Пластилин_Колец• 27 июня 2025
Чому так хейтять одиноких жінок
Мол ти немаєш чоловіка, дітей, тобі в старості навіть ніхто стакан води не подасть. Але ж не всім заміжнім жінкам живеться супер-пупер, те що в тебе є чоловік не робить тебе щасливою, є випадки коли сім´я збоку виглядає ідеальна, а насправді там повна жопа. І не факт що якщо в тебе і є діти то це не гарантія що вони на старості тебе провідуватимуть. Що думаєте?
из желе я• 27 июня 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Якщо мені краще бути одній, і стосунки мене обтяжують, то я значить не правильна, дефектна.
А ті, що мають сім´ю - неправильні і дефектні?
Пластилин_Колец
• 27 июня 2025
Ответ дляиз желе я
Так ви самі пишете що якщо одинока то значить з царьом в голові.
Море Щастя• 27 июня 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Постійно говорять, тобі вже пора мати чоловіка, сім´ю, вік то піджимає. Це не хейт?
Тот говоріть з ними про щось інше.
Кажіть - мені це не цікаво, давай про.... Переводьте тему. Можно на щось неприємне для співрозмовника. тригерні теми є у кожного
Дайте згадаю• 27 июня 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Мне такого никто не говорит . А кто вам такое говорит ?
из желе я• 27 июня 2025
Ответ дляПластилин_Колец
А ви не згодні?
Ви ж вважаєте дефектними сімейних. І шукаєте недоліки в сімейних.
Краще собою займіться, а не переконуйте нас, що у вас все добре. Було б так, вас би ця тема самотності не тригерила б.
Гореотума• 27 июня 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Колеги, знайомі.
просто колеги та просто знайомі? Дуже дивно, таке можуть родичі казати, то не спілкуйтеся на особисті речі, якщо не вмієте кордони вибудовувати, добрий, гарна погода, до побачення, не тактовні люди хейтять всіх є собака/кіт/діти/ботокс/лишня вага, немає собаки/кота/дітей/ ботокса / худа , тут причина одна, не ваша життя, а не вихованість
Статус Ква• 27 июня 2025
У нас на пустыре под домом бомжи тусуются. Один назвал меня ´говниной´ когда я мусор рядом с ним выкинула, не заметила его возле баков. Когда прекратится травля Лен с Троещины за выбрасиывание мусора я вас спрашиваю? Что за хейт?!!!
Пацаааааааан• 27 июня 2025
Ответ дляЯ натуралка
Многодетных хейтят больше
Ну многодетных справедливо, особенно нищебродов, нефиг плодиться и потом попрошайничать, да и сейчас в связи с несправедливыми льготами из осеменителям, ненавидят уже всех многодетных, и бедных и богатых. А одиноких не хейтят, им просто завидуют, их свободе и эгоизму (если что это не про меня, но я реально им завидую, живут для себя любимой)
Пацаааааааан• 27 июня 2025
Ответ дляПластилин_Колец
И сколько вам лет, интересно.
Пластилин_Колец
• 27 июня 2025
Ответ дляиз желе я
А ви не згодні?
Я не вважаю нікого дефекти, не потрібно приписувати мені того що я не казала про сімейних.
из желе я• 27 июня 2025
Ответ дляСтатус Ква
Створюйте тему, будем розбиратися
Алина-1240• 27 июня 2025
Людям абы язык почесать.о чем пофиг.но оно не относится к ситуации, просто сплетни
Бяки-козяки• 27 июня 2025
З чоловіком розлучилась, син живе закордоном. Хто мені стакан води принесе?
Пацаааааааан• 27 июня 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Понятно, это любимый возраст всех длинноносых, чтобы капать про мужа и детей. Но живите для себя любимой. Свобода это тоже классно! А они пусть за собой смотрят
Смажена полуничка• 27 июня 2025
Тому що недалекі люди інстинктивно не люблять/бояться всіх, хто вибивається «зі зграї»
Кастрюлька• 28 июня 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Дивіться, ви не можете закрити чиїсь рти чи заборонити їм так думати.
Але ви можете своїми словами змусити їх замовкнути.
Тож мовчати чи висловити власну думку про такі випади - то лише ваше рішення.