Вишиванка• 27 июня в 09:16

Який режим сну у вашої дитини працював найкраще?

і як ви його встановили?
Гола з конопель• 27 июня в 09:22
Режим сна укладываться в постель 19:30 - 20:00 оказался для нас лучшим решением
МЧСница• 27 июня в 09:24
Той, який був у мене, о девʼятій всі мають спати. Хто не хоче, його проблеми. Світло вимкнене і всі в ліжку, незалежно від віку.
Брехушечка• 27 июня в 09:27
Режим же від віку залежить. Але зараз от 10 років, то найркще в 9 ліжко вкладатися і рано прокидатись. Всі спокійні виспані і щасливі.
Накладні мюслі• 27 июня в 09:31
В нас не виходило раніше 23 улягтися десь с 5 класу. Нічого не допомагало. Але зранку прокидався сам в школу, тому як є
Помаранчова душа• 27 июня в 09:38
Ответ дляБрехушечка
В 21 на улице світло. Как можна спать
nabludatel• 27 июня в 09:47
Ответ дляПомаранчова душа
В 21 на улице світло. Как можна спать
О 4-5 ранку зараз теж світло, але ж більшість людей спокійно спить в цей час.
Вибудовуєте нормальний режим: прокидатися не пізніше 8 ранку, активності вдень і нормально діти засинають о 9-10. годині.
Пургену мне• 27 июня в 10:11
Ответ дляМЧСница
Я бы с вами не жила, психологический террор какой-то.
Накладні мюслі• 27 июня в 10:11
Ответ дляnabludatel
Ви мабуть не працюєте? Вдома сидите? Інакше б знали, що коли батьки на роботі, то діти сплять собі скільки хочуть. А ввечері коли дома всі то увага дітям приділяється, після домашніх справ
Помаранчова душа• 27 июня в 10:25
Ответ дляnabludatel
Мені не треба вибудовувати режим. Мої діти дорослі і не роботи. Спали досхочу і ніхто не гнав в ліжко о 21 ніколи
nabludatel• 27 июня в 10:26
Ответ дляНакладні мюслі
Я працюю. Перед виходом на роботу годую дитину. У шкільний час контролюю збирання до школи і годую теж.
Брехушечка• 27 июня в 10:32
Ответ дляПомаранчова душа
В 21 на улице світло. Как можна спать
Ми собі вирішили штори придбати. Дуже зручно.
Помаранчова душа• 27 июня в 10:43
Ответ дляnabludatel
З ложечки?
МЧСница• 27 июня в 13:08
Ответ дляПургену мне
Якщо вам подобається до дванадцятої водити танці з бубном біля дитини, будь ласка. А я за день нагулялась і хочу нормально лягти спати, а ще мати хоч якусь годину для себе перед сном. Психологічний терор, це коли ти з ніг падаєш, а дитина на голові скаче до пів ночі. То ж я б з вами теж не жила.
МЧСница• 27 июня в 13:11
Ответ дляНакладні мюслі
Це якщо діти достатньо дорослі. А якщо малі, то їх ще в садок потрібно відвести перед роботою.