Лорка-хлорка• 28 мая в 22:02

В кого на кухні є посудомийка

Чи є у вас в меблях отака штука для тарілок (фото) й як ви вважаєте, чи потрібна вона ?
Результат:
вже голосів: 134
101 (75.37%) Є, потрібна
20 (14.93%) Немає , непотрібна
6 (4.48%) Тиць /немає посудомийки
4 (2.99%) Немає, але потрібна
3 (2.24%) Є, непотрібна
Ms. Dolly• 28 мая в 22:03
так а куди посуд складати? на кучу?
сЛАдКОежКА• 28 мая в 22:03
А як без неї?
аромат Жука• 28 мая в 22:03
У меня нету. Мне не нужна.
На старой квартире была.
Этожзвяздаяегообожаю• 28 мая в 22:03
Для мене це найкращий варіант зберігання посуду. В стопках це незручно
Відірву та викину• 28 мая в 22:03
у меня даже унитаз есть и душ
Пліткарка• 28 мая в 22:03
Я ще не бачила посудомийку у людей ніде, окрім кухні. Звісно, треба ще сушка, бо завжди знайдеться щось домити руками
Асталависта бэйби• 28 мая в 22:03
В мене їх дві 🙈
ЗдохниПуйло• 28 мая в 22:04
А куди ви посуд складати маєте? Чи думаєте, що там і каструлі будуть?
годовасик• 28 мая в 22:04
Да, с этой штуки удобнее доставать посуду. Если стоит стопками, то бесяче доставать какую-то конкретную тарелку, надо поднимать верхние, если вдруг нужна именно снизу какая-то
Муркошечка• 28 мая в 22:05
У меня 2, верхняя и в нижнем ящике, типа такой но больше
Коржик• 28 мая в 22:06
У меня нету
Безпринципова• 28 мая в 22:07
Мы после машины ставим в нижний ящик
Купи слона• 28 мая в 22:07
Ответ дляПліткарка
Никогда не домываю руками
Купи слона• 28 мая в 22:08
Нет, мне удобнее тарелки в стопках в ящиках.
автор Лорка-хлорка • 28 мая в 22:09
Ответ дляЗдохниПуйло
просто в шафу, одна в одну
Блондинка в Шоколаде• 28 мая в 22:09
Є і посудомийка, і сушарка зверху. Сковорідки, наприклад, мию тільки руками і сушу, відповідно, в сушарці. Іноді чашку легше ополоснути і поставити в сушарку, ніж чекати поки її домиє посудомийка.
Все інше йде в посудомийку.
автор Лорка-хлорка • 28 мая в 22:10
Ответ дляПліткарка
Нічого руками не мию зазвичай
автор Лорка-хлорка • 28 мая в 22:10
Ответ длясЛАдКОежКА
А як без неї?
Тарілки стоять в шафі одна в одній
Мушля з Криму• 28 мая в 22:11
Мне на сушилке удобней хранить посуду, чем стопками
Муркошечка• 28 мая в 22:11
Ответ дляМушля з Криму
И брать удобнее, мне тоже.
Застряла• 28 мая в 22:12
Ответ дляЛорка-хлорка
Нічого руками не мию зазвичай
У вас є діти?
Мушля з Криму• 28 мая в 22:12
Ответ дляМуркошечка
И брать удобнее, мне тоже.
Да. Если б стопками стояли, то дети б наверное за полгода все перебили
Я на хвилинку• 28 мая в 22:12
Ответ дляПліткарка
Я руками мию раз на тиждень може стакан. І все одно треба. Бо зручно, бо провітрюється посуд, бо навіть з пмм може щось капати. Це не лише про миття руками
Купи слона• 28 мая в 22:12
Ответ дляМушля з Криму
У меня всегда стоят в стопках. Дети ни одну не разбили.
Мушля з Криму• 28 мая в 22:13
Ответ дляКупи слона
У вас аккуратные дети наверное. Я о своих
автор Лорка-хлорка • 28 мая в 22:14
Ответ дляЗастряла
У вас є діти?
Так, є. А як це стосується питання ?
Купи слона• 28 мая в 22:16
Ответ дляМушля з Криму
Нет. Обычные.
я не представляю как они могут разбить тарелки беря их из нижнего ящика в стопке, и при этом не разбить, беря из сушилки, особенно если она сверху
Твердая валюта• 28 мая в 22:17
У меня стопками. Двое детей было на момент покупки машинки. 1 и 6 классы. 13 лет прошло, ни одну тарелку не разбили доставая.
По другим причинам били.
Мне удобно. И на мой взгляд так больше посуды помешается в шкаф.
Застряла• 28 мая в 22:18
Ответ дляЛорка-хлорка
Так, є. А як це стосується питання ?
Не знаю, як у вас , у мене з появою дітей посуд пішов у користування в рази більше, якби я кожну тарілочку, на якій лежав огірочок або 3 полуниці, клала в посудомийку, то мабуть, довелось би кілька разів на день запускати. А так прополоскала під проточною водою тарілку, одну, другу, і поставила сушити. Як інакше?
Ленивица-красавица• 28 мая в 22:18
Я трохи не розумію.
Як наявність посудомийної машини впливає на те чи потрібно місце для тарілок чи ні.
Ви де посуд зберігаєте просто на столі?