Козяка-маляка• 26 июня в 15:20

Білокачанну, броколі, цвітну, брюссельську?

Яку капусту ви готуєте найчастіше?
Добродійка• 26 июня в 15:20
Цветную
Жинси на дитину• 26 июня в 15:20
Звичайну, всі інші дорогі.
Кому там слова не давали• 26 июня в 15:21
білокачанну щоденно собі готую
Скіфська пектораль• 26 июня в 15:22
Дочки любят брокколи и цветную, пекинскую, одна обожает брюссельскую. Так что покупаю всю, свежую или в заморозке круглогодично.
175см55кг19лет (она)• 26 июня в 15:23
Кроме брюсельской. А ещё люблю пекинку, кольраби и савойскую.
Аноним НаВсеГда• 26 июня в 15:29
Весна - молода.
Літо - цвітна і брокколі
Осінь - біла, брокколі
Зима - пекінка, брюссельська, квашена біла, і вся вищезазначена в заморозці
Аноним НаВсеГда• 26 июня в 15:31
Ответ для175см55кг19лет (она)
Кольрабі - моя любов. Але так мало її зараз вирощують, рідко зустрічаю
Solnceya• 26 июня в 15:40
Брокколи только, остальную у нас никто не любит
БезПаспортаНеПродаю• 26 июня в 15:41
Избегаю ее, в сырой много гойтрогенов Они подавляют усвоение йода и тормозят работу щитовидки, ну и оксалаты, которые могут способствовать образованию камней
Летчица• 26 июня в 15:59
Спираючись на досвід вирощування тієї капусти за останні 2 роки - буду їсти тільки пекінку. Навіть свою не знаю як їсти, бо за ті 1,5міс що вона в мене на городі - я її 2 рази в тиждень чимось обробляю.
Всю капусту нещадно жре білокрилка. немає від неї адекватного і дієвого інсектицида. Тому бризкають такою ’ядерною’ хімією, що капець.
Простецкая• 26 июня в 16:29
Броколі, бо дитина дуже любе.
Ніколи не купую білокачанну, ніхто в сім´ї не їсть, навіть борщ готую без капусти.
Подмигашка• 26 июня в 16:33
Ответ дляАноним НаВсеГда
у Сільпо бувають
Кишмишная Мая• 26 июня в 18:14
Ответ дляПростецкая
Броколі, бо дитина дуже любе.
Борщ без капусти це свекольник.
Попадалочка• 26 июня в 22:40
Салат с капусты.
Цветная редко
Простецкая• 27 июня в 11:04
Ответ дляКишмишная Мая
Борщ без капусти це свекольник.
Можливо, але моїм така варіація борщу більше подобається ніж з капустою.

П.С. квасолю додаю завжди, що ж то за борщ без квасолі