Метровий сантиметр• 26 июня в 09:04
Страх и тревожность обстрелов
Девочки. У меня страх и тревожность после прошлых обстрелов. Постоянно просыпаюсь, и читаю что где летит
Начиталась, что накопили много ракет и подсознательно уже жду этот день. А если ночь прошла тихо, то мне ещё страшнее, что вот-вот сейчас будет
Прятаться мне негде, только сидеть под лестницей или в ванной
Убежищ рядом нет. Как вы справлялись с такой тревожностью?
Молчавочка• 26 июня в 10:20
Четыре года так живёт страна, многие уже спят как убитые и всем пофиг. Кто-то спит по 2 часа и валит на работу.
Я Головна• 26 июня в 10:36
Ответ дляРадість моя
Мархалівка? Ми неподалік. В нас ракета в 400 метрах від будинку впала, але пощастило, що не здетонувала. Давно було. Спочатку не було страху, потім за кілька днів ’дійшло’. Я тоді панічно стала боятись обстрілів. Але через деякий час відпустило.
Може, до лікаря, по заспокійливе? А коли заспокоїтесь, то подумаєте, чи треба щось робити і як треба, то що саме?
И мы недалеко, Глеваха село
Криниця щастя• 26 июня в 10:45
Виїзжайте. Уб´єте психіку вщент. Лікування дорожче переїзду обернеться
А я нівроку• 26 июня в 11:23
Ответ дляТундиринда
А план такой,что пригород не обстреливают
Осколки да, могут
Вы можете сдать дом и арендовать квартиру с паркингом или рядом с убежищем
Осколки да, могут
На четвертому році повномасштабної у нас досі хтось думає, що передмістя не обстрілюють?
kattya.ket1306• 26 июня в 11:38
Я живу у Харкові в багатоквартирному будинку. Чесно скажу - мені допомагає молитва. Якщо Ви вірите в такі речі, спробуйте. Бабуся вчила мене ще малу, що в час тривоги, біди, страху, паніки... треба читати 90Псалом. Пошукайте текст в інтернеті. Обстрілюють нас тут регулярно, майже кожної ночі переважно шахедами на різні райони, бувають і ракети або КАБи. Намагаюсь жити за принципом, що в кожної душі є свій час прийти у цей світ і так само є час піти з нього, від своєї долі не втечеш, якшо шось повинно статися. Але берегтись треба наскільки можливо. Під час обстрілу - від вікон подалі, замки у вхідних дверях відчиняю, у коридорі - завжди лежать речі, які можна швидко вдягнуть, тривожний рюкзачок (в ньому є аптечка, турнікет), сумка для кота, в кармані домашнього одягу завжди лежить свисток. От таке життя. У 22 році була в евакуаціїї в центральній Україні, морально було дуже важко, з роботою погано, повернулась додому, стало набагато краще, не жалкую. Тримайтесь, намагайтесь кожного дня шукати в житті шось гарне, хороше, практикуйте різні практики для заспокоєння, дивіться цікаві фільми. Все переживем, все подолаємо, усе витримаємо
Криниця щастя• 26 июня в 11:52
Ответ дляkattya.ket1306
Гарно написано, тільки одне питання. Чому ми маємо долати і витримувати? Ми що терпіли якісь?
Метровий сантиметр
• 26 июня в 12:04
Ответ дляkattya.ket1306
Спасибо
kattya.ket1306• 26 июня в 12:12
Ответ дляКриниця щастя
Це стосується тих, хто зробив вибір залишитись в Україні і жити тут під час ведення бойових дій. Не терпіть, виїзджайте, це право кожної людини. Всі люди, які живуть в обстрілах - витримують та долають. Війна - це випробування для всього народу.
Радість моя• 26 июня в 12:38
Ответ дляkattya.ket1306
Не всі витримують( В нас сусідка після масованих обстрілів і влучання неподалік якось ’дахом поїхала’( До госпіталізації, і не факт, що повернеться до нормального життя.
Інша справа, що на стресі не треба нічого вирішувати. Спочатку зняти стрес (наскільки можливо), потім вирішувати.
Червона рута• 26 июня в 12:44
Ответ дляМаргарита и Мастер
Мы сняли квартиру тихую с бомбоубежищем , стены под 80 см
мы за вас рады, но не от чистого сердца. могли бы и промолчать.
Тундиринда• 26 июня в 16:27
Ответ дляА я нівроку
Уламки і цілеспрямовано- це дві великі різниці
А я нівроку• 26 июня в 17:40
Ответ дляТундиринда
А ви впевнені, що завтра в передмістя не полетить?
Вже були ті, хто вірив, що мирних жителів не вбивають, і що в житлові дома не летить, тількі в військові об´єкти.
Гладиолус• 26 июня в 19:51
Я как вы автор, раза 3 просыпаюсь за отрезок сна и захожу в телегу посмотреть все ли нормально, но мне то сняться взрывы то сосед что-то тягает, гупает от этого я просыпаюсь. А так обязательно реагирую на каждую тревогу и если это массированый обстрел иду заранее в паркинг
Тундиринда• 26 июня в 20:19
Ответ дляА я нівроку
Вам стане легше, якщо скажу ,що звісно , куди завгодно і коли завгодно може прилетіти (
А я нівроку• 27 июня в 10:46
Ответ дляТундиринда
Абсолютно не легше. Але це принаймні буде чесно. На жаль