ФруктЕщеТот• 27 июня в 11:15
Як краще спланувати кухню на даній площі і такому плануванні?
Розмістити посудомийну машину,мийку духовку ,холодильник .,.. диванчик та телевізор.
ФруктЕщеТот
• 27 июня в 17:48
Так ,все Ви правильно пишете .Варильну поверхню планую на 3 конфорки.
Пральну машину і сушку майстри вже поставили в комірці біля балкона і зашили фасадом з ДСП.
Зам. зав. Анонима• 27 июня в 20:47
Ответ дляФруктЕщеТот
Вірніше не ДСП ,а МДФ..
Тобто у вас немає довжини 6,26. Це вже міняє справу і скоріш за все вам прийдеться робити кутову кухню з кусочком стільниці по торцевій стінці.