Почемучка• 25 мая в 03:58
Ну что? Когда можно ложится спокойно и спать? Долго еще в стойке?
Невловимий Джо• 25 мая в 04:01
Ответ дляКриниця щастя
Я саме заснула і як шарахнуло. 🤪
Оце я тільки засну- знову, тільки засну - знову 🤬
А вот недавно• 25 мая в 04:01
Ответ дляЯниЯ
По ракетам все вже
Вони і літак свій збили
ну от можуть же як люди поводитися. чого в хуйло не попасти ось так ’випадково’?
ЯниЯ• 25 мая в 04:03
Ответ дляА вот недавно
хай би весь кремль так впав.
Я-ваш шанс• 25 мая в 04:06
Ответ дляКундалина
Уже и сон пропал
В мене теж. З вечора заснула, а потім прокинулась від звуків «вітання» з днем Києва і тепер не можу заснути.
Все будет, но потом• 25 мая в 04:21
Только перешла в кровать, как опять бахает. Вторую ночь рассвет встречаю без сна
А вот недавно• 25 мая в 04:32
Внаслідок ворожої атаки в ніч проти 25 травня по обʼєктах цивільної інфраструктури столиці зафіксовано пошкодження гуртожитку, із займанням, а також падіння уламків збитих ворожих БпЛА в кількох локаціях у Голосіївському районі.
Про це йдеться у повідомленні Київської міської військової адміністрації.
Повідомляється також про руйнування 2-го поверху приватного житлового будинку у Дніпровському районі столиці.
У Шевченківському районі було пошкоджено бізнес-центр.
Станом на 04:00 підтверджено 11 постраждалих віком від 18 до 62 років. Інформація уточнюється.
На всіх місцях пошкоджень працюють рятувальники, інші служби.
Мира всем• 25 мая в 05:11
Комусь вигідно, щоб РЕБ и не працювали.
Йде впевнений саботаж.
Догадайтесь звідки.
Йде впевнений саботаж.
Догадайтесь звідки.
Треба підробіток• 25 мая в 07:56
В нас тихо спокійно. Ще ж є села де ніколи нічого не чути за цілу війну. Тому переїдьте