ФруктЕщеТот• 27 июня в 11:15

Як краще спланувати кухню на даній площі і такому плануванні?

Розмістити посудомийну машину,мийку духовку ,холодильник .,.. диванчик та телевізор.
З царем в голові• 27 июня в 11:17
Сайт Кабанчик - все розкажуть)
автор ФруктЕщеТот • 27 июня в 11:27
А хто там мені буде щось розказувати на тому кабанчику?
Порада так собі
Патика-мотика• 27 июня в 11:27
логіка ергодинаміки така:
ви дістали продукти з холодильника, поклали на робочу поверхню. з робочої поверхні взяли і поклали в раковину, помили. потім з раковини дістали і поклали на робочу поверхню з іншого боку, порізали. і потім поставили на плиту. тому зазвичай ставлять так: холодильник - робоча поверхня - раковина - робоча поверхня - плита.
може бути зліва направо або справа наліво. робочі поверхні не обов´язково обидві повинні бути великі.
Патика-мотика• 27 июня в 11:28
Ответ дляЗ царем в голові
Сайт Кабанчик - все розкажуть)
ось у мене попередній власник квартири на кабанчику, відать, проєкт робив. все через жопу зроблено)
Мама Никитки-2• 27 июня в 11:31
Ви правильно черговість труб вказали? Газ-вода-газ?
З царем в голові• 27 июня в 11:33
Ответ дляПатика-мотика
Значит, карта не в масть лягла(
Ми робили через сайт (але, з розумом) - все Ок)
Патика-мотика• 27 июня в 11:39
Ответ дляМама Никитки-2
де ви там бачите газ-вода-газ? газ один раз позначений.
Мама Никитки-2• 27 июня в 12:00
Ответ дляПатика-мотика
А котел сам по собі працює? Від звичайного повітря? 🤦🏻‍♀️
Виправлялочка• 27 июня в 12:19
А де вікна? А де вхід каналізації?
Коленная ложечка• 27 июня в 13:22
Якось так би робила. Але я не знаю, які норми з газовими трубами...
Коленная ложечка• 27 июня в 13:28
І ще б пралку винесла в коридор
автор ФруктЕщеТот • 27 июня в 14:00
Ответ дляКоленная ложечка
І ще б пралку винесла в коридор
Дякую
Зам. зав. Анонима• 27 июня в 15:31
Ответ дляКоленная ложечка
І ще б пралку винесла в коридор
Навіщо такі складності з пралкою? Вона чудово і в санвузлі стане. Це ви її в спальню винесли, а не в коридор. Я наприклад, майже завжди користуюсь пралкою вночі. З таким розташуванням буде вона торохтіти мені в спальні.
Коленная ложечка• 27 июня в 15:41
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Так стіну не з гіпсокартону робити. Вона і так і так вночі може заважати, бо ванна поруч зі спальнею.
Я перенесла двері в св подалі з брудної зони. На мій погляд, це важливіше, ніж впхати пралку в маленький св.
Щодо того, що пралка на території спальні: це приміщення можна назвати комора еа плані і ніяких проблем.
Зам. зав. Анонима• 27 июня в 15:44
Ответ дляКоленная ложечка
Не такий він і маленький. Нормальний санвузол щоб все необхідне вмістити.
Коленная ложечка• 27 июня в 15:47
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ну для чого туди впихати? І куди? Під умивальник? Не зручно. Там і так малувато місця.
А в коридорі можна колону пралка/сушка поставити
Зам. зав. Анонима• 27 июня в 15:54
Ответ дляКоленная ложечка
На плані вказано 2 поверх. Якщо перший не житловий, то це ще нормально. Якщо житловий, то мокра зона над житловою це пряме порушення буд.норм. ну і питання раціональності такого варіанту дуже сумнівне. А якщо і додаткову стіну майструвати не з гіпсу, та ще й зі звукоізоляцію, то взагалі ту мач. Ну хіба що нема куди гроші дівати. У мене в однокімнатній двери в санвузол починаються за 1.10м від вхідної, ніякий бруд не розноситься. Одразу при вході стоїть банкетка, там всі і розбуваються.
Коленная ложечка• 27 июня в 15:58
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я ж вам кажу, який вихід з ситуації - приміщення називається комора на плані. Це так як на місці кухні роблять кімнату, але називають кабінет, бо не можна робити житлову кімнату в кухні.
Немає там нічого супердорогого в монтажі частинки стіни
У автора двері в св ближче, ніж 1,10 від входу
Коленная ложечка• 27 июня в 16:00
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Вам не подобається мій варіант - пропонуйте свій.
Зам. зав. Анонима• 27 июня в 16:00
Ответ дляКоленная ложечка
Автор питала за кухню, планування санвузола не потрібно. Просто я бачу що там все нормально вміщується. Тим більше ми ж не знаємо автор планую ванну чи душову.
Коленная ложечка• 27 июня в 16:03
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Нормально там пралка не вміщується. В мене теж такий св.
Зам. зав. Анонима• 27 июня в 16:06
Ответ дляКоленная ложечка
Мені ваш варіант з кухнею подобається. Єдине я б робила повністю шафи стеля-підлога по всій торцевій стіні, з вбудованою технікою. Обожнюю такі вмісткі шафи, там все поміщається. А для робочої зони мені вистачило б 3,50м. Залишок 2,76м під зону диван телевізор і стіл туди блище здвинути, до дивана. При ширині приміщення в 3,40м там нормально і диван і стіл стане.
Коленная ложечка• 27 июня в 16:15
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я люблю побільше робочої поверхні. Зараз 60 см між плитою і мийкою - мало.
У автора в кутку колонка, тому 3,50 + 2,70 не вийде, буде 3 + 2,70. Можна, звичайно, з тв-зони трохи вкрасти.
Але я б стіл не ставила між тв і диваном. Не зручно дивитись тв. Він має бути на рівні очей.
До речі, пралку і сушку можна винести на кухню, під стільницю зліва, як компроміс)

Хоча так, візуально мені теж подобається, коли одна сторона повністю зайнята колонами.
Зам. зав. Анонима• 27 июня в 16:17
Ответ дляКоленная ложечка

У мене так висить тв і стіл стоїть, нам зручно. Якщо правильно пам´ятаю, то тв кріпили на висоті 1м від підлоги
Зам. зав. Анонима• 27 июня в 16:19
Ответ дляКоленная ложечка

Ще враховуючі що це кухня з функцією гостьової кімнати шафи-колонни дають більше візуального порядку
Коленная ложечка• 27 июня в 16:21
Ответ дляЗам. зав. Анонима
В нас так в батьків, може трішки вище. Мені шия болить довго дивитись. Вдома висота від підлоги десь 60 см (нижній край) - набагато краще
Коленная ложечка• 27 июня в 16:23
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Так. Менше візуального шуму. Плюс тоді можна не робити верхні шафи над робочою зоною.
Але це все гарний варіант, якщо автора влаштовує невелика робоча зона.
Коленная ложечка• 27 июня в 16:26
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я б все ж стіл лишила в зоні кухні. А на випадок, коли гості, розкладала б ставила його до дивана. Як варіант.
Зам. зав. Анонима• 27 июня в 16:29
Ответ дляКоленная ложечка

Я згодна що 60см між плитою і мийкою мало, маю на дачі 1м відстані, то це суб´єктивно багато. Мабуть 80см саме воно. Навіть, якщо убрати 50см під газовий котел і залишити 3м робочої поверхні, то схематично це може бути приблизно так 30см стільниця+50см мийка+80см стільниця+60см варильня поверхня+80см стільниця. Ну це досить умовна градація. Але по ній чітко видно що поверхні не мало. А я ще люблю збільшену стільницю по глибині. В себе на квартирі робила 75см. А в однушці, про яку пишу, там була ніша під газовий котел з випираючою вентшахтою, то там стільницю робили глибиною 68 см щоб вписалась в рівень з вентшахтою. Ну це навіть і зручніше, і видвижні нижні ящики більші і вмісткіші.
Зам. зав. Анонима• 27 июня в 16:42
Ответ дляКоленная ложечка
У моєму попередньому плані стіл був посеред кухні і над ним робили світильник. А як ремонт зробили і кухню поставили, то він став блище до вікна і дивана., так зручніше. Як то кажуть, життя внесло свої корективи. Я в принципі теж вважала що стіл буде заважати дивитися тв, тому і планувала його в стороні від дивана.
Мій особистий лайфхак по збільшенню місця на робочий стільниці-використання варильної поверхні у себе на квартирі лінійного розташування комфорок, вона вузька та довга, але перед нею є місце для маніпуляцій з продуктами. В однушці варильня на 3 конфорки, це 45см, теж доволі вдале рішення.