Весела моль• 26 июня 2025

Допоможіть порадою, Солотвино чи Кароліно - Бугаз

Не можу ніяк визначитися куди краще поїхати дні на 3-4 з дітьми. Закордон не варіант в цьому році. Думала в сторону Солотвино, а знайомі їдуть в Кароліно-Бугаз, тепер і я засумнівалася, може краще все ж таки до моря. В плані дороги по часу приблизно однаково що туди що туди. Не знаю що вибрати. Хочу реальну пораду від людей які були в останні роки в цих місцях. Хто хоче приснути жовчю, пройдіть будь ласка повз
3@йk@• 27 июня 2025
Ответ дляТочная копия плова
Спасибо. В Мукачево была, а про Чинадиево не знала.
А что скажете про Воеводино? Давно на него посматриваю
Теж красиво.Шкода не скористатися можливістю будучи на Закарпатті.А зараз ще сезон грибів😉
Кукарикуууууу• 27 июня 2025
Ответ дляВесела моль
З Хмельницької області
В Констанцу поїдьте на море.
Вельшановна• 27 июня 2025
Ответ дляТочная копия плова
Воєводино супер, були там 2 роки тому, а зараз теж хочу ризикнути і розглядаю море в нас, тому і зайшла в темку
Наполеон Бонапарт• 27 июня 2025
Я в цьому році була на Шацьких. Озера суперові. Раджу всім знайомим, хто на машині
бЭйбА• 27 июня 2025
Ответ дляТочная копия плова
А почему именно Солотвино. Смотрела про него, реально выйти за ворота отеля и делать нечего.
Посмотрите Чорна гора/Чорна скеля, Закарпатье тоже
Из Солотвино можно пешком перейти границу- и в Румынии погулять .
Послушная• 27 июня 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Кароліно - класне. Але я боюся туди дітей везти. В нас і вдома весело майже щоночі.
А так 10 років туди постійно їздили.
А що там классного? 10 років тому там були. Найгірше з усіх місць, де відпочивали
бЭйбА• 27 июня 2025
А если на море- то лучше чуть дальше,чем Констанца - в Болгарии, там чище,чем в порту,ну и дешевле...
Кукарикуууууу• 27 июня 2025
Ответ дляПослушная
Море класне мілке, берегова лінія широка, пісочок біленький, чистенький, дуже класно.
Кукарикуууууу• 27 июня 2025
Ответ длябЭйбА
У автора немає часу.
бЭйбА• 27 июня 2025
Ответ дляКукарикуууууу
У автора немає часу.
Та там разницы часа 2 в дороге. От Констанца до Албены,Кранево..
Наивная Хо• 27 июня 2025
Каролино бугаз точно нет. Не стоит того + небезопасно.
В Болгарию лучше бы тогда
Послушная• 27 июня 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Погуляти взагалі нема де, набережної нема, ніякої інфраструктури .Тоді ще й комарів дуже багато було. Звісно, може, щось змінилось. Але наврядчи радикально
Просто каралева• 27 июня 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Тільки холодні
Тоскующая• 27 июня 2025
Ответ длябЭйбА
Это экскурсия? Или самим?
бЭйбА• 27 июня 2025
Ответ дляТоскующая
Это экскурсия? Или самим?
Сами. Там пеший переход через мост- и вы в Сигету-Мармаций . Симпатичный румынский городок,погуляете . Там и Лидл есть,если что. Вечером пешком назад.
3@йk@• 27 июня 2025
Ответ дляТоскующая
Это экскурсия? Или самим?
Самостійно і спокійно можна перейти мостом.Або проїхати на авто.
Омлетик• 27 июня 2025
Тільки повернулся з Микуличина. Відпочили душею та тілом. Ніяких тривог , наче в минулому спокійному житті побували...Ми з Києва , не розумію людей , які везуть своїх дітей в небезпеку , заради відпочинку. Який це відпочинок , весь час на нервах , дома екстріму вистачає. Краще Закарпаття , як на мене....
Шлях до зірок• 27 июня 2025
Ответ дляЯкаКраля
Что делать на Каролино Бугаз? Там только пару недель назад двое людей на мине в море подорвались. Не говоря уже о регулярных прилетах.
Відпочивати. І від фейків тим паче
Шлях до зірок• 27 июня 2025
Черноморск.
Говорят неплохо и домики и Одесса рядом, значит есть где развлечься
Шлях до зірок• 27 июня 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Комарі
Радуга-дуга• 27 июня 2025
Ответ дляТочная копия плова
Мне очень понравилось
Чем
Радуга-дуга• 27 июня 2025
Ответ дляОмлетик
Только в Микуличине ничего нет из инфраструктуры. Пару дорогих магазинов и один ресторан броварня.
Кукарикуууууу• 27 июня 2025
Ответ дляШлях до зірок
Комарі
В нас не було, щороку чимось їх обробляли на дачах.
Бегущаяпо• 27 июня 2025
Ответ дляВесела моль
Буковель по ціні дорожче, тому якщо в ту сторону то дивлюся більше все ж таки на Закарпаття
А что дети хотят?
Я вот в Одессе была 6 дней, нам повезло была тишина. Но мне море никакая буковель не заменит. Если что, я была и там. И с очень хорошим бюджетом. Там можно потусить пару дней но только если денег не считать.
Ленне-Рейма• 27 июня 2025
Моим детям Солотвино не понравилось. Купаться, нырять, плескаться не могли из-за очень соленой воды, духота, жара, скучно, грязно. Дочка сказала больше ни за что. Да и мне не особо. Советую также сначала прозвонить базы и узнать цены, не сказала бы, что они соответствовали сервису. Просто пользуются внезапной популярностью региона из-за войны.
Безпорадна Кроко• 27 июня 2025
Ответ дляПослушная
Ну так на нормальной базе отдыхать надо
Бідося• 27 июня 2025
Ответ дляШлях до зірок
Черноморск.
Кукарикуууууу• 27 июня 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ну так на нормальной базе отдыхать надо
Ми не на базі відпочивали, а на дачах. Діти там виросли з народження.
дамаАмстердама• 27 июня 2025
Якщо навіть не брати до уваги ситуацію, то мені Кароліно-Бугаз не подобається, ми любимо інші місця на узбережжі.
В Солотвино їздили кілька років поспіль, на базу з басейном. Діти купалися, я працювала. Робити там дійсно нема чого, крім купання в ропі. Свіже повітря, відпочинок від шахедів, тиша. Ходили гуляти в Румунію в Сігет, в музеї тамтешні, природничий і архітектурний, в лідл за знаменитою сметаною))) В пепко на закупи футболок і трусів для дітей.
Поїхати раз чи два варто.
Инфотуфелька• 27 июня 2025
Ответ дляВесела моль
Виходить тільки на 3-4 дні поїхати, тому за кордон не бачу сенсу. Але хочеться виїхати хоча б на трохи за межі своєї області
Подивіться Яремче,якщо не були.
Не 3-4 дні саме те.
Один день погуляли по Яремче ( водоспад, сувенірний ранок, пару Гедзьо, скеля Слон)
Наступний день звідти на маршрутці поїхали погуляти у Буковелі), третій день за бажанням можна провести у басейні або поїхати на екскурсію).