень мало украшений, но я вижу что сережки устаревшие)
Сиреневая цапля• 26 июня 2025
Ответ дляСокодавка ще та
В жизни не поверила бы, что это сова. У них совсем другой стиль.